آیلتس خصوصی

آزاده میردار
توسط

آیلتس خصوصی

دوره آیلتس خصوصی

آیلتس خصوصی یا همان کلاس خصوصی آیلتس، فرصتی را فراهم می‌کند تا در کمترین زمان بتوانید مباحث آموزشی این آزمون را فراگیرید. با تمرین مهارتها توسط بهترین معلم خصوصی آیلتس نمره خوبی کسب خواهید کرد. مدرسین ما در کلاس‌های آیلتس طلوع کمبریج آزمونهای هر مهارت را طی دوران آموزشی برای تک تک زبان آموزان اجرا می‌کنند تا شما بتوانید در آزمون اصلی ایلتس بهترین نمره را کسب نمایید.


آزمون آیلتس خصوصی

بطور کلی برگزاری کلاس‌های آزمون آیلتس خصوصی در جهت بررسی و ارزیابی توانایی‌های زبان آموزان برگزار می‌شود. در حال حاضر جز پرطرفدارترین و محبوبترین آزمونهای زبان در بین مردم شناخته شده است. برگزار کننده این آزمون دو سازمان Cambridge و IDP می‌باشند. این مراکز در سرتاسر دنیا دارای مراکز معتبر می‌باشند. همچنین در کشورمان نیز این آزمون دارای هواداران بسیاری بوده و مراکزی نیز جهت برگزاری آن اختصاص یافته‌اند. آزمون ielts دارای چهار بخش لیسنینگ (شنوایی) ریدینگ (خواندنی) رایتینگ (انشاء نویسی) و اسپیکینگ (گفتاری) می‌باشد. نمره هر کدام از این بخشها از 9 محاسبه می‌شود. آیلتس خصوصی شرایطی را بوجود می‌آورد تا متقاضی در شرایط خاص در کمترین زمان نسبت به یادگیری مهارتهای زبان سریع تر به نتیجه مطلوب برسد.

آیلتس خصوصی و مهارت Listening

در بخش آیلتس خصوصی و مهارت Listening، مدرس از زبان آموز می‌خواهد که همراه با شنیدن به بخشهای مختلف آزمون شنوایی به سوالاتی نیز پاسخ دهند. در امتحان IELTS بخش شنیداری، تعداد این سوالات 40 عدد بوده و دارای 4 بخش است. بخش اول به مکالمه بین دو نفر اختصاص دارد. در این بخش باید اطلاعات بسیار جزئی و ریزی از مکالمه فهمیده شده و در جای خالی و عبارت مربوطه قرار داده شود. همچنین بخشهای دوم و سوم نیز به همین شکل ادامه پیدا کرده ولی در بخش چهارم یک سخنرانی کوتاه در حد 3 دقیقه پخش شده که این سخنرانی عموما درباره موضوعات علمی می‌باشد.

مساله ای که در listening بسیار حاضر اهمیت است قرار گرفتن زبان آموزان بصورت روزمره در معرض منابع مختلف لیسنیگ است. با ارائه منابع مرتبط به محتویات شنیداری آیلتس بصورت روزانه به زبان آموزان و پیاده سازی متنی آنها و نیز درک بخش به بخش آن؛ پیشرفت مقطعی در قدرت شنوایی او ایجاد شده و باعث گرفتن نمره بالا در این بخش می‌شود.

آیلتس خصوصی و تمرین مهارت Reading

در تمرین مهارت Reading در کلاس آیلتس خصوصی، استاد بصورت تمرینی این مهارت را تمرین می‌کند و آزمون های مشابه آزمون آیلتس را برگزار می‌کند. بخش دوم آزمون ریدینگ نام دارد که دارای سه بخش بوده و هر بخش دارای 13 سوال می‌باشد. تعداد سوالات کلی این بخش 40 عدد بوده و بطور کلی این سوالات از سطح آسان به سخت پیش می‌رود. سوالات این بخش در گستره‌ای از انواع سوالات طرح می‌شوند و جواب دادن به هر کدام از آنها مستلزم فهمیدن درست و اصولی هر بخش از متن است.

