آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی

@bestdata
توسط

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی

قیمت آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی

آموزش زبان انگلیسی مقطع کارشناسی شامل کلاس‌های تخصصی است. در این کلاس‌ها مشکلات دانشجو در حیطه زبان انگلیسی به حداقل می‌رسد. اگر در بخش زبان انگلیسی اشکال دارید با شماره‌های زوی صفحه تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی در دو بخش رفع اشکال گرامر و درک مطلب انجام می‌شود. در بخش دوم برگزاری دوره‌ی آموزش زبان جنرال و ترجمه است. دانشجویان رشته‌های مختلف کارشناسی در کلاس‌های رفع اشکال مکالمه و درک مطلب تمرین می‌کنند. علاوه بر آن اساتید ما کتب زبان تخصصی رشته مورد نظر شما را تدریس می‌کنند.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی در حیطه ترجمه، مباحث اصولی ترجمه به طور خلاصه و کاربردی مطرح می‌شود. شما پس از گذراندن این دوره، قادر خواهید بود در کوتاه‌ترین زمان متون تخصصی انگلیسی رشته خود را ترجمه کنید. پس برای خواندن مقالات انگلیسی دیگر نیاز به مترجم و صرف هزینه اضافی نخواهید داشت.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی در طلوع کمبریج

با ما در آموزش خصوصی طلوع کمبریج همراه باشید تا با نحوه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه آشنا شوید.
در طلوع کمبریج کلاسها بطور خصوصی در محل زبان آموز ( منزل، دفتر، شرکت) برگزار می شود.
جلسه اول رایگان است. در جلسه معارفه استاد و مدیریت آموزشی حضور دارند. در این جلسه، منابع آموزشی، روش و تکنیک‌های تدریس و … بطور مفصل توضیح داده شود.
بر اساس سطح زبان آموز از جلسه ای 90 هزار تومان به مدت 1.5 ساعت است برای یک دوره 35 جلسه ای قرارداد بسته می‌شود. شهریه به شکل اقساط دریافت می‌شود. نحوه پرداخت به شکل توافقی است. در صورت عدم رضایت زبان آموز استاد جایگزین میشود. بابت جلسات ( تا 3 جلسه) شهریه ای دریافت نمی‌شود.

پیگیری مدیریت و همکاران در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام میشود. پس از 5 جلسه بسته به اینکه زبان آموز چه دوره‌ای را شروع می‌کند و در چه سطحی است جلسات رایگان برگزار می شود. تا مطمئن شویم هدفی که برای زبان آموز برنامه ریزی کردیم عملی شده یا خیر. این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی بوده. در صورتیکه زبان آموز از روند کار راضی نباشد جلساتی رایگان برگزار می‌شود تا دلیل عدم پیشرفت زبان آموز بررسی شود و رضایت زبان آموز بطور کامل برآورده شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

 با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دکتریآموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دکتریگرامر پیشرفتهآموزش کاربرد حرف اضافه for در زبان انگلیسیکاربرد حرف اضافه for در زبان انگلیسیگرامر پیشرفته