آموزش زبان فرانسه برای نوزادان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان فرانسه برای نوزادان

محتوای آموزش زبان فرانسه برای نوزادان

آموزش زبان فرانسه برای نوزادان !!! به راستی تا بحال به این موضوع فکر کردید؟ بر کسی پوشیده نیست که نوزادان از سنن خیلی پایین زبان را تشخیص می‌دهند. آنها نیز به موسیقی بسیار واکنش نشان می‌دهند. بنابراین اگر فرزندی نوزاد یا خردسال دارید، اصلا زود نیست که بخواهید برای آموزش زبان خارجی آماده‌اش کنید. امروز می‌خواهم تنها یک راه حل آموزشی در زمینه آموزش زبان فرانسه برای نوزادان را برای مادر پدرهای عزیز توضیح دهم.

آموزش زبان فرانسه برای نوزادان امکان‌پذیر است؟

آموزش زبان فرانسه برای نوزادان امکان‌پذیر است؟ یادگیری زبان فرانسه مانند دیگر زبانها با برنامه‌ریزی مناسب امکان رشد چشمگیری را در نوزاد و کودک خردسال شما فراهم می‌کند. شاید باور نکنید اما نظریه پردازان زبان، پیشنهاد می‌کنند؛ در فضای زندگی نوزاد خود آهنگ‌ها و French Lullabies لالایی‌هایی به زبان فرانسه و موسیقی مهد کودکی فرانسه پخش کنید، مطمئن باشید نوزاد شما به شنیدن این سرودها واکنش مثبتی نشان می‌دهد. با جریان داشتن این نوع موسیقی در فضای خانه، کودکان دیگر نیز با شنیدن صدای دلنواز خواننده فرانسوی زبان، کم کم با زبان فرانسه آشنا می‌شوند و لذت می‌برند. میزان یادگیری کودکانی که از سنین نوزادی یا خردسالی به موسیقی زبان مشخصی مثل فرانسه گوش می‌کنند رابطه مثبتی با میزان یادگیری آن زبان در سنین بالاتر دارد. مثلا اگر کودک شما از نوزادی به زبان مشخصی بیشتر گوش می‌کند یا فیلم می‌بیند در سنین بالاتر آن زبان را آسانتر یاد می‌گیرد. ناگفته نماند؛ آنها حتی از شما زودتر این زبان را فر می‌گیرند.

امروزه در همه خانه‌ها حداقل یک دستگاه اندروید پیدا می‌شود. با استفاده از برنامه‌های Android و iOS می‌توانید فایل‌های موسیقی مختلفی را جمع آوری کنید و از آنها استفاده نمایید. شما می‌توانید با سرچ a hundred different French lullabies یا French lullabies آموزش ابتدایی شنیداری نوزاد دلبندتان را آغاز نمایید. زمانی که نوزادتان آرام است با پخش موزیک و سرود فضای اطرافش را با کلمات و عبارات فرانسه پر می‌کنید.

با سرچ عبارت Comptines Pour Enfants در اینترنت به فایل تصویری از سرودهای زیبای فرانسوی دست می‌یابید. این فایل شامل 19 سرود مهدکودکی فرانسه زبان می‌باشد. این فایل خیلی جذاب است زیرا کودک خردسال شما علاوه بر صدا از تصویر و ویدئو نیز بهره مند می‌شود.

یادگیری زبان هیچ وقت زود نیست. فرزندان خود را از نوزادی برای آموزش زبان فرانسه یا زبان‌های دیگر آماده کنید. برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر از مباحث آموزش زبان فرانسه برای نوزادان با مشاورین ما در طلوع کمبریج در تماس باشید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    مهدی صالحی

    چه عالی دستتون درد نکنه
    من با توجه به آموزش و نصایح شما French lullabies رو جستجو کردم عجب محتواهای خوبی در دسترس هستن
    ممنون که راهنمایی کردید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آموزش زبان فرانسه برای کودکانآموزش زبان فرانسه برای کودکانآموزش زبانمحتوای آموزش زبان فرانسه برای جوانانآموزش زبان فرانسه برای جوانانآموزش زبان