آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی PHD

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی PHD

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی PHD شامل دو بخش می‌باشد. بخش اول مربوط به دروس زبان تخصصی دوره دکتری است. بخش دوم مربوط به تدریس آزمونهای تخصصی زبان است.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی PHD توسط اساتید برجسته و با تجربه مرکز تدریس می‌شود. کلاس‌های خصوصی رفع اشکال، کلاس‌های گرامر زبان انگلیسی از مواردی است بطور تخصصی برگزار می‌شود.

آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی

آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی شامل آزمون‌های استاندارد یا ملی می‌باشد. این آزمون‌ها توسط سازمانهای بین‌المللی و رسمی داخل و خارج کشور برگزار می‌شود. قبل از شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی توسط متقاضیان توجه به این نکته ضروری است. برای کسب نمره مطلوب و مورد تایید مراکز آموزشی و دانشگاه‌های پذیرش دهنده، معمولا پیشنهاد می‌شود، داوطلبین در کلاسهای آماده سازی آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی شرکت کنند.

آزمون‌های زبان انگلیسی در مرکز زبان طلوع کمبریج با برگزاری دوره‌های فشرده و کوتاه مدت بطور خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به نیاز زبان آموز انجام می‌شود. ضمنا در مرکز ما مشاورین با تجربه‌ای در زمینه مسائل مربوط به برگزاری کلاس‌های آموزشی آزمونهای تخصصی زبان فعالیت دارند که قادر به پاسخگویی به پرسشها و ابهامات متقاضیان خواهند بود. از جمله آزمونهایی که فعلا دوره‌های آموزشی آنها در مرکز برگزار می‌شود: دوره های آموزشی آمادگی سازی: آزمون آزمون آیلتس، تافل، آزمون tolimo، آزمون gre، آزمون msrt و EPT.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی PHD در طلوع کمبریج


کلاسها به شکل خصوصی در محل زبان آموز ( منزل یا محل کار) برگزار می‌شود. جلسه اول رایگان برای تعیین سطح صورت می گیرد. معرفی منابع آموزشی، روش و تکنیک های تدریس و… بطور مفصل توضیح داده شود.

پیگیری مدیریت آموزشی و همکاران در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام می شود. در صورت نیاز جلسات فوق العاده برقرار می شود. تجربه ما نشان داده این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی است. عدم پیشرفت زبان آموز توسط مشاورین بررسی می شود. این مساله ادامه دارد تا رضایت زبان آموز بطور کامل برآورده شود.

به شکل متناوب امتحان شفاهی یا کتبی گرفته می شود. با این هدف که زبان آموزان از روند پیشرفت خود آگاه شوند. در کوتاهترین زمان برای اصلاح هر مشکل یا مهارتی اقدام می‌شود. بطور کلی روی 4 مهارت listening, reading, speaking و writing به شکل اصولی، عملی و حرفه ای کار می‌شود.

از آنجایی که مهارت شنیداری از اهمیت بسزایی برخوردار است تکنیک های مختلف تقویت listening بر اساس سطح زبان آموز به کار گرفته می‌شود. بنابراین از وسایل کمک آموزشی متنوعی برای این بخش استفاده می شود تا زبان آموز بدون احساس وظیفه و با اشتیاق زبان مورد نظرش را یاد بگیرد.

با این تفاسیر تدریس از طریق موسسه ما تضمینی است. چون با اساتید حرفه‌ای کار می‌کنیم. اساتید ما کاملا باتجربه و دلسوز هستند. کارگاه فیلم رایگان، یک جلسه free discussion یا speaking رایگان به عنوان فوق برنامه خواهیم داشت. طول دوره بر اساس زمانبندی مرکز انجام می شود. 

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می کند

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی ارشدآموزش زبانآموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی پیش دانشگاهیآموزش زبان