آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دانشگاه

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دانشگاه

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دانشگاه را با ما و مدرسین با تجربه برای یک بار هم شده امتحان کنید. اگر فصل امتحانات در راه است و نیاز به مرور بخش‌های مختلف دروس دانشگاهی زبان انگلیسی دارید، با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دانشگاهی

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دانشگاهی مختص دانشجویانی است که قصد دارند انگلیسی یاد بگیرند. ممکن است این یادگیری در زمینه دروس زبان تخصصی دانشگاه باشد. در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج کلاس‌های تقویتی و رفع اشکال گرامر انگلیسی در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی

آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی شامل آزمون‌های استاندارد یا ملی می‌باشد که توسط سازمانهای بین‌المللی و رسمی داخل و خارج کشور برگزار می‌شود. قبل از شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی توسط متقاضیان، برای کسب نمره مطلوب و مورد تایید مراکز آموزشی و دانشگاه‌های پذیرش دهنده، معمولا پیشنهاد می‌شود، داوطلبین در کلاسهای آماده سازی آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی شرکت کنند.

آموزش تخصصی زبان انگلیسی دانشگاهی

آموزش تخصصی زبان انگلیسی دانشگاهی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تک‌نفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند.

مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

 با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کلمات در مورد ظاهر افراد در زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهآموزش کلاس مکالمه زبان انگلیسی مختلطکلاس مکالمه زبان انگلیسی مختلطمکالمه پیشرفته