آموزش درک مطلب زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش درک مطلب زبان فرانسه

دوره آموزش درک مطلب زبان فرانسه Reading French Comprehension

آیا تمایل دارید مطالب «آموزش درک مطلب زبان فرانسه» را در این سایت دنبال کنید؟ آیا می‌دانستید زبان فرانسه پرطرفدارترین زبان بعد از انگلیسی است؟ این زبان یکی از کاربردی‌ترین زبان در جهان است. پس پیشنهاد می‌کنم با ما همراه باشید و فرانسه را در کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج آموزش ببینید.


آموزش درک مطلب فرانسه

آموزش درک مطلب فرانسه، یکی از سه بخش آموزشی در سایت طلوع کمبریج است. این قسمت شامل دو بخش درک مطلب مقدماتی و پیشرفته می باشد. مهارت خواندن و درک مطلب در زبان فرانسه یکی از مهمترین و پایه‌ای‌ترین بخش‌های یادگیری این زبان است. در ادامه سطوح آموزشی دیگر درک مطلب فرانسه به اختصار شرح داده می‌شود.


آموزش مقدماتی درک مطلب زبان فرانسه

آموزش مقدماتی درک مطلب زبان فرانسه، گام نخست در آموزش می‌باشد. اساتید با بکار بردن ابزارهای آموزشی و معرفی استراتژی‌های عملی درک مطلب، یادگیری را برای زبا‌ن آموز آسانتر می‌‌کند. ویدیوها، فیلم‌های آموزشی و فایل‌های صوتی متناسب با سطح دانش زبان افراد نیز بسیار مفید خواهد بود. در آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه از اتلاف وقت بر روی واژگانی که معنای آن را نمی‌دانیم دوری کرده و بر روی ساختار جملات تمرکز کنیم. فرانسوی فکر کنیم و سعی کنیم معنای لغات را به فرانسه یاد بگیریم. در نهایت برای ارتقا مهارت درک مطلب فرانسه در سطح مقدماتی، رجوع مکرر به فرهنگ لغات را به حداقل برسانیم.


آموزش پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه

در این بخش تمرین خوبی در ارتباط با آموزش پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هنگامی که متنی را به زبان فرانسه می‌خوانید سعی کنید ساختارها، اصطلاحات و کلمات را در همان متون به خاطر بسپارید. مثلا به جایگاه کلمات در جمله توجه کنید. فاعل، مفعول، فعل، و به اسم، صفت، قید در جمله دقیق شوید. بنابراین، به هر آنچه از نظر گرامر و ساختار جمله آگاهی دارید، تمرکز کنید. با این تکنیک دریافت مفهوم کلمات با توجه به نقش آن واژه در جمله راحت‌تر خواهد بود. آموزش پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه را در طلوع کمبریج در کنار اساتید حرفه‌ای ما تجربه کنید.سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    اکرم

    ممنون از توضیحاتتون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسهآموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه La cimpréhensionدرک مطلب فرانسهدوره تدریس درک مطلب زبان فرانسه reading Frenchتدریس درک مطلب زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه