آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی

محتوای آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی فرزندان خود را با ما در طلوع کمبریج با کمک اساتید برجسته کودکان تجربه کنید. آموزش زبان انگلیسی برای کودکان یکی از دغدغه‌های والدین است. بعد از 5 سالگی خیلی از خانواده‌ها کم کم بدنبال آموزش زبان انگلیسی کودکان خود هست. پیدا کردن کلاس معتبر و مورد اعتماد از اهداف هر یک از آنهاست.

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی

آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی دارای سبک و روش آموزشی مخصوص به خود است. روش تدریس TPR یا Total Physical Response روش بسیار کاربردی است که سالهاست امتحان خود را پس داده است. در این روش مدرس تدریس مباحث آموزشی را با کمک فعالیت‌های فیزیکی و حرکتی ارائه می‌کند. کودکان نیز علیرغم اینکه معلم با زبان انگلیسی صحبت می‌کند، از او تقلید می‌کنند و مفهوم را دریافت کرده. ناگفته نماند در بین دیگر روش‌های تدریس کودکان، TPR یکی از موثرترین روش‌های آموزش ESL برای کودکان است.

اگر معلم زبان هستید امروز می‌خواهم چند تکنیک کاربردی در زمینه آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی را شرح دهم:

با کمک این روشها محیط شاد و پرنشاطی را برای فضای کلاس خود بوجود آورید:

  • بازی‌های مختلف را برای تدریس زبان انگلیسی بکار ببرید. مثل: Hang man, Simon Says.

 

  • پویا باشید. بطور فعالانه از شیوه‌های آموزشی یکنواخت و کسل کننده استفاده نکنید.

 

  • در روش آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی می‌توانید از تکنیک‌‌های هنر و کاردستی بهره ببرید. مانند رنگ آمیزی و آشپزی کودکانه، درست کردن کاردستی.

 

  • اجرای کلاس در فضای آزاد. مثل پارک یا در باغچه در برخی موارد در تدریس خصوصی مکالمه کودکان شما می‌توانید به بهانه غذا خوردن در یک غذاخوری، مکالمه انگلیسی را تمرین کنید.

 

  • به شاگردان خود برای یادگیری زبان استرس و فشار وارد نکنید. مثلا بیش از اندازه کودکان را درگیر نمره منفی، یا امتیاز مثبت نکنید. هنگام مکالمه انگلیسی کودکان به کرات از مکالمه آنها ایراد یا اشکال نگیرید. یکی از راههای منطقی و آسان در آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی ابتدایی تکرار الگو است. با این روش کودکان احساس بهتری از روند یادگیری خود خواهند داشت.

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

تماس مشاوره

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای خدایا دوستت دارم به زبان انگلیسیخدایا دوستت دارم به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیمطب دکتر به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتی