آموزش زبان انگلیسی برای جوانان

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی برای جوانان

دوره آموزش زبان انگلیسی برای جوانان

آموزش زبان انگلیسی برای جوانان صحبت رایج در همه محافل است. اگر در جمعی چند جوان حضور داشته باشند و صحبت از آموزش شود؛ حتما بحث آموزش زبان انگلیسی به میان می‌آید.

نحوه آموزش زبان انگلیسی برای جوانان

به نظر می‌رسد آموزش زبان انگلیسی برای جوانان یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر شده است. البته باید  به جوانان هم حق بدهیم زیرا سرمان را به هر طرف برمی‌گردانیم می‌بینم با متون انگلیسی سرو کار داریم. وب سایت‌ها، اخبار خارجی، منابع آموزشی و علمی، شبکه‌های اجتماعی حتی پشت یک بسته مواد غذایی یا دارو، با انگلیسی سر و کار داریم.

خوب در این شرایط اساتید و مراکز آموزشی زبان انگلیسی آماده می‌شوند تا خدمات آموزشی مفید و با کیفیت ارائه نمایند. اما جوانان زیادی هستند که دوست دارند خودشان به تمرین و مطالعه زبان انگلیسی بپردازند. در این بخش چند نکته ضروری و کلیدی برای ارتقاء زبان انگلیسی شما پیشنهاد می‌کنیم:

در همه لحظه‌ها انگلیسی بخوانید

در همه لحظه‌ها انگلیسی بخوانید، حتما از خود می‌پرسید این کار امکان پذیر است؟ تا بحال به متون اطراف خود توجه کرده‌اید که چقدر با صفحات و نوشته‌های انگلیسی در ارتباط هستید؟ از این به بعد هر وسیله‌ای دیدید که جملات انگلیسی روی آن نوشته شده، سعی کنید آن نوشته بخوانید. اصلا نگران نباشید معنی را نمی‌دانید. اگر حداقل حروف یا کلمه انگلیسی را بدانید، حتما تا حدودی متوجه محتوای آن نوشته خواهید شد.

بنویسید و بنویسید

بنویسید هر آنچه که را که نمی‌دانید، مثلا یک کلمه را نمی‌دانید، آن کلمه را در دفترچه یادداشت یا نوت الکترونیکی خود یادداشت کنید. این روزها هر جوانی در جیبش یک دفترچه یادداشت یا یک نوت بوک برای نوشتن دارد. زیرا با نوشتن یک کلمه ناخودآگاه به جایگاه و نقش آن در جمله توجه می‌کنید. جمله‌ی زیبایی را در خبری یا جایی می‌خوانید آن جمله را بنویسید.

صحبت کنید

صحبت کنید درباره هر آنچه که می‌خوانید و می‌نویسید، انسان ذاتا موجودی اجتماعی است. با ارتباطات خود زنده است و بقا یافته است. جوانان نیز عاشق مراودات و گپ و صحبت هستند. بهتر است عضو یک پیام رسان شوید و به راحتی یک دوست مکاتبه‌ای پیدا کنید و به انگلیسی برایش فایل صوتی ارسال نمایید و چت کنید. شما می‌توانید دانسته‌های انگلیسی خود را با این روش ارتقاء دهید.

برنامه‌های انگلیسی ببینید و گوش کنید

هر کسی که به انگلیسی طنز می‌گوید، هر سایتی اخبار پخش می‌کند، برنامه‌های انگلیسی تلویزیون و پادکست‌های انگلیسی، فیلم، کارتون، هر یک را با توجه به علاقه‌تان تماشا کنید. راههای فراوانی برای ارتقاء سطح آموزش زبان انگلیسی جوانان وجود دارد. به راستی شما کدام روش را برای تقویت زبان انگلیسی خود انتخاب می‌کنید؟

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (3 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
 • زبان آموز
  سجاد

  مرررررررررررررسی

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  مگه شما بفکر جوونها باشید
  دستتون درد نکنه

 • زبان آموز
  مهدی صالحی

  دستتون درد نکنه
  خسته نباشید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تدریس زبانتدریس زبانآموزش زبانآموزش نوشتن زهرا به انگلیسینوشتن زهرا به انگلیسیآموزش زبان