آموزش گرامر زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش گرامر زبان فرانسه

دوره آموزش گرامر زبان فرانسه writing grammar France

آیا علاقه ای به گذراندن دوره‌ی «آموزش گرامر زبان فرانسه» دارید؟ آموزش زبان فرانسه در سایت طلوع کمبریج به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود. یکی از این بخشها، گرامر زبان فرانسه است که شامل دو سطح مقدماتی و پیشرفته است. پس پیشنهاد می‌کنم گرامر فرانسه را به عنوان زبان فرهنگ و هنر در کلاس‌های خصوصی طلوع امتحان کنید.


آموزش گرامر زبان فرانسه

آموزش گرامر زبان فرانسه در طلوع کمبریج فرصتی را فراهم می‌آورد تا دانش زبان فرانسه خود را تقویت کنید. خلق و تولید نوشتار در زبان فرانسه نسبت به زبان‌های دیگر تفاوت عمده‌ای دارد. جذابیت و وزین بودن این زبان، یادگیری گرامر فرانسه را از دید عموم تا حدودی دشوار جلوه می دهد. بنابراین اساتید باتجربه در حیطه آموزش گرامر زبان فرانسه تلاش می‌کنند تا با ارائه راهکارهای علمی و تجربی خود و با کمک متدهای آموزشی به‌روز، یادگیری را برای زبان‌آموزان فرانسه توام با تجربه‌ای لذت‌بخش فراهم نمایند


آموزش گرامر مقدماتی زبان فرانسه

در آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه تاکید داریم، همزمان با میزان آشنایی زبان‌آموز با دامنه گرامر زبان فرانسه، تسلط وی به مکالمه زبان نیز بیشتر می‌شود. این امر بتدریج او را رهنمون می‌سازد تا مفاهیم گرامری را در بافت‌های (contexts) مختلف جایگذاری کند. ضمنا آموزش همراه با سرگرمی نقش کلیدی را در فراگیری گرامر مقدماتی فرانسه ایفا می‌کند. اگر در یادگیری گرامر فرانسه در سطح مبتدی هستید جملات ساده و کوتاهی را در وجه زمانی اخباری Indicatif  یادداشت کنید: توصیفی کوتاه و یا احساستان از روزی که گذشت را بنویسید. چنانچه سطح دانش گرامر فرانسه شما پیشرفته‌تر است، سعی کنید تا مترادف‌ها و ساختارهای پیچیده و کلمات موصولی را به کار برید. آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه را با راهنمایی اساتید طلوع کمبریج تجربه کنید.


آموزش گرامر پیشرفته زبان فرانسه

مدرسین در حیطه «آموزش گرامر پیشرفته زبان فرانسه»، ابتدا هدف زیان‌آموز را از شرکت در دوره‌های آموزش  گرامر فرانسه جویا می‌شوند. معمولا زبان‌آموزان اهداف متفاوتی از شرکت در کلاس خصوصی فرانسه دارند. این اهداف شامل: مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان، ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان، و دلایل بیشمار دیگر. برای کسب آگاهی بیشتر از این مطالب به آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه رجوع کنید.

در سایت طلوع کمبریج در قسمت آموزش فرانسه، آموزش گرامر زبان نیز دیده می‌شود. در این قسمت گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته است که در دسترس کاربران و زبان‌ آموزان قرار خواهد گرفت. در بخش آموزش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهد شد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    اکرم

    مرسی مادام

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسهآموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه Grammaire françaiseگرامر فرانسهدوره تدریس گرامر زبان فرانسه french grammarتدریس گرامر زبان فرانسهگرامر فرانسه