آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه french grammar

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه متعلق به دوستداران دستور زبان شیرین فرانسه است. اگر علاقمند به شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه هستید. صفحات مربوط به گرامر پیشرفته زبان فرانسه را از دست ندهید.


آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج شامل بخش‌های گرامر در سطح متوسطه  و پیشرفته آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه است. در این قسمت پس از آموزش مقدماتی گرامر، به عنوان مثال، بخش‌هایی مربوط به افعال و ساختارهای فعلی، افعال دو ضمیره، مجهول، ساختارهای غیر شخصی،وجوه modes، زمان‌های آینده temps ،جملات مرکب، و … اشاره می‌شود. این بخش کاربرد زیادی برای متقاضیان آزمون‌های استاندارد دارد. افرادی که برای ادامه تحصیل به کشورهای فرانسوی زبان مهاجرت می‌کنند گذراندن دوره آموزش خصوصی گرامر پیشرفته فرانسه پیشنهاد می‌شود.


راه‌های تقویت گرامر در دوره‌های آموزش خصوصی گرامر پیشرفته فرانسه

راه‌های تقویت گرامر در دوره‌های آموزش خصوصی گرامر پیشرفته فرانسه متفاوت است. مدرسین در دوره‌های آموزش خصوصی گرامر فرانسه کمک زیادی به زبان‌آموزان خواهند کرد. در این قسمت به عنوان نمونه چند راه حل برای تقویت گرامر پیشرفته پیشنهاد می‌شود:

 • تمرین گرامر فرانسه از طریق ارتباط با دوستان مکاتباتی و آنلاین تا از آن طریق بتوانید تبادل زبانی فرانسه صحیحی داشته باشید.
 • مطالعه و فعالیت در سایت‌های آموزشی زبان فرانسه، با تولید نوشتار و پاسخ به تمرین‌ها فرصت مناسبی برای ارتقاء مهارت نوشتن و یادگیری گرامر
 • چنانچه سطح دانش گرامر فرانسه شما پیشرفته‌تر است، سعی کنید تا مترادف ها و ساختارهای پیچیده و کلمات موصولی را به کار برید.
 • جملات ساده و کوتاهی را در وجه زمانی اخباری Indicatif یادداشت کنید. با این روش، شما توصیفی کوتاه از احساس یا افکارتان از روز گذشته داشته باشید و آنها را یادداشت نمایید.
 • شرکت در کارگاه‌های آموزشی گرامر زبان فرانسه و نوشتاری کمک شایانی به پیشرفت در فراگیری این زبان خواهد کرد.
 • بجای حفظ کردن واژگان و صرف افعال بطور محض، به تمرین نوشتاری افعال زبان فرانسه در غالب جملات کاربردی بپردازید.
 • یادگیری گرامر فرانسه از طریق بررسی جملات پیچیده و مرکب مثل بکاربردن عبارات موصولی و یادگیری مترادفها.
 • خاطره نویسی و یادداشت برداری روزانه از وقایع اطرافتان به زبان فرانسه. زیرا این روش برای شما فرصتی فراهم می‌آورد تا تمرین گرامر خوبی داشته باشید. هر چند که ایرادات گرامری شما زیاد باشد.

روش‌های بالا و بسیاری از تکنیک‌های آموزشی دیگر فرصتی را فراهم می‌کند تا بتوانید تمرین پویا و فعالانه‌ای را در امر یادگیری گرامر پیشرفته زبان فرانسه داشته باشید. ممکن است سئوال کنید با استفاده از روش‌های ذکر شده چطور ابهامات و ایرادات گرامری و نوشتاری شما برطرف شود. در این شرایط ما شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه را پیشنهاد می‌کنیم. در این شرایط نه تنها آموزش خصوصی گرامر فرانسه را با موفقیت پشت سر می‌گذارید بلکه گذراندن دوره آموزش خصوصی گرامر پیشرفته فرصتی را فراهم می‌کند تا مکالمه زبان فرانسه خود را تقویت کنید.


نمونه تمرین آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه

نمونه تمرین آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه فرصتی را فراهم می‌کند تا زبان آموز با نحوه ارائه مطلب آموزشی آشنا شود. در اینجا اولین موضوع آموزشی که در کلاس‌های متوسطه (که شروع دوره های پیشرفته است) مطرح می‌شود، آیتده ساده Futur simple است.

آینده ساده Futur simple

زمان آینده ساده futur simple بیانگر عملی است که نسبت به لحظه‌ای که صحبت می‌شود، در آینده به وقوع می‌پیوندد. زمان آینده به جز برای برخی افعال گروه سوم، بر اساس مصدر شکل می‌گیرد. شناسه ها برای همه افعال اینها هستند:

مصدر بعلاوه این پسوندها:    ai، as، a، ons، ez، ont

 • کاربرد زمان آینده ساده برای عملی است که در آینده نزدیک یا دور اتفاق خواهد افتاد و گاهی اوقات نیز به جای وجه امری استفاده می‌شود.

infinitif + terminaisons

chanter  ——–    je chanter-ai / nous chanter-ons

 ما آواز خواهیم خواند / من آواز حواهم خواند!  ——-  آواز خواندن


finir     ——–    je finir-ai / nous finir-ons

 ما تمام خواهیم کرد  / من تمام خواهم کرد   —– تمام کردن


finir = je finirai

sortir = tu sortiras

Choisir: tu choisiras       انتخاب کردن:تو انتخاب خواهی کرد


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  احسان

  گرامر یکی از بخش های سخت هر زبان هست
  حتی ممکنه خود کسی که زبان مادریش فرانسوی باشه
  با گرامر مشکل داشته باشه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش زمان آینده ساده فرانسهزمان آینده ساده در فرانسهگرامر فرانسه پیشرفتهدوره تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسهتدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسهگرامر فرانسه پیشرفته