آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

نحوه آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

اگر دوست دارید آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان خود برنامه‌ریزی کنید و انگلیسی را با رضایت و آرامش و انگیزه فراوان بخواند و با میل و اشتیاق در دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی شرکت نماید؛ پیشنهاد می‌کنم کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج را انتخاب کنید. زیرا مدیریت آموزشی در تمام دوران تدریس استاد، با والدین در ارتباط است و کلاسها توسط مشاور آموزشی ارزیابی می‌شود.


آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در طلوع کمبریج

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان یکی از مهمترین دوره‌های آموزشی در طلوع کمبریج است. همانطور که آموزش زبان انگلیسی برای کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. می‌توان گفت دوران نوجوانی نیز دوره‌ی مهم دیگری برای یادگیری زبان دوم است. بدان جهت این دوره را حساس و تاثیرگذار می‌نامیم زیرا قرار است بزودی وارد مرحله بعدی آموزش آکادمیک شوند، همچنین آماده سازی برای ورود به کالج و دانشگاه، اهمیت و ضرورت آموزش زبان انگلیسی را دو چندان می‌کند. اما با توجه به سن نوجوان و روحیات و شرایط فکری او، وادار کردن به گذراندن دوران یادگیری انگلیسی به خصوص برای خانواده‌ها کار آسانی نیست.

زیرا در بسیاری از کلا‌س‌های آموزشی زبان شاهد هستیم والدین نوجوان خود را بالاجبار به کلاس می‌فرستند.

حال با این تفاسیر مهمترین وظیفه کادر آموزشی در حوزه زبان، ایجاد انگیزه و اشتیاق فرد برای شرکت مداوم در کلاس است. تاثیر مثبت اولیه، پذیرش استاد از سوی او است. مرحله بعدی، روش تدریس مناسب این سن که توام با نشاط باشد. یکی از اصلی‌ترین آیتم‌های تکنیک آموزش مکالمه زبان انگلیسی در نوجوانان، توجه به روحیات و دوره رشد و بلوغ آنهاست. با توجه به این دوره و کنجکاوی و روحیه چالش برانگیز آنها، مدرس باید کلاس آموزشی را از حالت یکنواختی و کسل کننده خارج کند. مثلا هر از چند گاهی آموزش را به خارج از فضای کلاس ببرد با این هدف که فعالیت بدنی و آموزشی با هم تلفیق شود.

خلق موقعیت‌های آموزشی بطور عینی و واقعی. به عنوان مثال، برای تدریس بخش سفارش غذا و پرداخت صورتحساب در رستوران استاد می‌تواند زبان آموز نوجوان را به یک رستوران ببرد و آموزش را در آن فضا با کلی شادی و تنوع پیاده کند. از مزایای تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج همین نکته است. به دلیل تکنفره بودن کلاس یا تعداد کم زبان آموز مدرس به راحتی با هماهنگی والدین می‌تواند در شرایط ایمن و متفاوت آموزشی، تدریس را برای زبان آموز لذت‌بخش و خاطره‌انگیز نماید.

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در طلوع کمبریج با برنامه ریزی مدیریت آموزشی، مشاورین و استاد مربوطه بدنبال ایجاد فضای دوستانه، دلچسب و امن برای نوجوان شما در فضای آموزش خصوصی است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  سمیرا

  توضیحات خوبی بود ولی کم بود

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  خیلی طرح و ایده آلی هست که برای انسانهای 12 الی 19 ساله آموزش اختصاصی زبان انگلیسی تهیه کنید
  دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالانآموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالانآموزش زباندوره تدریس خصوصی زبانتدریس خصوصی زبانآموزش زبان