آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی writting grammar

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی تجربه‌ای دلچسب برای بهبود یادگیری زبان انگلیسی زبان آموزان خواهد بود. البته حس این تجربه‌ رضایت‌بخش حاصل نخواهد شد مگر با سیستم آموزشی درست و تدریس اساتید حرفه‌ای. در طلوع کمبریج آموزش خصوصی گرامر انگلیسی را با کیفیت بالا و خلاقانه خواهید آموخت.


آموزش گرامر زبان انگلیسی چیست؟

آموزش گرامر زبان انگلیسی شامل آموزش اصول و قواعد موجود در جملات انگلیسی است که شامل بخش‌های ساختاری در واژگان، آواها و معانی می‌باشد. معمولا انسانها گرامر زبان مادری خود را بدون آموزش فرا می‌گیرند و دستور زبان را بطور ناخودآگاه و به شکل صحیح در گفتار و کلام بکار می‌برند. در صورت نیاز به نوشتار این اصول بصورت مدون و برنامه‌ریزی شده تحت عنوان آموزش مقدماتی زبان انگلیسی، آموزش داده می‌شود.

اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

تحقیقات در زمینه اهمیت آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی از گذشته تا بحال دیده می‌شود. بطوریکه گرامر انگلیسی به عنوان یکی از هفت هنر لیبرال در آموزش و پرورش در قرون وسطی محسوب می‌شد. اگرچه متدهای آموزشی گرامر مقدماتی انگلیسی از گذشته تا بحال تغییر چشمگیری داشته است، اما با این وجود می‌توان دریافت که اهمیت آموزش چه در حیطه عمومی و چه در آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی همچنان پاسخی یکسان دارد.

گرامر زبان انگلیسی مقدماتی زیربنای قدرت ابرازگری انسان از خود است. هرچه از قدرت گرامر بیشتر آگاه باشیم، بهتر می‌توانیم به مفهوم و کارایی زبان پی ببریم. با شناخت از علم گرامر بسیاری از ابهامات در مکالمات و مراودات کاسته می‌شود و بسیاری از مشکلات مردم در نحوه ارتباط و … رفع خواهد شد.

نحوه‌ی آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

نحوه آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی به شرح زیر است، بیشتر از مباحث اولیه و ابتدایی زبان شروع می‌شود. شناخت کلمات، جمله، اجزای ساختاری جملات مثل فاعل، فعل، مفعول و …

آموزش تمرینی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

در بخش آموزش تمرینی گرامر مقدماتی انگلیسی، در ابتدا با استفاده از معرفی عناصر جمله و سپس جایگزین‌های مربوطه تدریس می‌شود. پس یک جمله به عنوان نمونه مثال زده می‌شود و از زبان آموز خواسته می‌شود تا کلمات را جایگزین نماید.

برای مثال:

 • I go to school every day
 • You go to school every day
 • He goes to school every day
 • She goes………………………… .

سپس از زبان آموز خواسته می‌شود تا با استفاده از جمله نمونه، جملات پر تعدادی ساخته تا این ساختار گرامری که مربوط به حال ساده است کاملا تفهیم شود. حتی در این حالت می‌توان از زبان آموزان خواست تا فعل جمله را نیز با استفاده از جملات بالا تغییر دهند.

برای مثال:

 • I stay at school till 5.
 • You stay at school till 5.
 • He stays at school till 5.
 • She……………………………  .

 

در قدم بعدی آموزش خصوصی مقدماتی زبان انگلیسی می‌توان از شاگردان خواست تا فرم منفی جملات را بیان کنند. در ابتدا روش منفی کردن جملات را آموزش داده و سپس جملات Substitution برای تمرین بیشتر بکار برده می‌شود.

برای مثال:

 • I don’t go to school every day.
 • You don’t go to school every day.
 • He doesn’t go school every day.
 • She doesn’t………………………  .

 

مرحله بعدی برای تکمیل این مرحله کار بر روی فرم سوالی جملات است.

برای مثال:

 • Do you go to school?
 • Does he go to school?
 • Does she go to school?
 • Do they go to school?

مرحله آخر آموزش گرامر مقدماتی انگلیسی، روش پاسخ دادن به این سوالات است.

مثال:

A: Do you go school every day?

B: yes,I do  or   No,I don’t

A: Does She go to school?

B: Yes,She does    No,She doesn’t

نحوه‌ی آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی در طلوع کمبریج بدین شرح است،در مرکز ما با توجه به سطح زبان آموز و گذراندن مصاحبه و تعیین سطح، استاد مربوطه معرفی می‌شود. آموزش خصوصی گرامر مقدماتی انگلیسی در این شرایط مربوط به زبان آموزان مبتدی و سنین پایین را شامل می‌شود. آموزش گرامر مقدماتی انگلیسی در کلاس مکالمه زبان آموز با کیفیت هر چه تمام‌تر بطور کاربردی و بسیار ساده و روان تدریس می‌شود. در این شرایط آموزش گرامر با شرح داستان یا در غالب مکالمه‌های جذاب و ساده توضیح داده می‌شود. در روش آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج، مدرسین از ابتکارات و شیوه‌های خلاقانه روش تدریس استفاده می‌کنند تا لذت یادگیری گرامر بطور غیرمستقیم در غالب جملات کاربردی و مکالمات روزمره در زبان آموزان احساس شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  معصومه

  توضیح خوبی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش اشتباهات رایج used to در انگلیسیاشتباهات رایج used to در انگلیسیگرامر پیشرفته, گرامر مقدماتیآموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی writtingآموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسیگرامر, گرامر پیشرفته