آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان

نحوه آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان

آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان دارای شیوه آموزشی متفاوتی نسبت به دوره‌های سنی دیگر است. همانطورکه از دیرباز مطرح بوده، زبان فرانسه به عنوان زبان دیپلماتیک در دنیا شناخته شده است. زیرا فرانسوی زبانان زیادی را می‌شناسیم که در اقصی نقاط دنیا زندگی ‌می‌کنند. علاوه بر دلیل اجتماعی بالا در حوزه ادبیات صدها رمان مشهور کلاسیک به زبان فرانسه موجود می‌باشد و این زبان توانسته سهم مهمی در عرصه ادبیات به خود اختصاص دهد. برای خوانندگان آثار ادبی دنیا ترجمه متون بسیار مورد توجه نیست زیرا بخش مهمی از عبارات و کلمات در فن ترجمه از قلم می‌افتد و برای یک خواننده خواندن متون اصلی رمانها بهترین راه است. پس انگیزه یادگیری زبان فرانسه علاوه بر رفع نیازهای شخصی، بخش مهمی از نیازهای اجتماعی افراد را نیز در برمی‌گیرد.

نحوه آموزش زبان فرانسه در بزرگسالان

نحوه آموزش زبان فرانسه در بزرگسالان در طلوع کمبریج متفاوت از دیگر دوره هاست. محتوای آموزشی تخصصی، اساتید دانشگاه‌های برتر کشور و خارجی، کلاسهای مفید و جذابی را برای شما فراهم می‌کند. قبل از اینکه به کلاس‌های طلوع بیایید ببینید شما در یادگیری زبان فرانسه چه قدم‌هایی را برداشته‌اید؟

به منظور تقویت زبان فرانسه علاوه بر تمرین مهارتهای خواندن و نوشتن، تقویت مهارت صحبت کردن و گوش کردن نیز حائز اهمیت است. همه خوب می‌دانیم با خواندن و نوشتن به تنهایی نمی‌توانیم با تلفظ و لهجه این زبان آشنا شویم. بهترین پیشنهادی که در مسیر یادگیری این زبان به شما می‌کنیم این است که حتما با یک فرانسوی زبان مراوده داشته باشید. اگر در محیط زندگی خود به یک فرانسوی زبان دسترسی ندارید می‌توانید با کمک اینترنت و یا شبکه های اجتماعی با افراد فرانسوی زبان در ارتباط باشید. پس بهتر است، مکالمه صوتی را فراموش نکنید. زیرا در یادگیری لهجه فرانسوی کمک چشمگیری به شما می‌شود.

در بجث آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان همیشه اساتید فن پیشنهاد می‌کنند، ابتدا مطالب ساده را یاد بگیرید سپس سراغ زمانهای پیچیده‌تر بروید. اگر نیاز مبرمی به آموزش زبان فرانسه دارید در صورت امکان، سفر به کشورهای فرانسوی زبان یا آشنایی با فرهنگ و رسوم فرانسه را فراموش نکنید. در آموزش ساختار هر زبان بخش مهمی از فرهنگها و آداب کشورها نیز آموزش داده می‌شود. در آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالان مدرسین توجه ویژه به تدریس آداب و رسوم فرانسه دارند.

شاید بگویید شرایط سفر به کشورهای فرانسوی زبان را ندارید پس شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی را از دست ندهید. اخبار را پیگیری کنید و ببینید یا گوش دهید. برنامه‌های مختلف جذاب آموزشی را از تلویزیون به فرانسه مشاهده کنید.

کتابخوانی، خواندن مجله و روزنامه تمامی دستور زبان و لغات را می‌تواند به شما آموزش دهد. در انتها برای اینکه زبان فرانسه را به خوبی فرا گیرید بر روی پیشنهادات فوق تمرکز نمایید.

در صورتی که در سطوح ابتدایی آموزش فرانسه هستید و فکر می‌کنید شیوه های ذکر شده برای شما کمی سنگین است؛ پیشنهاد می‌کنم کلاسهای آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه را با حضور اساتید تراز اول و نیتیو مجموعه طلوع کمبریج تجربه کنید. با یک جلسه رایگان کلاسها، مطمئن باشید جذب شیوه نوین تدریس زبان شیرین فرانسه خواهید شد.

برای دستگرمی و شروع آموزش مکالمه زبان فرانسه به لیست الفبای فرانسه و تلفظ آن توجه کنید:


The French Alphabet

L’alphabet français


Characters         Aa      Bb      Cc      Dd       Ee       Ff      Gg      Hh      Ii
Pronunciation     ah      bay     say     day     euh      eff    jhay     ash     ee


Characters          Jj      Kk       Ll       Mm       Nn        Oo      Pp       Qq     Rr
Pronunciation    ghee   kah      el      emm      enn       oh      pay      ku      air


Characters         Ss       Tt       Uu       Vv       Ww           Xx       Yy               Zz
Pronunciation    ess      tay      oo       vay      dubla-vay   eeks   ee-grehk      zed


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    وحید راد

    چه تلفظ های جالبی
    بالاخره فهمیدم کی به Y میگه ایگرک که توی ریاضی هی بهمون میگفتن
    dubla-vay هم جالب بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزلتدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزلآموزش زباندوره آموزش زبان فرانسه برای افراد مسنآموزش زبان فرانسه برای افراد مسنآموزش زبان