آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

به راستی چرا آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را انتخاب کردیم؟ بیشتر بزرگسالان مشکل یادگیری آموزش زبان انگلیسی خود را در کودکی می‌دانند. اگر آموزش مدون و به روزی را برای کودکان برنامه‌ریزی کنیم. در مدت زمان کوتاهی کودک بخش اعظم مکالمه پایه را فرا می‌گیرد. کودکان تا قبل از نوجوانی سرعت یادگیری زبان خارجی آنها بیشتر است.


نحوه آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

نحوه آموزش زبان انگلیسی برای کودکان یکی از دغدغه‌های والدین است. بعد از 5 سالگی خیلی از خانواده‌ها کم کم بدنبال آموزش زبان انگلیسی کودکان خود هست. پیدا کردن کلاس معتبر و مورد اعتماد در زمینه روش تدریس آموزشی از اهداف هر یک از آنهاست. در مرکز آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی طلوع کمبریج کلاس‌ها بر طبق متد روز آموزشی دنیاست. مدرسین در کلاس‌های خصوصی کودکان با کمک راهکارهای کاربردی و متدهای آموزشی مرتبط با سطح مهارت زبان انگلیسی هر کودک، کلاسی توام با جذابیت و یادگیری غیرمستقیم انگلیسی را برای کودک شما فراهم می‌کند. برای اینکه بیشتر با عملکرد مجموعه ما آشنا شوید، برخی از استراتژی‌های تدریس انگلیسی مورد استفاده اساتید را بطور خلاصه شرح می‌دهم:

مهمترین استراتژی یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان؛ یادگیری توام با سرگرمی و نشاط است. به یاد دارم در دوران مدیریتم در مهد کودکی دو زبانه برخی از والدین گله‌مند بودند از اینکه کودکانشان در کلاس‌های آموزشی زبان دائما در حال بازی و فعالیت‌های حرکتی بودند. در حالیکه کودکان از ارتباطشان با استاد بسیار راضی بودند و در حین آموزش غیر مستقیم مهارت speaking آنها روز به روز بهتر می‌‍‌شد. پس مهمترین آیتم یادگیری انگلیسی فراهم نمودن شادی، نشاط و سرگرمی برای کودکان است.

استراتژی بعدی بازی است. بازی‌های آموزشی مرتبط با سن کودکان، آیتم دیگری است. بعد از تمرین یا نوشتن، مدرس زبان همان مفاهیم آموزشی نوشتاری را در غالب بازی در کلاس پیاده می‌کند. با این روش نه تنها این بازی به عنوان pre-test عمل می‌کند بلکه کودکان تغییر در روش تدریس استاد را کاملا حس می‌کنند. همین حرکت ساده استاد کلاس را برای کودک جذاب و انگیزه‌ی یادگیری را بیشتر می‌کند. بازی‌های numbers، memory، body movement، … از جمله بازی‌ای رایج است.

قدم دیگر تمرین مهارت شنیداری در کودکان است. مهمترین این تمرینها آواز و شعر است. با متد آموزشی TPR خواندن سرود با کمک کودکان بسیاری از عبارات کاربردی مکالمه زبان انگلیسی تدریس می‌شود.


 تمرین آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان

در بخش تمرین آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان، با یک نمونه متن سرود کودکانه آشنا می‌شوید. در کلاس درس با فایل صوتی آموزش داده می‌شود.

Baa baa black sheep

Have you any wool?
Yes sir, yes sir,
Three bags full
One for my master
And one for my dame
And one for the little boy
That lives down the lane


Act Naturally

They’re gonna put me in the movies
They’re gonna make a big star
Out of me
We’ll make a film about a man
That’s sad and lonely
And all I got to do is
Act naturally

We’ll make this scene about a man
That’s sad and lonely
Begging down upon his bended knee
I’ll play the part
And I won’t need rehearsin’
All I have to do is
Act naturally

Well I bet you
I’m gonna be a big star
Might win an Oscar
You can never tell
The movie’s gonna make me a big star
Cause I can play the part
So well

I hope you’ll come and see me
In the movie
Then I’ll know that you will
Plainly see
The biggest fool that ever hit
The big time
And all I got to do is
Act naturally

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    نیلوفر

    آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان
    منظورتون از کودکان از چه سنی هست؟ 5 سال تا 12سال؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوزادانآموزش زبان انگلیسی برای نوزادانآموزش زباندوره آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالانآموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالانآموزش زبان