اصطلاحات در زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

اصطلاحات در زبان انگلیسی

آموزش اصطلاحات در زبان انگلیسی idioms in English

اصطلاحات در زبان انگلیسی به مجموعه واژگان اطلاق می‌شود که مفهوم فراتر از یک عبارت ساده را به ذهن منتقل می‌کند. آموزش اصطلاحات کمک زیادی به رشد مهارت اسپیکینگ و نوشتاری زبان آموزان خواهد کرد. شما با مرور روزمره عبارات کاربردی و اصطلاحات لذت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را چند برابر احساس می‌کنید، بطوریکه یک انگلیسی زبان نیتیو از تسلط کلامی شما به این زبان شگفت‌زده می‌شود.

اصطلاحات در زبان انگلیسی

اصطلاحات در زبان انگلیسی به بخش‌‌های مختلف تقسیم می‌شود. در سایت طلوع کمبریج تعداد اصطلاحات تخصصی مثل اصطلاحات عامیانه، نوشتاری در ایمیل، عبارات کاربردی دفتری و … را برای شما آماده نمویم. امیدوارم با مرور این پست و لینک‌های مربوطه گامی مهمی در بهبود آموزش زبان انگلیسی خود برداشته باشید.


اصطلاحات عامیانه در زبان انگلیسی

اصطلاحات عامیانه در زبان انگلیسی شامل چندین اصطلاح کاربردی در زبان است. شما با خواندن و یادگیری این اصطلاحات مکالمه متفاوتی نسبت به دوستان و زبان آموزان دیگر خواهید داشت. آموزش اصطلاحات عامیانه در زبان انگلیسی در طلوع کمبریج فرصت مناسبی است تا انگلیسی را آسان‌تر فرا گیرید.


اصطلاحات ابراز احساسات مطلوب در انگلیسی

اصطلاحات ابراز احساسات مطلوب در انگلیسی را می‌دانید؟ در پست آموزشی امروز پنج اصطلاح جذاب را را به شما آموزش می‌دهیم. بهتر است این اصطلاحات پرانرژی را به انگلیسی یاد بگیرید تا دوستانتان را مجذوب کلام زیبای انگلیسی خود کنید.


 اصطلاحات احوالپرسی در ایمیل به انگلیسی

اصطلاحات احوالپرسی در ایمیل انگلیسی یکی از بخش‌های کاربردی آموزش زبان انگلیسی است. احوالپرسی غیر رسمی در انگلیسی، سلام و احوالپرسی رسمی و مباحثی از این قبیل را در گذشته آموزش دیدید. با کلیک در این پست با اصطلاحات احوالپرسی در ایمیل به انگلیسی آشنا شوید.


اصطلاح add insult to injury در زبان انگلیسی

اصطلاح add insult to injury در زبان انگلیسی جز اصطلاحات کاربردی است. این اصطلاح وقتی بکار می‌رود که ما در شرایط بدی قرار داریم یا تجربه بدی از کاری یا چیزی را پشت سر گذاشته‌ایم. برای یادگیری بیشتر به لینک بالا مراجعه نمایید.


اصطلاح take the bull by the horns در زبان انگلیسی

اصطلاح take the bull by the horns در زبان انگلیسی بدین شرح است:                                       to deal with a difficult situation in a very direct way در فارسی به معنی؛ خطر کردن، با مشکلات و مخاطرات مقابله کردن، از خطر نترسیدن، برای اینکه بیشتر از این اصطلاح بدانید بر روی اصطلاح take the bull by the horns در زبان انگلیسی کلیک کنید.


اصطلاح دور خود چرخیدن در زبان انگلیسی

اصطلاح دور خود چرخیدن در زبان انگلیسی را می‌توان چنین تعریف کرد:                                        .to turn around and around very quickly                                                                                 اما معادل این عبارت به تنهایی Spinning around یا to spin معادل مناسبی برای اصطلاح دور خود چرخیدن در انگلیسی در نظر گرفته می‌شود.


اصطلاحات دفتری به زبان انگلیسی 

اصطلاحات دفتری به زبان انگلیسی یکی از بخش‌های تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی است. شما در مرکز ما با گذراندن دوره‌های مکالمه عمومی و تجاری برحسب نیاز خود مکالمه انگلیسی را تخصصی آموزش می‌بینید. با مطالعه بخش اصطلاحات دفتری به زبان انگلیسی با آرامش بیشتری در محیط انگلیسی زبان به کار خود مشغول می‌شوید.


اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسی

اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسی چیست؟، تا حالا شده از خود بپرسید چرا می‌خواهید کلمات و اصطلاحات در مکالمات روزمره خیابانی یا slangs را فراگیرید. حتما می‌پرسید معادل دخالت نکن چه ارتباطی با اصطلاحات slangs دارد.


اصطلاح فوق‌العاده شوخ به زبان انگلیسی

اصطلاح فوق‌العاده شوخ به زبان انگلیسی/hilarious /hɪˈlɛːrɪəs می‌باشد. این عبارت را می‌توان جز کلمات و اصطلاحات در مکالمات روزمره خیابانی در انگلیسی قرار داد.


اصطلاحات laundry در زبان انگلیسی

اصطلاحات laundry در زبان انگلیسی درباره مکالمه بین دو نفر است درباره گذاشتن لباس‌ها در ماشین لباسشویی و خشک کردن و سپس تا کردن است. با این اصطلاحات laundry در زبان انگلیسی کلی جمله و کلمه یاد می‌گیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 4 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    شایان

    فقط اصطلاحات روزمره؟
    پیشنهاد میدم سایر اصطلاحات رو هم به این محتوا اضافه کنید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش بینهایت به زبان انگلیسی infinityبینهایت به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهآموزش اصطلاحات شلوغی خیابان به انگلیسی busy streetاصطلاحات شلوغی خیابان به انگلیسیمکالمه پیشرفته