آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش مکالمه تجاری فرانسه

آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه، بدون شک یکی از بخش‌های مهم آموزش زبان خارجی است. با توجه به اهمیت کسب و کار می‌توان نتیجه گرفت که تجارت و کار یکی از نیازهای اصلی بشر برای بقا محسوب می‌شود و نقش بسیار مهمی در زندگی ایفا می‌کند. از آنجایی که برخی از کسب و کارها با سفرهای کاری خارجی همراه است نیاز به فراگیری زبانی دیگر دارد. میزان موفقیت در چنین مشاغلی با مهارت زبانی شخص در ارتباط است. ارتقا شغلی و افزایش در آمد تغییر پست کاری افرادی که مایل به تقویت مهارت‌ها زبانی لازم برای پیشرفت امور کاری هستند می‌بایست آموزش‌های لازم بخصوص مکالمه زبان فرانسه، را فراگرفته و با تداوم و اتمام آنها موفقیت خود را تضمین کنند تا ملاک‌ها لازم را برای پیشرفت‌های ارتباطی خود کسب کنند.


 آموزش تجاری مکالمه زبان فرانسه

آموزش تجاری مکالمه زبان فرانسه اختصاص به افرادی دارد که شرایط اقتصادی، شغلی، اجتماعی خاص دارند. افرادی که نیاز به یافتن کار، مهاجرت، شرکت در سمینارها و جلسات با همتایان فرانسوی زبان و… دارند. این نوع آموزش‌ها بیشتر مربوط به تاجران، کارمندان شرکت‌های چندملیتی، خلبانان و خدمه پرواز، راهنمایان تورهای خارجی و فرانسوی زبان، افراد جویای کار در کشورهای فرانسوی زبان، هنرمندان و …می‌باشد. بنابراین، گذراندن دوره‌های آموزشی مکالمه  تجاری زبان فرانسه راهی است تا افراد متقاضی بتوانند مشکلات ارتباطی خود را در محیط شغلی خود هموار سازند و در کسب و کار خود موفق شوند.


اهمیت یادگیری مکالمه تجاری زبان فرانسه

اهمیت یادگیری مکالمه تجاری زبان فرانسه بر کسی پوشیده نیست. زیرا زبان فرانسه به عنوان  یک زبان کاربردی در کل دنیا به شمار می‌آید. بیش از دویست میلیون نفر در پنج قاره جهان به این زبان صحبت می‌کنند. صحبت به زبان فرانسه در 68 کشور و حکومت در جهان رایج است. زیان فرانسه پس از زبان انگلیسی طرفداران زیادی برای فراگیری دارد. این زبان جزء نهمین زبان پرتکلم در دنیا محسوب می‌شود. به بیان دیگر، اهمیت یادگیری مکالمه تجاری زبان فرانسه به حدی است که می‌توان این زبان را در هر کشوری فراگرفت و از طریق تسلط بر آن جویای شغل شد.

تسلط بر مکالمه تجاری زبان فرانسه، حکم یک دارایی و سرمایه برای افزایش فرصت و شانس در بازار بین‌المللی کار را محسوب می‌شود. با یادگیری زبان فرانسه درب شرکت‌ها و موسسات فرانسوی در کشور فرانسه همچون کشورهای فرانسوی زبان دیگر مانند (کانادا، سوییس، بلژیک و کشورهای آفریقایی) را به روی ما می‌گشاید. کشور فرانسه، به عنوان پنجمین قدرت بازرگانی و سومین کشور پذیرای سرمایه‌گذاری افراد خارجی در دنیا محسوب می‌شود. به بیانی دیگر، کشور فرانسه با عظمت و زیباییش می‌تواند یک شریک اقتصادی درجه یک برای همه شرکت‌های اقتصادی و بازرگانی دنیا به شمار آید. چه بسا، اهمیت یادگیری مکالمه تجاری زبان فرانسه واضح و روشن است.


 نحوه‌ی آموزش مکالمه تجاری فرانسه در طلوع کمبریج

آموزش مکالمه تجاری فرانسه

نحوه‌ی آموزش مکالمه تجاری فرانسه در طلوع کمبریج توسط اساتید باتجربه مرکز دارای ویژگی ‌های خاص خود است:

 • فراگیری کاربرد واژگان و اصطلاحات مربوط به حیطه‌ی کسب و کار
 • فراگیری مهارتهای نوشتاری در زمینه تجارت
 • اجتناب از اشتباهات کوچک و ناچیز و عاداتی که موجب عدم پیشرفت زبان‌آموز می‌گردد.
 • بکاربردن اطلاعات علمی و تخصصی
 • فراگیری برخی مفاهیم پایه‌ای و… در مورد شغل مربوطه
 • بهبود مهارت مکالمه زبان‌آموز با نکات ذکر شده در سر کلاس
 • تقویت روند صحبت کردن و مکالمه زبان‌آموز

شرکت در کلاس‌های فراگیری مکالمات تجاری مربوط به هر زبان خارجی و بهره‌گیری از پکیج‌های آموزشی لازم، چنین امکانی را فراهم می‌آورد تا آموزش مکالمه تجاری فرانسه در طلوع کمبریج به نحو مطلوبی انجام شود.


آموزش زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج

آموزش مکالمه تجاری فرانسه

در وب سایت طلوع کمبریج، تلاش می‌شود تا زبان‌آموزان و کاربران را با مفاهیم آموزشی زبان فرانسه، ازقبیل: آخرین مقالات آموزشی، آشنایی زبان آموزان با تکنیک‌های یادگیری زبان فرانسه، استراتژی‌های یادگیری زبان و مهارت‌های چهارگانه زبان فرانسه و تمرین‌های کاربردی زبان فرانسه آشنا شوند.

عناوین مهم آموزشی زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش مکالمه زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج، در این بخش به مباحث مکالمه زبان فرانسه در زمینه‌های مختلف از لحاظ تئوریک و نمونه‌های آموزشی عملکردی مطالب آموزشی ارائه می‌شود. آموزش مکالمه فرانسه به زیر گروه‌های زیر تقسیم می شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش گرامر زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج دربخش اموزش فرانسه، بخش دیگر به نام آموزش گرامر زبان فرانسه تشکیل شده است. در این فسمت درباره گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطالب آموزشی در اختیار کاربران و زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت. دربخش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر و دستور زبان سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهد شد. بنابراین، این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش درک مطلب فرانسه دو سطح، آموزش مقدماتی و پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه تقسیم می‌شود. استرتژی‌های خواندن و درک مطلب زبان فرانسه، راهکارهای آموزشی دربهبود مهارت خواندن و درک مطلب در دو سطح مقدماتی و متوسطه – پیشرفته به شکل زیر قابل ارائه می باشد:

 • آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه
 • آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

نحوه برگزاری آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته کلاس‌های طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر(منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان‌آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما  تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت ، آشنا می‌شود . پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز میشود. لازم به ذکر است کلاس ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  نیلوفر

  آموزش خوب و با کیفیتی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه business talkingآموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسهمکالمه تجاری فرانسه