آموزش زبان انگلیسی آیلتس

آزاده میردار
توسط

آموزش زبان انگلیسی آیلتس

محتوای آموزش زبان انگلیسی آیلتس

آموزش زبان انگلیسی آیلتس را با مرور این محتوا پیگیر باشید. آیلتس یکی از آزمون‌های تخصصی انگلیسی است که در دو بخش جنرال و آکادمی برگزار می‌شود. این که آزمون آیلتس چیست بارها در گذشته درباره آن صحبت شد. در مورد مهارت‌های اسپیکینگ آزمون آیلتس، مهارت رایتینگ آیلتس یا نوشتاری و خواندن-ردینگ نیز مطالبی عنوان شد. امروز بحث آموزش زبان انگلیسی آیلتس را با نکاتی پیرامون مهارت شنیداری یا لسنینگ شروع می‌کنیم.

آموزش زبان انگلیسی آزمون آیلتس

آموزش زبان انگلیسی آزمون آیلتس یکی از قسمت‌های کاربردی آموزش زبان انگلیسی است. امروزه داوطلبان برای کسب نمره بالاتر بدنبال مراکز آموزشی هستند که بتواند به نیازهای آموزشی آنها پاسخ بهتری داده شود. مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج با جمعی از اساتید حرفه‌ای و با تجربه کلاس‌های فوق را برگزار می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی آیلتس مهارت شنیداری

آموزش زبان انگلیسی آیلتس مهارت شنیداری یکی از مباحث مهم و اساسی در آزمون است. هیچ راه میانبری برای تقویت آن وجود ندارد. تنها راه این است که زبان آموزان می‌توانند به سئوالات جلوتر نگاهی بیندازند. در طول یک دقیقه و 30 ثانیه زمانی در تمرین شنیداری وجود دارد. زبان آموزان باید یک نمای کلی از آنچه می شنوند ارائه دهند. این بخشی که می‌شنوند شامل موضوع و کلمات کلیدی است.

این مسئله به زبان آموزان کمک می‌کند که از قدرت پیش بینی خود استفاده کنند. همچنین آنها باید به کلماتی که احتمال دارد که اشتباه شنیده شوند با دقت گوش کنند. برای مثال، جایی که روز، ماه، یا محل بکار می‌رود باید توجه شود. یا گوینده می‌گوید که ما چهارشنبه همدیگر را ملاقات نکردیم بلکه سه شنبه بوده. زبان آموزان باید دقت کنند که جواب درست را بگذارند. گاهی آنها حواسشان بوسیله اولین جوابی که غلط است پرت می شود و اشتباه جواب می‌دهند و کلا جواب درست را نادیده می‌گیرند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس خصوصی آیلتس در تهرانتدریس خصوصی آیلتس در تهرانآزمون تخصصی IELTSدرباره مهارت شنیداری آزمون آیلتسآموزش مهارت شنیداری آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS