آموزش زبان انگلیسی رشته فنی حرفه‌ای

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی رشته فنی حرفه‌ای

آموزش زبان انگلیسی رشته فنی حرفه‌ای را با این نکته آغاز می‌کنم، معمولا هدف اصلی دانش آموزان از شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی طلوع کمبریج به سه دسته تقسیم می‌شود:

  • آموزش مکالمه زبان انگلیسی
  • آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دبیرستان مرتبط با کتب درسی به منظور درک و فهم متون انگلیسی، گرامر و ساختار زبان
  • آموزش زبان انگلیسی رشته فنی حرفه‌ای مرتبط با بهبود مهارت تست زنی و آمادگی برای کسب رتبه برتر در درس زبان کنکور دانشگاهها

در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی طلوع کمبریج زبان آموزان دوره متوسطه و دبیرستان میتوانند به صورت جداگانه و تدریس درس به درس، رفع اشکال، درس زبان انگلیسی را آموزش ببینند. جزوات آموزشی مختص این دوره نیز در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

نحوه آموزش زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

نحوه آموزش زبان انگلیسی در طلوع کمبریج بدین شرح است؛ با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در منزل افراد برگزار می‌شود. اساتید با تجربه با توجه به تمایل دانش آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. دانش آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند.

مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر فرد را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش دانش آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

 با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

یک نظر بدهید

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش زبان انگلیسی رشته ریاضی فیزیکآموزش زباندلسوزی به زبان انگلیسیآموزش زبان