آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی کمک می‌کند تا از فرصت‌های در اختیار، بهترین بهره را ببرید. گذراندن دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی سبب می‌شود، مهارت‌های بین فردی‌ افراد در سطح بین‌المللی ارتقاء یافته. همچنین تحقیق و پژوهش در سطح جهانی را وسعت می‌دهد. زیرا این زبان به عنوان زبان علوم در دنیا مطرح است. پس اگر علاقمند به یادگیری جامع زبان انگلیسی هستید با ما در طلوع کمبریج در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.


آموزش مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه انگلیسی همیشه مورد توجه مردم در همه‌ی کشورها بوده است. آیا تاکنون به این مساله توجه کرده‌اید؟ اگر بخواهید به هر کجا از دنیا به مسافرت روید، مطمئنا یک انگلیسی زبان را خواهید دید. از آنجاییکه بیشتر از چهارصد میلیون نفر در دنیا به زبان مادری انگلیسی صحبت می‌کنند، می‌توان نتیجه گرفت انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی و زبان اصلی کره زمین محسوب می‌شود. بنابراین آموزش مکالمه زبان انگلیسی کمک می‌کند تا انسان‌ها بتوانند در همه زمینه‌های تکنولوژی و علوم در سطح بین‌الملل با یک زبان مشترک با هم در ارتباط باشند و از فرصت‌های در اختیار خود به بالاترین نتایج دست یابند.

مجموعه‌ی آموزشی و پژوهشی طلوع کمبریج، با استفاده از مطالب آموزشی جمع‌آوری شده توسط اساتید حرفه‌ای و با تجربه، و با کمک منابع معتبر خارجی تلاش می‌کند تا زبان آموزان را با مفاهیم مورد نیازشان در بخش‌های مختلف آموزش مکالمه انگلیسی آشنا نماید. بخش‌های مختلف آموزش مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج به شرح زیر است، که هر یک بطور مشروح توضیح داده می‌شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان انگلیسی
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان انگلیسی
 • آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی
 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر

آموزش مقدماتی مکالمه زبان انگلیسیدوره آموزش مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی language elementary class

آموزش مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی گام نخ‍ست آموزش در مسیر یادگیری انگلیسی زبان آموزان است. اصطلاحات و جملات ساده انگلیسی کمک زیادی به تقویت سطح مهارت مکالمه زبان انگلیسی شما خواهد کرد. به روشنی همه می‌دانیم، میزان دانش مکالمه زبان انگلیسی ما، در سفرهای خارجی عامل موثر در کیفیت آن سفر می‌باشد. بنابراین شروع آموزش زبان انگلیسی برای یک فرد مبتدی، گذراندن دوره‌ی آموزش  مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی در طلوع کمبریج است. زبان آموزان مبتدی با شرکت در دوره‌های مقدماتی مکالمه انگلیسی با کمک اساتید برجسته و حرفه‌ای قادر خواهند بود تمامی نیازهای اولیه ارتباطی با افراد در محیط انگلیسی را برطرف نمایند. در دوره‌های آموزش خصوصی طلوع کمبریج تاکید زیادی بر لهجه و تلفظ صحیح خواهد شد. ایجاد فضای آموزش مطمئن و معتبر در فضای کار یا منزل زبان‌آموز هدف ما در آموزش مقدماتی مکالمه زبان انگلیسی است.


آموزش پیشرفته مکالمه زبان انگلیسیدوره آموزش پیشرفته مکالمه زبان انگلیسی language advanced class

شرکت در دوره‌ی آموزش پیشرفته مکالمه زبان انگلیسی مستلزم گذراندن دوره مقدماتی آن است. همانطور که در بالا اشاره شده، تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی فواید زیادی دارد. یادگیری زبان جهان اطراف ما و کیفیت روابط بین فردی با سایر نقاط دنیا را گسترش می‌دهد. گذراندن دوره آموزش پیشرفته مکالمه انگلیسی ما را در توسعه علوم و پیشرفت در کسب مدارج علمی بالاتر کمک می‌کند. آموزش مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی در طلوع کمبریج فرصت‌های شغلی، تجاری و مراودات اجتماعی‌ شما را بهبود می‌بخشد.


آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی

دوره آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی business english teaching

آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی در طلوع کمبریج، جزء بخش سوم آموزش زبان انگلیسی است. فکر کنید در فضای تجاری با همتای انگلیسی خود در رابطه با پیشنهادات کاری مهمی در گفتگو هستید. اگر این مذاکره توسط خود شما به طور مستقیم صورت بگیرد، میزان موفقیت قرارداد خود را چقدر تخمین می‌زنید؟ یا اینکه، مترجم شما در حال ترجمه مکالمات ساده و ابتدایی بین شما و طرف مذاکره کننده باشد. دوره آموزش مکالمه  تجاری انگلیسی، اساتید نه تنها آموزش عمومی انگلیسی

را به زبان آموز آموزش می‌دهند، بلکه مباحث تخصصی و مکالمات اداری پیرامون محیط کار، دفتر یا شرکت را نیز تدریس می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با تمرین‌های این بخش می‌توانید به آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی مراجعه کنید.


دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر english language travelling

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر

دوره «آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر» یکی از جذاب‌ترین دوره ها در طلوع کمبریج است. زبان آموز در این دوره با تمام مباحثی که یک توریست ایرانی در محیط خارجی نیاز دارد، آموزش داده می‌شود. همانطور که در بخش آموزش مکالمه انگلیسی در سفر بطور مفصل‌تر توضیح و نمونه تمرین ارائه شده است، اهمیت این دوره را می‌توان بطور خلاصه بیان نمود:

 • برطرف شدن نیازهای اولیه هر توریست در سفر
 •  دسترسی سریع به کلمات و عبارات کلیدی مرتبط با موقعیت‌های مختلف در سفر مثل مکالمات در ایستگاه تاکسی، هتل، فروشگاه، فرودگاه و …
 •  آشنایی با لغات، اصطلاحات سفر
 • وابسته نبودن به ابزارهای زبان مثل اپلیکیشن ها، گوشی، دیکشنری، مترجم همسفرها و غریبه‌ها برای ترجمه ساده‌ترین جملات
 •  تقویت اعتماد به نفس زبان آموز از طریق آموزش سریع و آسان و کاربردی توسط استاد با تجربه

مجموعه آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج با کادری مجرب و اساتید با سابقه نیتیو native و داخلی آماده خدمات دهی به زیان آموزان و متقاضیان زبان می‌باشد. دوره‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر، کمک زیادی به افزایش سطح مکالمات گفتاری زبان آموز خواهد کرد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  اکرم

  توضیحات بجایی بود سپاس

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر english travelingآموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفرمکالمه, مکالمه در سفرنحوه‌ی تدریس مکالمه زبان انگلیسی in front of mirrorتدریس مکالمه زبان انگلیسیمکالمه