آموزش زبان فرانسه برای کودکان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان فرانسه برای کودکان

محتوای آموزش زبان فرانسه برای کودکان

آموزش زبان فرانسه برای کودکان دغدغه برخی از والدین شده است. به راستی هر کسی می‌تواند یک زبان جدید را در هر سنی یاد بگیرد؟ لازم نیست که یک کودک مدرسه‌ای یا یک مهد کودکی باشید، یادگیری زبان نیاز به داشتن سن جادویی نیست. اما نکته‌ای را نباید فراموش کنیم این است که کودکان شما نیاز دارند مسیر طولانی اما لذت بخشی را طی کنند تا بتوانند به سمت دو زبانه بودن حرکت کنند. در زمینه راهکارهای پیشنهادی به منظور آموزش زبان فرانسه برای کودکان را در ادامه مطالعه کنید.

آموزش زبان فرانسه برای کودکان را چگونه آغاز کنیم؟

آموزش زبان فرانسه برای کودکان را چگونه آغاز کنیم؟ اکثر کودکان در سنین پایین برای یادگیری زبان مادری خود ناخودآگاه شروع به تماشای کارتون‌ می‌کنند. ممکن است خیلی از عبارات و کلمات را درک نکنند اما آنها تصوير متحرك moving pictures، موسيقي و خنده شخصيت‌ها را دريافت مي‌كنند، هر چند که كلماتی که گفته می‌شود را درك نمی‌كنند.

برای اینکه کودکان شما در خانه از یادگیری زبان فرانسه تجربه بهتری داشته باشند پیشنهاد می‌کنم کارتون‌های آموزشی و با کیفیت تماشا کنند. کارتون‌هایی در چارچوب گفتگوی شخصیتهای کارتونی  محدود شده است. عبارات ساده و کوتاهی بین شخصیت‌ها رد و بدل شود. البته در خردسالان کارتون‌های پر سرو صدا با دیالوگهای طولانی خیلی اثر خوبی بر یادگیری زبان فرانسه آنها نخواهد داشت زیرا در سنین خیلی پایین تفاوتها را نمی‌توانند درک کنند. یکی از آدرس‌های مناسب برای یادگیری فرانسه جسنجوی Bandgee.com است. کارتونهای معروف به زبان فرانسوی مثل Garfield  Les Schtroumpfs )The Smurfs) را نیز در این بخش خواهید دید.

کمک گرفتن از شبکه‌های تلویزیونی مثل Tou.tv Jeunesse. Radio-Canada, Canada’s public broadcasting network رادیو کانادا، شبکه رایگان تلویزیونی کانادا؛ برنامه‌های تلویزیونی و کارتونی متنوعی به زبان فرانسه را می‌توانید برای تماشای کودکان خود انتخاب نمایید.

ساختن فلش کارت با کمک والدین یا مدرسین کمک می‌کند کودکان بازی‌های جذابی را با فلش کارتها و کلمات بیاموزند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  samira

  ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار همه میزاریدواقعا کار خوب و مفیدی انجام میدیت.موفق باشید

 • زبان آموز
  akram

  ببببببببببببببررررررررررررررررراااااااااااااااااووووووووووووووو خخخخیییییییییییلللللللللییییییییییییی عاااااللللییی بود
  ممنون از زحماتتون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آموزش زبان فرانسه برای نوجوانانآموزش زبان فرانسه برای نوجوانانآموزش زبانمحتوای آموزش زبان فرانسه برای نوزادانآموزش زبان فرانسه برای نوزادانآموزش زبان