اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی

درس اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی

اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی چه نکاتی را آموزش می‌دهد؟ دوست دارید مکالمه تلفنی صحیحی در محل کار یا با دوستانتان داشته باشید؟ پیشنهاد می‌کنم درس امروز را بخوانید. مرکز خصوصی طلوع کمبریج با اساتید زبده و نظارت دقیق مدیریت آموزشی کلاسهای خصوصی تضمینی را برای شما فراهم می‌کند.

اصطلاحات مکالمه تلفنی در انگلیسی

اصطلاحات مکالمه تلفنی در انگلیسی شامل مجموعه درس‌های تخصصی آموزش مکالمه زبان انگلیسی است. با مطالعه بخش‌های پایین و مراجعه به لینکهای مربوط با کلی درس آموزشی در زمینه اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی آشنا می‌شوید. البته در درس آموزش اصطلاحات تجاری در زبان انگلیسی اطلاعات بیشتری را خواهید یافت.


آموزش مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی

درس آموزش مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی در مورد پیغام گذاشتن برای فردی که در محل کارش حاضر نیست. شما با نحوه سئوال کردن رسمی و پاسخ دادن به شخص آن طرف خط آشنا خواهید شد.
در این درس مطالب متفاوتی مطرح می‌شود. وقتی شخصی در دسترس شما نیست، ممکن است بخواهید تلفنی برای آن شخص پیغام بگذارید. به جملات زیر توجه کنید:

Oh,that’s a pity. I ‘ll try calling later              

 .اوه، چه حیف سعی می کنم بعدا تماس بگیرم


مکالمات تلفنی انگلیسی

بخش مکالمات تلفنی انگلیسی شامل مجموعه جملات رایجی است. این عبارات در هر لحظه که با تلفن در حال مکالمه هستید، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان نمونه به جملات زیر توجه کنید”

I called about six o’clock.

حدود ساعت ۶ تلفن زدم.

He said he’d call me tomorrow.

او گفت که فردا به من زنگ می‌زند.


مکالمه تلفنی انگلیسی با معنی فارسی

عنوان مکالمه تلفنی انگلیسی با معنی فارسی درس بعدی است. در این قسمت به شما کمک می‌شود تا با اصطلاحات یک مکالمه ساده تلفنی آشنا شوید. در بخش انتهایی متن نکات بیشتری از نوع مکالمه بین دو نفر و قصد و نیات طرفین نیز بحث شده است. برای دیدن مکالمه به درس مکالمه تلفنی انگلیسی با معنی فارسی رجوع کنید.


مکالمه تلفنی اولیا با مسئول مدرسه به انگلیسی

درس بعدی از سری دروس اصطلاحات مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی، پست آموزشی مکالمه تلفنی اولیا با مسئول مدرسه به انگلیسی است. اگر با خانواده و فرزند خود در کشور انگلیسی زبان زندگی می‌کنید، مطالعه محتوای نمونه مکالمه تلفنی اولیا با مسئول مدرسه را بخوانید. پس فرصت خوبی است تا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و پیگیر درس فرزند خود باشید.


مکالمه تلفنی دفتر کار انگلیسی

با مطالعه‌ی مکالمه تلفنی دفتر کار انگلیسی تجربه جدیدی از یادگیری انگلیسی به دست خواهید آورد. اگر دوست دارید اصطلاحات مکالمه تلفنی در انگلیسی مربوط به درس فوق را به دست بیاورید، حتما این درس را بخوانید.


کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی

کنفرانس تلفنی conference calls چیست؟ کنفرانس تلفنی در زندگی اجتماعی و شغلی افراد بخشی از مراودات روزمره محسوب می‌شود. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید. اگر نگران این نوع مکالمات تلفنی به انگلیسی هستید. درس کنفرانس تلفنی در زبان انگلیسی را بخوانید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه خرید کردن دو دوست در زبان انگلیسیمکالمه خرید کردن دو دوست در زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهآموزش صفات توصیفی وضعیت مالی در زبان انگلیسیصفات توصیفی وضعیت مالی در زبان انگلیسیمکالمه پیشرفته