آموزش مکالمه زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش مکالمه زبان فرانسه

دوره آموزش مکالمه زبان فرانسه french speaking

آیا مایلید در دوره «آموزش مکالمه زبان فرانسه» شرکت کنید. در بخش آموزش زبان فرانسه، مکالمه فرانسه به همراه بخش‌های مختلف آن با توجه به نیاز زبان آموزان آموزش داده می‌شود. آموزش مکالمه مقدماتی و پیشرفته، فرانسه در سفر و مکالمات تجاری نیز شامل این قسمت است. هر بخش بطور مجزا در ادامه توضیح داده می‌شود


آموزش مکالمه فرانسه

آموزش مکالمه زبان فرانسه در رده‌های سنی مختلف و دوره‌های مقدماتی و پیشرفته در طلوع کمبریج برگزار می‌شود. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت انتقالی جوامع از سنتی به جوامع الکترونیک، وجود فضای‌ اجتماعی مجازی، همه را ترغیب به یادگیری زبان‌های مختلف به خصوص یادگیری مکالمه زبان فرانسه کرده‌ است. فارغ از این همه دلیل ذکرشده، زیبایی، جذابیت، و غنی بودن زبان فرانسه را نباید فراموش کرد.

پاسخ به این سئوال که چرا می‌خواهیم مکالمه زبان فرانسه یاد بگیریم؟ ذهن ما را به این دلایل سوق می‌دهد. زبان فرانسه یک زبان کاربردی در دنیا به شمار می‌رود. بیش از 200 میلیون نفر در پنج قاره جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. صحبت کردن به زبان فرانسه در 68 کشور و حکومت رایج است. زبان فرانسه دومین زبان پرطرفدار بعد از زبان انگلیسی است. زبان فرانسه رتبه نهم زبان و کاربردی‌ترین زبان در جهان را داراست. فراموش نشود که زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی جزء زبانهایی به حساب می‌آید که می‌توان در هر کشوری فرا گرفت.


آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه

در آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه توجه به رده سنی زبان‌آموز و ویژگی‌های شخصیتی او از طرف مدرسین حائز اهمیت است. مباحث مقدماتی مکالمه در رده سنی کودکان، با آموزش حروف الفبا، نقاشی، سرود، بازی و نمایشنامه آغاز می‌شود. البته ناگفته نماند کتاب‌های آموزشی با توجه به سطح دانش زبان‌آموز انتخاب می‌شود. در کنار آموزش عمومی مکالمه مقدماتی فرانسه، ابزارهای تدریس مرتبط با سن و سطح زبان آموزان انتخاب می‌شود. استفاده ابزارهای کمک‌ آموزشی و تنوع در روش تدریس شرایط کلاس را برای زبان آموز و مدرس متفاوت و دلچسب‌تر می‌کند. آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه را در طلوع کمبریج در کنار اساتید با تجربه ما امتحان کنید.


آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه

استاد در آموزش پیشرفته فرانسه مکالمه زبان فرانسه، در پیش از شروع کلاس کتاب‌های مکالمه با سطح کیفی استاندارد و کاربردی را به زبان‌آموز معرفی می‌کند. ناگفته نماند در طلوع کمبریج تعیین سطح تک تک زبان‌آموزان سنجیده می‌شود. استاد در برنامه‌ریزی کلاس‌های آموزش مکالمه پیشرفته زبان فرانسه نکات خاصی مانند: توجه ویژه به استفاده از واژگان مناسب کاربردی در مکالمات موضوعی زبان فرانسه، ارائه شیوه تدریس مناسب دروس زبان فرانسه با رویکرد ارتباطی و نکات دیگری را مورد توجه قرا می‌دهد که برای مطالعه بیشتر می‌توانید به    آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه مراجع نمایید


آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه یکی از بخش‌های مهم آموزش مکالمه زبان فرانسه است. در این دوره علاوه بر اینکه اطلاعات اولیه و پایه‌ای مکالمه زبان فرانسه را آموزش می‌بینید. بلکه دانش جنرال و عمومی فرانسه شما نیز تقویت می‌شود. محور اصلی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه حول مطالب مرتبط با کسب و کار و  شما است. در کنار آن مکالمات روزمره رسمی و تجاری به بحث و آموزش گذاشته می‌شود. مخصوصا در دنیای تجارت نفوذ کلام، تسلط به ساختار جملات و دلایل فنی دیگر جزء مواردی است که برای شخصی که قصد دارد با فرانسه زبانان تجارت کند، شنیدنش خالی از لطف نیست. بنابراین شرکت در دوره های آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه را از دست ندهید.


آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

در کلاس‌های آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر طلوع کمبریج، شما به عنوان زبان‌آموز با کمک آموزش‌های تکنیکی مدرسین با تجربه‌ی ما سفر به کشور فرانسه و تجربه‌های پیش روی خود را بازبینی خواهید کرد. با گذراندن این دوره با عبارات، جملات کاربردی مورد نیاز در سفر به فرانسه و کشورهای فرانسوی زبان، آشنایی با اماکن تاریخی، موقعیت‌های گفتگوی قابل پیش‌بینی، برطرف کردن نیازهای ضروری شما به عنوان یک توریست، عبارات کاربردی در مراکز خرید و خدماتی، فرودگاه و سیستم حمل و نقل و بسیار مطالب آموزشی مورد نیاز یک توریست خارجی، در غالب دوره آموزش مکالمه فرانسه در سفر تدریس می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    توضیح جالبی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه فرانسهمکالمه فرانسه خانه رویایی مامکالمه فرانسهدوره تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسهتدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسهمکالمه فرانسه