آیلتس تضمینی

آزاده میردار
توسط

آیلتس تضمینی

ویژگی آیلتس تضمینی

آیلتس تضمینی صحبت امروز در همه محافل آموزشی زبان انگلیسی است. به همین رو تصمیم گرفتم با استاد ielts مرکز آقای جعفری درباره آیلتس تضمینی و راهکارهای ارائه خدمات آموزشی طلوع کمبریج در آزمونهای زبان انگلیسی صحبت کنم. چکیده‌ای از نظرات ایشان در ارتباط با آیلتس تضمینی را در ادامه می‌خوانید.

آیلتس تضمینی چگونه ارائه می‌شود؟

در پاسخ به این سئوال که آیلتس تضمینی چگونه ارائه می‌شود؟ می‌توان گفت، آنچه که در بحث آموزش و آماده سازی آزمون آیلتس بسیار مورد توجه است نوع ارائه مطالب و ارتباط آنها با هدف اصلی است. در بسیاری از موارد دیده شده است که مطالب و کتب نامرتبط با آزمون منجر به ایجاد شرایطی شده است که زبان آموز در انتها نتواند به خواسته‌های خود برای کسب نمره مورد نظر برسد. لذا در ابتدا مطالب مرتبط با آزمون و نحوه ارائه آنها امری حیاتی به نظر می‌رسد. بطور کلی نتیجه مطلوب در این امتحان بطور مستقیم بستگی به روند آماده سازی در کلاس آموزشی دارد.

مشخصا یک کلاس موفق به دو عامل وابسته است:

1.برگزاری منظم جلسات طبق برنامه‌ریزی از پیش انجام شده

2.انجام تکالیف به شکل دقیق و طبق اصولی که مرتبط با آزمون است

همچنین در کلاس‌هایی که توسط اینجانب و همکارانم در طلوع کمبریج برگزار می‌شود پشتیبانی آنلاین بصورت مستمر انجام می‌شود. در این حالت زبان آموز همیشه حضور مدرس را در کنار خود حس می‌کند. طبیعی است که در چنین حالتی روند یادگیری و ارتقا بسیار بالاتر می‌رود و زبان آموز پس از گذشت مدتی کوتاه روند پیشرفت را در خود حس کرده و می‌تواند نسبت به پیشرفت یادگیری خود نگاه خوش‌بینانه‌تری داشته باشد.

 

بطور کلی استمرار و پیگیری‌های مداوم کلاسی و آموزشی در موفقیت IELTS نقش اساسی را ایفا می‌کند. علاوه بر آن مطالب و کتبی که در طول دوره ارائه می‌شوند دارای ارتباط مستقیم با آزمون بوده و زبان آموز در حین خواندن آنها می‌تواند متوجه ارتباط معنایی این منابع با هدف خود بشود.

 

در انتها نیز ذکر این نکته حیاتی به نظر می‌رسد، با توجه به وجود مشکلاتی که در بخش نوشتار و گفتار آزمون در اکثر زبان آموزان مشاهده شده است نظارت و توجه مستقیمی در مراحل انتهایی آزمون توسط استاد مربوطه و مشاور آموزشی طلوع کمبریج انجام می‌گیرد تا زبان آموز بتواند با آمادگی کامل و کمترین میزان اشتباه در جلسه حاضر شود.

هدف ما بالاترین تضمین برای کسب بهترین نمره آیلتس است.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  sara

  سلام
  خوبید
  خسته نباشید
  چه کار خوبی میکنند .
  این راهکارهای ساده اما بسیار کاربردی نشانه تجربه و مطالعه بالای اساتید شماس.ممنون

 • زبان آموز
  mitra

  سلام وقتتون بخیر یک چنین کلاسهایی رو هم بصورت مجازی دارید برای شهرستانی ها؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برگزاری کلاس خصوصی آیلتسکلاس خصوصی آیلتسآزمون تخصصی IELTSویژگی‌های بهترین کلاس آیلتس در تهرانبهترین کلاس آیلتس در تهرانآزمون تخصصی IELTS