آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

آموزش درک مطلب پیشرفته فرانسه

آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه ، یکی از مهارت‌های اصلی یادگیری زبان فرانسه درک مطلب و خواندن است. استاد در آموزش این بخش با تکنیک و تمرین به زبان‌آموز کمک می‌کند تا مفهوم متن را به درستی درک کرده و به حل تمرین بپردازد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با توضیحات استاد میترا جعفری در زمینه آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه آشنا خواهیم شد.


نحوه‌ی آموزش پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه

« نحوه‌ی آموزش پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه، با توجه به شرایط زبان‌آموز برای یادگیری زبان فرانسه و علل انگیزه‌های وی از آموزش (کار, اقدام به تحصیل، مهاجرت و … ) و بنا به محدودیت‌های او، مدرس می‌بایست تلاش کند تا سطح رضایت و آمادگی زبان‌آموز را ارتقاء دهد.
ایجاد انگیزه خواندن متون مختلف به ویژه همراه با شنیدن فایل‌های صوتی که دارای سطح‌بندی استاندارد و هدفمند، متناسب با دایره واژگانی فرد، از روش‌های بسیار کارآمد محسوب می‌شود. این روش در افزایش قدرت تحلیل شنوایی فرانسه زبان آموز و بهبود درک مطلب او کمک شایانی می‌کند.
از بدو شروع فراگیری زبان فرانسه مدرس می‌بایست، مکالمات و تمرین‌های کتاب را با فایل صوتی درج شده در کتاب، تکرار کند. با تکرار و بازپخش این قبیل تمرین‌ها ذهن زبان‌آموز پردازش شده. همزمان مهارت شنیداری او به شنیدن ریتم و پیوند صوتی واژگان فرانسه عادت کرده و تقویت می‌شود. طوری که خود زبان‌آموز بتدریج از این که توالی واژگان را تکرار می‌کند به وجد آمده و انگیزه او برای فراگیری دو چندان خواهد شد. در پاره‌ای موارد خود او با تمایل فراوان درخواست می‌دهد فایل‌ها و اپلیکیشن‌های صوتی کوتاه و یا مبتدی و متعاقبا در سطوح متناسب با سطح فراگیری را همراه با متن موردنظر دریافت کند.

این‌ نوع تمرین‌ها همگی به تقویت زیر ساخت شنیداری، گفتاری و روان‌خوانی و درک مطلب زبان‌آموز کمک دو چندان خواهد کرد. بنابراین، در کلاس و آموزش خصوصی زبان فرانسه زبان آموز را متقاعد سازیم تا بجای به خاطر سپردن لیستی از واژگان و صرف افعالی که فراگرفته است، متون کوتاهی که موقعیت و شرایط خاصی را توصیف می‌کند را مطالعه کند. این امر دایره واژگانی کلمات مرتبط را در ذهن او طبقه‌بندی کرده و بی‌آنکه توجه خاصی داشته باشد آنها را بسیار ساده‌تر در ذهن خواهد سپرد و از آنها نیز برای گفتار استفاده خواهد کرد. زبان‌آموز بی‌آن که تلاش کند بصورت اتوماتیک ساختارها و کلمات و صرف افعال را سریعا به خاطر آورده و رشد روند گفتاری فرانسه او نیز سریع‌تر خواهد شد. »


آموزش زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج

در وب سایت طلوع کمبریج، تلاش می‌شود تا زبان‌آموزان و کاربران را با مفاهیم آموزشی زبان فرانسه، ازقبیل: آخرین مقالات آموزشی، آشنایی زبان‌آموزان با تکنیک‌های یادگیری زبان فرانسه، استراتژی‌های یادگیری زبان و مهارت‌های چهارگانه زبان فرانسه و تمرین‌های کاربردی زبان فرانسه آشنا شوند.

عناوین مهم آموزشی زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش مکالمه زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج، در این بخش به مباحث مکالمه زبان فرانسه در زمینه‌های مختلف از لحاظ تئوریک و نمونه‌های آموزشی عملکردی مطالب آموزشی ارائه می‌شود. آموزش مکالمه فرانسه به زیر گروه‌های زیر تقسیم می‌شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش گرامر زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج دربخش آموزش فرانسه، بخش دیگر به نام آموزش گرامر زبان فرانسه تشکیل شده است. در این قسمت درباره گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطالب آموزشی در اختیار کاربران و زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت. دربخش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر و دستور زبان سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهدشد. بنابراین، این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش درک مطلب زبان فرانسه

سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش خصوصی درک مطلب فرانسه دو سطح، آموزش مقدماتی و پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه تقسیم می‌شود. استرتژی‌های خواندن و درک مطلب زبان فرانسه، راهکارهای آموزشی دربهبود مهارت خواندن و درک مطلب در دو سطح مقدماتی و متوسطه – پیشرفته به شکل زیر قابل ارائه می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه
 • آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

 نحوه برگزاری آموزش خصوصی کلاس‌های تک نفره طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر (منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود . مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان آموز از مجموعه و کلاس‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما  تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت ، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می‌شود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


زمینه فعالیت مرکزخصوصی زبان طلوع کمبریج

دوره‌های آموزشی در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج:

 • آزمون‌های انگلیسی TEF ,IELTS, TOEFI, TOLIMO ,EPT, MSRT, GRE, TCF و … توسط اساتید متخصص و باتجربه .
 • برگزاری کلاس‌های خصوصی مکالمه برای کودکان و بزرگسال از پایه تا پیشرفته
 • کلاس‌های ویژه مکالمات بازرگانی و تجاری ویژه تجار و مشاغل خاص
 • گرامر و دروس مدرسه و دانشگاه
 • ترجمه تخصصی انواع متون
 • ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
 • ترجمه تخصصی مقالات جهت ارسال به ژورنال‌ها
 • ویرایش تخصصی مقالات علمی
 • ویرایش انواع متون انگلیسی
 • قبول ترجمه کتاب
 • آموزش ترجمه از مبتدی تا تخصصی با بهترین متدهای آموزشی
 • انجام پروژه‌های کلاسی رشته‌های مترجمی و ادبیات و آموزش

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  نیلوفر

  ممنون از آموزشهای بسیار خوبتون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه advanced france readingآموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه پیشرفته