آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه french grammar elementary

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه ، یکی از زیباترین بخش‌های آموزشی در یادگیری زبان‌ها در دنیاست. اساتید با تجربه فرانسه در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج تلاش می‌کنند تا با ارائه راهکارهای علمی و تجربی خود و با کمک متدهای آموزشی به‌ روز، آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه را برای زبان‌آموزان فرانسه توام با تجربه‌ای لذت‌بخش فراهم نمایند.


آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه شامل مباحث اولیه و ابتدایی گرامر فرانسه است. شرکت در دوره آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه کمک زیادی به بهبود سطح مکالمه شما خواهد کرد. مباحث آموزشی در این بخش با صرف افعال بودن، داشتن، رفتن و .. ، کاربرد حرف تعریف، ضمایر، اسم،و … میباشد. یکی از مزیت‌های شرکت در دوره آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه، کلاس‌های خصوصی است. زبان آموز با تمرکز بیشتر در کلاس‌ درس می‌خواند. با نظارت مستقیم استاد ایرادها گرفته می‌شود.


اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه تا حدی است که امروز تصمیم گرفتیم بطور خلاصه درباره آن صحبت کنیم. قبل از پرداختن به موضوع «نوشتن» اشاره کنیم. همانطور که می‌دانیم، یادگیری هر زبان شامل فعالیت‌هایی است، که یکی از این فعالیت‌ها، تولید نوشتار آن زبان است. در این بین توجه ویژه به آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه، فرصت مناسبی را فراهم می‌کند تا یادگیری آن زبان آسان‌تر شود.

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه در کسب وکار

از طریق یادگیری گرامر زبان فرانسه و تسلط بر آن، یافتن شغل در کشورهای خارجی آسان‌تر است. گدراندن دوره آموزش خصوصی گرامر مقدماتی و مکالمه زبان فرانسه حکم یک دارایی و سرمایه‌گذاری در خارج از مرزهاست. برای اینکه فرصت و شانس بیشتری در بازار بین المللی کار داشته باشیم در کنار یادگیری زبان انگلیسی گرامر و مکالمه فرانسه را از یاد نبریم. به این ترتیب، درهای شرکت‌ها و موسسات فرانسوی زبان در کشور فرانسه و دیگر کشورهای فرانسوی زبان مانند (کانادا، سویس، بلژیک و کشورهای آفریقایی) به روی ما باز می‌باشد، بنابراین در مرکز آموزش خصوصی  طلوع کمبریج شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه در مکالمه

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه در مکالمه‌های رسمی تاثیر زیادی دارد. شناخت از افعال، شناسه‌ها، ساختارهای فعلی، کاربرد صحیح ضمایر و … در کیفیت نوع گفتار و کلام بسیار اثربخش است.

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه در مهاجرت

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه برای افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه یا کشورهای فرانسوی زبان دارند بسیار ارزشمند است. شما می‌توانید به دوستان فرانسوی خود ایمیل بزنید و با بکار بردن جملات درست گرامری نه تنها مکاتبات اجتماعی خود را بدرستی ایجاد نمایید بلکه ارتباطات رسمی قابل احترامی داشته باشید.

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی فرانسه در تحصیل کشورهای فرانسوی زبان

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی فرانسه در تحصیل کشورهای فرانسوی زبان واضح است. دانشجویان با رعایت نکات دستوری در دروس دانشگاهی امتیازات بالایی کسب خواهند کرد. کنفرانس‌ها را بخوبی ارائه خواهند کرد. مطالعه کتاب و منابع علمی لذت بخش‌تر خواهد بود.


نحوه‌ی آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه در طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه در طلوع کمبریج با نمونه تمرین گرامر مقدماتی زیر توضیح داده می‌شود.

اسم: کلمه‌ای است که می‌تواند سایر کلمات را دور خود جمع کند: گروه اسمی نامیده می‌شود.

فعل: کلمه‌ای است که می‌تواند سایر کلمات را دور خود جمع کند: گروه فعلی نامیده می‌شود.

نیکولا میرسد.                                                                                     .Nicolas arrivera

Nicolas =(nom)

( verb ) = arrivera


 Le frere de Nicolas arrivera demain soir.

برادر نیکولا فردا شب خواهد رسید.

(گروه اسمی) یا (groupe nominal) = Le frere de Nicolas

(گروه فعلی) یا (groupe verbal ) = arrivera demain soir

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    توضیح خوبی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ساختار جمله در فرانسهساختار جمله در زبان فرانسهگرامر فرانسه مقدماتینحوه‌ی تدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسهتدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسهگرامر فرانسه مقدماتی