آموزش زبان انگلیسی از صفر

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی از صفر

محتوای آموزش زبان انگلیسی از صفر

آموزش زبان انگلیسی از صفر درباره نکات ساده و مبتدی یادگیری زبان، مختص آموزش مکالمه انگلیسی در سفر است. برخی از نکات آموزش به نظر ساده می‌آیند اما جزء سوالات زبان آموزان است. ساده‌ترین مطلب در این بخش سلام به زبان انگلیسی است. نکته مهم در بخش آموزش انگلیسی از صفر این است که چطور به دیگران سلام کنیم.

آموزش زبان انگلیسی در سفر از صفر 

منظور از آموزش زبان انگلیسی در سفر از صفر این است؛ از این به بعد تمام نکات مهم و کاربردی  آموزش انگلیسی در سفر را با تمام جزئیات در غالب پستهای آموزشی مفید برای زبان آموزان و کاربران فراهم کنیم.

اولین مبحث آموزش در سفر به کشورهای خارجی، دانستن نحوه احوالپرسی به شیوه‌های مختلف است. مانند احوالپرسی غیر رسمی انگلیسی و … . در شروع هر ارتباطی اولین و مهمترین نکته Greetings است. در یک سفر خارجی برای اینکه ارتباط اولیه شما با دیگران به درستی و منطقی ایجاد شود، به کاربرد شیوه‌های احوالپرسی دقت کنید.

Good morning

عبارت معروف Good morning یک روشی از سلام کردن به شیوه رسمی و استاندارد است. هر وقت در شرایط رسمی با فردی در جایگاه بالاتر مثل معلم، پلیس و افراد مهم خواستید سلام کنید تا قبل از ظهر می‌توانید از این اصطلاح استفاده کنید. اگر بعد از 12 ظهر Good morning را بکار بردید، بدانید که مکالمه خنده داری را شروع کردید.


Good afternoon  

خوب حالا ساعت از 12 ظهر گذشته است. بهترین شیوه سلام کردن در محیط رسمی بکار بردن Good afternoon است. شما تا ساعت 5 غروب می‌توانید از این اصطلاح استفاده کنید.


Good evening

از ساعت 5 غروب تا 10 شب در احوال پرسی خود از عبارت Good evening استفاده کنید. برخی اعتقاد دارند تا وقت خواب می‌شود این اصطلاح را بکار بریم. بالاخره تا دقایقی بعد از شام نیز بکار بردن Good evening ایرادی ندارد.


Hello / Hi / Hey سلام 

واقعا چه وقتهایی Hello / Hi / Hey کاربرد دارد؟ در شرایطی که رابطه رسمی با فردی دارید یا او را نمی‌شناسید بکار بردن Hello درست است. Hi برای وقتی که دیدارتان خیلی رسمی نیست. اما برای افرادی که از رده بالاتر اجتماعی برخوردارند نباید بکار برده شود. Hey صمیمانه‌ترین حالت سلام کردن است. با دوستان صمیمی و اعضای خانواده از Hey استفاده کنید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  mitra

  سلام خیلی ممنون از شما و زحماتتون از وقتی که با سایت شما آشنا شدم هر روز برای یادگرفتم یه کلمه جدید وارد سایتتون میشم.

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  سلام خسته نباشید
  آموزش و توضیحات خوبی بود ولی نگفتید برای آموزش بیشتر زبان انگلیسی برای یک نوآموز زبان باید چکار کرد؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

شیوه تدریس مکالمه زبان انگلیسی در سفرتدریس مکالمه زبان انگلیسی در سفرمکالمه در سفرمعادل لحاف به زبان انگلیسیلحاف به زبان انگلیسیمکالمه در سفر