آموزش گرامر زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش گرامر زبان انگلیسی

دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی english writing grammar

مبحث «آموزش گرامر زبان انگلیسی» معمولا در کلاس‌های آموزشی برای زبان آموزان استرس‌آور و خسته کننده بوده است. اما ما در آموزش خصوصی زبان انگلیسی طلوع کمبریج یادگیری گرامر را با روشهای آسان‌تر و کاربردی‌تر تسهیل می‌کنیم. پس با ما تماس بگیرید و آموزش گرامر زبان انگلیسی را در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی طلوع کمبریج با لذت بیشتر تجربه کنید.


آموزش گرامر انگلیسی

آموزش گرامر انگلیسی دارای نکات مهمی است. زیرا با کمک دستور زبان به ساختن جملات و در نهایت تولید کلام می‌پردازیم. این مساله در مورد تمام زبان‌ها قابل تعمیم است. در جایگاه انسانی خود می‌توان مجموعه چند کلمه را در کنار هم قرارداد و مانند یک کودک به جمله سازی اولیه پرداخت. اما اینکه چطور این مجموعه لغات در کنار هم قرار می‌گیرند و جملات را تشکیل می‌دهند، درکش آسان نیست. به همین رو اهمیت دادن به بحث آموزش گرامر زبان انگلیسی امری اجتناب ناپذیر است. به عبارت دیگر، دانستن گرامر پنجره جدیدی را پیش روی انسان باز می‌کند. «آموزش گرامر زبان انگلیسی» در طلوع کمبریج به دو بخش مقدماتی و پیشرفته تقسیم‌بندی شده است. در ادامه هر بخش بطور مجزا توضیح داده می‌شود.


آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی

آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی زیربنای قدرت ابرازگردوره آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی basic grammarی انسان از خود است. هرچه از قدرت گرامر بیشتر آگاه باشیم، بهتر می‌توانیم به مفهوم و کارایی زبان پی ببریم. با شناخت از علم گرامر بسیاری از ابهامات در مکالمات و مراودات کاسته می‌شود و بسیاری از مشکلات مردم در نحوه ارتباط و … رفع خواهد شد. بخش «آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی» با تدریس اصول ساده و اولیه گرامر زبان انگلیسی شروع می‌شود. مدرسین ما در کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج، آموزش گرامر را در غالب writing و انشاء نویسی آموزش می‌دهند. ساختار گرامری جملات در مکالمه‌ها بررسی و بطور غیرمستقیم تمرین می‌شود. اساتید در کلاسهای خصوصی آموزش مقدماتی گرامر انگلیسی، با تکرار و مثال یک الگوی گرامری، را آموزش می‌دهند. از زبان آموز می‌خواهند که نمونه های بیشتری از ساختار مورد نظر را مثال بزند. پیشنهاد می‌کنم روش‌های متفاوت دیگر را برای ارتقاء دانش زبان انگلیسی خود در کلاسهای طلوع کمبریج تجربه کنید.


آموزش پیشرفته گرامر زبان انگلیسیدوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی grammar advanced

گذراندن دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی مختص زبان‌ آموزان غیر مبتدی است. معمولا افرادیکه در آزمون‌های استاندارد علمی یا تحصیلی شرکت می‌کنند، متقاضیان آزمون‌های آیلتس، تافل و … زبان آموزان شرکت کننده در کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی که در رده‌های Advanced و Intermediate هستند می‌توانند دوره‌ی آموزش گرامر پیشرفته انگلیسی را بگذرانند.

در صورت آشنا نبودن با اصول اولیه آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی با مشکلات زیاد و به ظاهر ساده روبرو می‌شویم: مشکلاتی مثل عدم آشنایی با قوانین نقطه گذاری در جملات، عدم توجه به عبارات خاص گرامری، عدم آشنایی با جملات ترکیبی و پیچیده زبان و… .

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    اکرم

    تشکر

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی writtingآموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسیگرامر, گرامر پیشرفتهآموزش زمانها در زبان انگلیسی با مثال English Lg tenseزمانها در زبان انگلیسی با مثالگرامر