تمریناتی که در آیلتس خصوصی برای این بخش در نظر گرفته می‌شود نیز همانند لیسنیگ بصورت روزانه به زبان آموزان ارائه می‌شود. با خواندن و تجزیه تحلیل هر بخش زبان آموز قادر خواهد بود تا به سرعت میزان توانایی خود را از متون آکادمیک افزایش دهد و به همین میزان سرعت زبان آموز بصورت تدریجی افزایش یافته و منجر به یافتن سریع جوابها در متون می‌شود.

آیلتس خصوصی و تمرین مهارت Writing

تمرین مهارت Writing در کلاس‌های آیلتس خصوصی بخش سوم آموزش مهارتها و آزمون سازی آن است. در این بخش مانند آزمونIELTS دو سکشن به زبان آموزان ielts ارائه می‌شود که بخش اول دارای 3 نمره و بخش دوم دارای 6 نمره می‌باشد. بخش اول دارای یک نمودار و یا یک پروسه می‌باشد و خواسته می‌شود تا به بررسی آن بپردازند. بخش دوم نیز به انشا نویسی اختصاص دارد و زبان آموز میبایست در مدت 40 دقیقه یک انشا با موضوع مشخص شده بنویسد.

تمرینات این بخش نیز مانند موارد قبل بصورت تدریجی و روزانه به شاگردان ارائه می‌شود. در ابتدا خواندن متون و نوشتن برداشت شخصی انجام می‌شود و سپس با معرفی هر پاراگراف تمرینات شکل کلی به خود می‌گیرند.

آیلتس خصوصی و مهارت Speaking

در این بخش در آزمون آیلتس معمولا در روز جداگانه ای انجام می‌شود، سه قسمت به زبان آموزان ارائه می‌شود و از آنها خواسته می‌شود تا به پاسخگویی به سوالات مطرح شده یپردازند. طول مدت امتحان 15 دقیقه می‌باشد و زبان آموزان با توجه به معیارهایی نمره دهی می‌شوند. این معیارها عبارتند از سطح لغوی، گرامر، وضوح معانی، و تلفظ است.

تمرینات مربوط به اسپیکینگ در کلاس آیلتس خصوصی دارای گستره‌های متفاوتی می‌باشد. مسله مهم قرارگیری زبان آموزان در گستره‌ای از سوالات و ایجاد فرمول برای پاسح‌گویی می‌باشد


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (5 امتیاز دهی)
نمایش 6 دیدگاه
 • زبان آموز
  samira

  میشه بگید منظورتون از این جمله چیه؟”تمرین مهارت Writing در کلاس‌های آیلتس خصوصی بخش سوم آموزش مهارتها و آزمون سازی آن است. “

  • زبان آموز

   بعد از لیسینیگ و ردینگ، سومین مهارتی که زبان آموز قراره پاسخ بده مهارت نوشتن است. در متن نحوه تمرین این بخش و آزمون سازی آن توضیح داده شده است.

 • زبان آموز
  mitra

  سلام خیلی ممنون از پاسخو گویتون به سوالاتی از که ازتون پرسیده میشه.ممنون

 • زبان آموز
  afsaneh

  سلام خوبید.ممنون که توی این پستتون به خوبی از بخشهای این آزمون گفتید اطلاعات عالی به من دادیت.ممنون از راهنمایتون

 • زبان آموز
  elham

  آزاده جون مرسی از توضیحات خوبی که در مورد آزمون آیلتس دادی که مفید و کاربردی بودن.

 • زبان آموز
  parvin

  وای چه عالی من نمیدونستم که آزمون آیلتس بصورت خصوصی هم تدریس میشه چه عالی.چه کار خوبی میکنید.آفرین

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ویژگی بهترین معلم خصوصی آیلتسبهترین معلم خصوصی آیلتسآزمون تخصصی IELTSدرباره مدرک آیلتسمدرک آیلتسآزمون تخصصی IELTS