آموزش مهارت‌های آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

آموزش مهارت‌های آزمون آیلتس

تدریس آموزش مهارت‌های آزمون آیلتس

آموزش مهارت‌های آزمون آیلتس را از زبان استاد نادری از اساتید باتجربه طلوع کمبریج به اطلاع زبان آموزان عزیز می‌رسانم. واژه IELTS برگرفته از (International English Language Testing System) به معنای سیستم جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. دوره آمادگی آیلتس را با ما در آموزش خصوصی آیلتس در تهران با اساتید حرفه‌ای تجربه کنید. با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید و از پکیج‌های ویژه تخفیف باخبر شوید.

آموزش مهارت‌های آزمون آیلتس

آموزش مهارت‌های آزمون آیلتس شامل چه بخش‌هایی است؟ قبل از هر چیز بهتر است بدانیم. این آزمون یکی از آزمونهای تخصصی زبان مانند امتحان تافل است. IELTS با ساختاری متفاوت سطح زبان داوطلبین را ارزیابی می‌نماید. این آزمون در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

آزمون آیلتس همچنین دارای دو ماژول آکادمیک و جنرال می‌باشد. بنا به نیاز لازم است داوطلب در آن شرکت نماید. ماژول آکادمیک همانطور که از نام آن پیداست مناسب برای افرادی است که تمایل به فعالیت در زمینه‌های آکادمیک را دارند. تحصیل در مقاطع بالاتر، دریافت ویزای تحصیلی و سایر موارد. ماژول آکادمیک جهت اخذ ویزای کار و اخذ ویزای اقامتی و همچنین بهبود فرصتهای شغلی مناسب می باشد.

در آزمون آیلتس 4 مهارت زبان آموزان مورد ارزیابی قرار می گیرد. مهارتهای گفتاری، مهارت شنیداری، مهارت رایتینگ و نوشتاری در نهایت مهارت خواندن. درزیربه هریک از مهارتهای فوق در آزمون آیلتس می پردازیم:

مهارت گفتاری

مهارت گفتاری دارای 3 قسمت است. در مجموع چیزی حدود 11 تا 14 دقیقه زمان لازم است. بخش اول سوالات عمومی در خصوص مباحث روزمره زندگی پرسیده می‌شود. بخش دوم داوطلب می‌بایست در مورد یک تاپیک که توسط ممتحن به وی داده می‌شود حدود 2 دقیقه صحبت نماید. در بخش آخر غالبا سوالاتی مرتبط با بخش دوم پرسیده می‌شود.

مهارت شنیداری

مهارت شنیداری دارای 40 سوال در 4 بخش مجزا می‌باشد. زبان آموز سوالات را باید برحسب اطلاعات داده شده پاسخ دهد. لازم به ذکر است که داوطلب تنها یکبار قادر به شنیدن فایل صوتی است.

مهارت نوشتاری

مهارت نوشتاری دارای 2 بخش است. در بخش دوم لازم است داوطلب مقاله‌ای حداقل 250 کلمه‌ای در مدت زمان 40 دقیقه بنویسد. بخش اول در ماژول آکادمیک یک نمودار یا نقشه ارائه می‌شود. اما در ماژول جنرال بایستی یک نامه نوشته شود. این قسمت در هر دو ماژول محدودیت حداقل 150 کلمه در مدت 20 دقیقه دارد.

مهارت خواندن

مهارت خواندن دارای 40 سوال در 3 قسمت است. در مجموع 60 دقیقه زمان برای این مهارت لازم است. بخش اول و دوم در ماژول جنرال مربوط به متن‌های غیر آکادمیک همچون برشورها و کاتالوگها می‌باشد. بخش سوم همانند کلیه بخش‌های آزمون ماژول آکادمیک برگرفته شده از متنهای آکادمیک در نشریات و جراید می باشد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ساختار آموزش آیلتسساختار آموزش آیلتسآزمون تخصصی IELTSمحتوای تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهرانتدریس خصوصی آیلتس در شمال تهرانآزمون تخصصی IELTS