استراتژی مهارت خواندن در تافل

آزاده میردار
توسط

استراتژی مهارت خواندن در تافل

آموزش استراتژی مهارت خواندن در تافل

استراتژی مهارت خواندن در تافل یکی دیگر از گام‌های استراتژی‌های موفقیت آمیز در تافل است. امروز هم یکی دیگر از درس‌های رایگان طلوع کمبریج را ارایه می‌کنیم. آموزش خصوصی زبان انگلیسی طلوع کمبریج آماده ارایه خدمات به زبان آموزان عزیز می‌باشد.

استراتژی مهارت خواندن در تافل

استراتژی مهارت خواندن در تافل برای کسب نمره مطلوب در آزمون بسیار مهم می‌باشد. در گذشته درباره حفظ آرامش در آزمون تافل خواندیم. امروز نیز استراتژی دیگری در زمینه ردینگ را بررسی می‌‌کنیم. حتما می‌دانید برای پاسخ دادن بخش ردینگ بدنبال یک راهکار درست باشید. پس استراتژی را بکار گیرید که برای شما خیلی خوب کار کند.


قبل از اینکه امتحان تافل بدهید، شما باید در مورد نوع استراتژی خواندن تصمیم‌گیری کنید. راهنمایی ما به شما برای متن‌های خواندن شامل 4 استراتژی است که شما می‌توانید در متن‌های خواندن بکار گیرید.

Read the entire passage first

۱. ابتدا همه متن را بخوانید.

Skim the passage and then answer the questions

۲. متن را سریع بخوانید و جواب سئوال را بدهید.

Answer the questions paragraph by paragraph

۳. به سئوالات پاراگراف به پاراگراف جواب دهید.

Read the questions first

۴. ابتدا سئوالات را بخوانید.


من به شما پیشنهاد می‌کنم که یکی از این سه متد را انتخاب کنید. البته متد ۴ بیشترین کاربرد را دارد. شما باید متدی را انتخاب کنید که بیشترین کاربرد را دارد. اگر متد ۴ برای شما هم نتیجه خوبی می‌دهد می‌توانید آن را انتخاب کنید.


به راستی کدام متد برای شما مناسب است؟ سعی کنید استراتژی‌های متفاوت را بکار گرفته. در نهایت تمرین و مرور کنید. ۲۰ دقیقه برای هر متن وقت بگذارید. سئوالات را جواب دهید. ببینید کدام استراتژی برای شما جواب بهتری می‌دهد.

این درس‌ها به شما پیشنهاد می‌شود:

استراتژی های خواندن و درک مطلب انگلیسی

استراتژی 3 مرحله ای ریدینگ و درک مطلب انگلیسی


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید.  با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

درباره حفظ آرامش در آزمون تافلحفظ آرامش در آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLدر تافل متن‌های پیچیده بخوانیدمتن‌های پیچیده بخوانیدآزمون تخصصی TOEFL