اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر

آزاده میردار
توسط

اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر

تدریس خصوصی اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر

اگر به دنبال اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر هستید این پست ارزشمند را از دست ندهید. در درس امروز قرار است با کلی اطلاعات جدید آشنا شوید. تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر را با ما در طلوع کمبریج همراه باشید. با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید و ببینید مدیریت طلوع چه پکیج‌های ویژه تخفیف برای شما آماده کرده است.

اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر

اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر شامل چه مواردی می‌باشد؟ در سفر خود به فرانسه یا کشورهای فرانسوی زبان شاید تمایل داشته باشید کمی خرید کنید. شاید هم دوست دارید در یک جای خوب و باصفا، غذایی میل کنید. حتی ممکن است بخواهید در هتلی اقامت داشته باشید. برای اینکه بتوانید حداقل نیازهای خود را مهیا کنید، نیاز دارید تعدادی جمله و عبارت را بدانید. عبارات و جملات زیر به شما کمک می‌کند تا بتوانید نیازهای ضروری خود را در سفر برطرف نمایید.

در  درس اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر قرار است درباره‌ی چهار بخش صحبت کنیم. در ادامه هر بخش را به اختصار شرح می‌دهیم:

اصطلاحات فرانسوی در هتل

آیا با اصطلاحات فرانسوی در هتل آشنایی دارید؟ آیا می‌خواهید به فرانسه سفر کنید؟ اگر در هتل اقامت دارید حتما از خودتان می‌پرسید چطور می‌خواهید صحبت کنید. چه اصطلاحاتی را باید بدانید؟ برای اینکه با اصطلاحات بیشتری آشنا شوید اصطلاحات فرانسوی در هتل را از دست ندهید.

درخواست خدمات هتل به زبان فرانسه

درخواست خدمات هتل به زبان فرانسه به شما کمک می‌کند تا در هتلی که اقامت دارید زودتر به خواسته‌های خود برسید. اگر شناخت کافی از فرهنگ و مردم فرانسه داشته باشید، متوجه می‌شوید که همزبان بودن با فرانسوی‌ها مزایای زیادی در سفرتان خواهد داشت. پس اصطلاحات درخواست خدمات هتل به زبان فرانسه را بخوانید و به نکات ارزشمند آن توجه کنید.

اصطلاحات فرانسوی وسایل نقلیه عمومی

اصطلاحات فرانسوی وسایل نقلیه عمومی شامل تعدادی محدود از کلمات کلیدی وسایل نقلیه عمومی است. می‌دانید که یادگیری لغات و عبارات پرکاربرد فرانسوی برای ارتقا زبان شما مفید است. پس اصطلاحات فرانسوی وسایل نقلیه عمومی را در سایت طلوع کمبریج فراموش نکنید.

اصطلاحات فرانسوی در اجاره ماشین 

اصطلاحات فرانسوی در اجاره ماشین کمک می‌کند تا سفری لذت بخش داشته باشید. زیرا می‌توانید ماشین مورد دلخواه خود را به راحتی اجاره کنید.

در ادامه درس اصطلاحات روزمره فرانسوی در سفر، بعد از بیان 4 موضوع بالا، یک نکته دیگر در مورد خرید در فروشگاه را اضافه می‌کنم. مثلا وقتی  قرار است در یک فروشگاه خرید کنید بهتر است با عبارات زیر شروع کنید:

I would like…                         … مایلم که                                       Je voudrais…


How much does                     چه قیمتی است                          cost? Combien coûte… ?


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش اصطلاحات فرانسوی در اجاره ماشیناصطلاحات فرانسوی در اجاره ماشینمکالمه زبان فرانسه در سفرمحتوای تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در تهرانتدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در تهرانمکالمه زبان فرانسه در سفر, مکالمه فرانسه مقدماتی