آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان

محتوای آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان

آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان پیشنهاد امروز ما به والدین است تا بتوانند قدم مفیدی در پیشرفت یادگیری زبان فرزندان‌شان بردارند. شما علاوه بر اینکه فرزند خود را به کلاس‌های زبان فرانسه میفرستید همزمان می‌توانید از آموزش‌های مختلف زبان برای تقویت زبان او کمک بگیرید.

آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان 

آموزش زبان فرانسه برای نوجوانان دقیقا مربوط به دوره‌ای از سن فرزند شماست که بتواند از بازی‌ها و پازل‌های آموزشی برای یادگیری زبان بهره ببرد. اگر فرزند شما می‌تواند از کامپیوتر، تبلت و یا ابزارهای الکترونیکی زبان فرانسه را بطور مستقیم و خود محور آموزش ببیند؛ فرصت خوبی است تا از سایت‌های آموزشی زبان فرانسه استفاده کند.

یادگیری کلمات و اصطلاحات برای نوجوانان وقتی لذت بخش است که همراه بازی و پازل بیاموزند. بازی‌های مختلفی در اینترنت موجود است که در بخش‌های مختلف آموزش زبان فرانسه کار می‌کنند.

پروژه Hello-World French Children’s Activities مجموعه آموزشی زبانهای مختلف دنیاست. بطور رایگان در اختیار عموم قرا دارد و هدف این پروژه آموزش زبان به کودکان و نوجوانان به همراه سرگرمی و فعالیتهای آموزشی بر اساس بازی طراحی شده است. پروژه Hello-World چنان در مسیر آموزشی خود به موفقیت چشمگیر رسیده‌اند که تنها برای زبان فرانسه بیش از 700 بازی آماده کرده‌اند.

اگر فرزند نوجوان شما دانش زبان فرانسه‌اش در حد بسیار ابتدایی است، پیشنهاد می‌کنم بخش  Children’s Games section را همزمان با بخش آموزش مکالمه شروع کند. زیرا با کمک بازی یادگیری متنوع‌تر و لذت‌بخش‌تر است. مزیت این بازی‌ها این است که فشردن هر دکمه صدای گوینده فرانسوی زبان پخش می‌شود. مثلا اگر روی کلمه‌ای فشار دهد با تلفظ درست آن آشنا می‌شود. بنابراین در حین یادگیری واژگان فرزند شما تلفظ را می‌شنود و دیکته آن را یاد می‌گیرد.

فعالیتهای دیگری مثل vocabulary Bingo, number matching, logic puzzles و 695 مورد دیگر در این برنامه موجود است و زبان فرانسه را آموزش می‌دهد.

کتاب آموزش فرانسه کودکان و نوجوانان

کتابخانه بین‌المللی دیجیتال International Children’s Digital Library نمونه دیگری است که برای تدریس زبان فرانسه فرزند شما معرفی می‌کنم. اگر بدنبال کتابهای مختلفی هستید تا مهارت خواندن او را تقویت نمایید؛ به سراغ مجموعه‌ی کاملی از هزاران کتاب آنلاین به زبانهای مختلف بروید. در این مجموعه تنها 60 مورد کتاب کودکان و نوجوانان به زبان فرانسه موجود است.

سایت آموزشی Monde des Titounis یکی از سایتهای معتبر تدریس فرانسه است که داستانهای کودکان و نوجوانان و سرودهای کلاسیک فرانسوی را آموزش می‌دهد. با کمک این داستان‌ها فرزند شما لغات و قصه‌های جدیدی را می‌شنود.

در دنیای وب فضای آموزشی متنوعی وجود دارد و شما می‌توانید علاوه بر اینکه فرزند خود را برای شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی زبان فرانسه در طلوع کمبریج در کنار اساتید native ما ترغیب نمایید، بلکه در اوقات فراغت او از سایتهای مختلف نیز برای تمرین بیشتر کمک بگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش زبان فرانسه برای افراد مسنآموزش زبان فرانسه برای افراد مسنآموزش زبانمحتوای آموزش زبان فرانسه برای کودکانآموزش زبان فرانسه برای کودکانآموزش زبان