استفاده از منابع تافل معتبر

آزاده میردار
توسط

استفاده از منابع تافل معتبر

استفاده از منابع تافل معتبر جز هفتمین استراتژی‌های موفقیت آمیز در آزمون تافل است. امروزه هر کسی که می‌خواهد در امتحان تافل شرکت کند دوست دارد در کمترین زمان موفق شود. دسترسی به منابع آزمون معتبر و با کیفیت یکی از راه‌هاست. دوره‌های آمادگی آزمون‌های تخصصی زبان را در طلوع کمبریج تجربه کنید.

استفاده از منابع تافل معتبر

استفاده از منابع تافل معتبر چه مزایای دارد؟ اگر مطالعه شما برای آزمون تافل، کیفیت بالایی نداشته باشد، مطمین باشید درصد موفقیت شما کم خواهد شد. منظور از کیفیت بالا، دسترسی شما به منابع معتبر است. منابعی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. بتواند تمام نیازهای شما در پاسخ به سوالات را برآورده نماید.
تاکنون بهترین منابع توسط مراکزی مثل ای.تی.اس (Educational Testing Service) در دسترس است. تعدادی از منابع رسمی که هم اکنون به شکل آنلاین در دسترس است از این قرار است. استفاده از منابع تافل معتبر راه موفق شدن است:

نمونه‌ تعاملی تافل آی.بی.تی

نمونه‌ تعاملی تافل آی.بی.تی (مشهور به تافل آی.بی.تی)
TOEFL iBT Interactive Sampler نرم‌افزار قابل دانلود که شامل امتحان تست تمرینی است. این امتحان بی‌نهایت شبیه امتحان تافل واقعی هم از نظر متن و هم از نظر شکل است. شامل ریدینگ، کلیپ شنیداری، و حتی نمونه جواب‌هایی برای بخش اسپیکینگ و رایتینگ است.

امتحان تافل مقدماتی سریع

امتحان تافل مقدماتی سریع TOEFL iBT Quick Prep مجموعه‌ای شامل 4 PDF است. تعداد زیادی سئوال با کیفیتی خیلی بالا دارد. این سوالات برای همه بخش‌های امتحان همچنین کلیپ شنیداری به شکل فایل‌های mp3 است. (فقط 3 تا 4 جلد)

سئوالات نمونه امتحان از نوع تافل iBT

سئوالات نمونه امتحان از نوع تافل آی بی تی یا TOEFL iBT Sample Questions یک pdf شامل سئوالاتی است که همه 4 بخش را در برمی‌گیرد. این 4 بخش عبارتند از: بخش اسپیکینگ و رایتینگ به طور کامل. متن ریدینگ همراه با سئوالات مربوطه. دو متن پیاده شده لیسنینگ با سئوالات مربوطه (بدون کلیپ شنیداری). امتحان آنلاین تافل (Toefl practice Online ) (TPO)
بدون شک، یکی از واقعی‌ترین و عملی‌ترین امتحان‌هایی است که تابحال تجربه خواهید کرد که منابع رسمی هزینه آن را پرداخت می‌کنند. باوجود این، آنها 49.95 دلار آمریکا برای این تست در نظر گرفتند، بنابراین قبل از اقدام و خرید تست بررسی‌های لازم را انجام دهید تا با اطمینان هزینه مورد نظر را بپردازید.

انتخاب‌های دیگر شامل کتابهای تافل رسمی که عبارتند از راهنمای رسمی امتحان تافل آی.بی.تی جلد 1 هستند. همه این کتاب‌ها برابر ۱۵ تا ۲۵ دلار آمریکا است.
official TOEFL prep books شامل تست‌های تمرین گسترده و صدها تمرین به شکل سئوال است.

همچنین کتاب‌های غیررسمی آمادگی تافل منابع خیلی خوبی می‌توانند باشند. این کتابها راهنمای ما برای بهترین کتابهای آمادگی تافل است. Unofficial TOEFL prep books شامل سه منبع غیر رسمی است که به برنامه مطالعه شما مربوط می‌شود.

استفاده از منابع تافل معتبر را در سه بخش بطور خلاصه برای شما ارایه کردیم. امیدوارم مفید واقع شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

شخصی سازی برنامه مطالعاتی آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLآموزش افزایش دامنه لغات در امتحان تافلافزایش دامنه لغات در امتحان تافلآزمون تخصصی TOEFL