آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه Grammaire française

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه Grammaire française

آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه

نظر به اینکه اهمیت و کاربرد زبان فرانسه در دنیای امروز به ویژه کشورمان ایران، امری بدیهی است، آموزش این زبان برای اقشار مختلف با توجه به ضرورت و نیاز آنها مساله‌ای پراهمیت است. آموزش گرامر زبان فرانسه Grammaire française در رده‌های سنی کودکان و بزرگسالان با ویژگی‌ها و ظرافت خاص خود، یادگیری و آموزش گرامر فرانسه را برای علاقمندان آسان‌تر می‌کند. به جرات می‌توان گفت گرامر و دستور زبان فرانسه یکی از زیباترین بخش‌های آموزشی در یادگیری زبان ها در دنیاست. اساتید باتجربه فرانسه در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج تلاش می‌کنند تا با ارائه راهکارهای علمی و تجربی خود و با کمک متدهای آموزشی به‌روز، یادگیری را برای زبان‌آموزان فرانسه توام با تجربه‌ای لذت‌بخش فراهم نمایند.


اهمیت یادگیری زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر فرانسه

اهمیت زبان فرانسه در کسب وکار

از طریق یادگیری گرامر زبان فرانسه و تسلط بر آن، یافتن شغل در کشورهای خارجی آسان‌تر است. تسلط بر یادگیری گرامر و مکالمه زبان فرانسه حکم یک دارایی و سرمایه گذاری در خارج از مرزهاست. برای اینکه فرصت و شانس بیشتری در بازار بین المللی کار داشته باشیم در کنار یادگیری زبان انگلیسی گرامر و مکالمه فرانسه را از یاد نبریم. به این ترتیب، درهای شرکت‌ها و موسسات فرانسوی زبان در کشور فرانسه و دیگر کشورهای فرانسوی زبان مانند (کانادا، سوییس، بلژیک و کشورهای آفریقایی) به روی ما باز می‌باشد، بنابراین در مرکز آموزش خصوصی  طلوع کمبریج شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسه را به شما پیشنهاد می کنیم.

کشور فرانسه، به عنوان پنجمین قدرت بازرگانی و سومین کشور پذیرای سرمایه‌گذاری افراد خارجی در دنیا محسوب می شود. به بیانی دیگر کشور فرانسه با عظمت و زیباییش می‌تواند یک شریک اقتصادی درجه یک برای همه شرکت‌های اقتصادی و بازرگانی دنیا به شمار آید.

اهمیت زبان فرانسه در هنر

زبان فرانسه، زبان فرهنگ و یک زبان بین المللی در زمینه آشپزی، مد، تئاتر و هنرهای نمایشی، رقص و معماری به حساب می‌آید. با تسلط به زبان فرانسه می‌توان به نسخه اصلی متون مشهور ادبیات سرزمین فرانسه و کشور های فرانسوی زبان، همچنین به سینما و آواز و ترانه‌های اصیل دسترسی یافت.


پیشنهاد ویژه گروه زبان طلوع کمبریج به زبان‌آموزان فرانسه

آموزش گرامر فرانسه

نقش آموزش گرامر زبان فرانسه در بهبود فراگیری آن

فراگیری زبان شامل فعالیت‌های است، که یکی از این فعالیت‌ها، تولید نوشتار آن زبان است. گرامر فرانسه نقش مهمی در یادگیری زبان فرانسه ایفا می‌کند. چنانچه برای ادامه تحصیل یا گذراندن تعطیلات از کشور فرانسه بازدید می‌کنید ایده خوبی است تا دفترچه خاطراتی را برای نقل تجربیات، اکتشافات و احساسات خود بردارید. البته یادداشت برداری شما برمبنای میزان سطح دانش زبان فرانسه شما است. در صورتی که اطلاعات گرامری شما پایین باشد، این نوع یادداشت برداری و خاطره نویسی تمرینی سودمند برای یادگیری زبان فرانسه شماست.

اگر در سطح مبتدی هستید جملات ساده و کوتاهی را در وجه زمانی اخباری Indicatif  یادداشت کنید: توصیفی کوتاه و یا احساستان از روزی که گذشت را بنویسید. چنانچه سطح دانش گرامر فرانسه شما پیشرفته‌تر است، سعی کنید تا مترادف ها و ساختارهای پیچیده و کلمات موصولی را به کار برید. با این حال لازم نیست الزاما از کشور فرانسه بازدید کنید تا دفترچه ی خاطراتی را بردارید و پرکنید.

شما برای تمرین و تقویت بیشتر گرامر فرانسه می‌توانید، دوستان مکاتباتی  خود را بصورت آنلاین بیابید تا از طریق آنها بتوانید تبادل زبانی فرانسه را به خوبی انجام دهید: در ابتدا با ارسال ایمیل و برقراری جلسات چت شما می‌توانید مهارت نوشتن خود را محک بزنید. تمام نوشته‌هایی که به مرحله تولید ونوشتن می‌رسند کاربردی خواهند بود. بسیاری از اصطلاحات کاربردی را در نوشته های خود به خاطر خواهید سپرد و بعدا خواهید توانست آنها را در کلام خود نیز به کار برید. بسیاری از سایت‌ها به شما پیشنهاد می‌دهند که از طریق نوشتار و کاربرد زبانی با فرانسویان بومی در ارتباط باشید. ضمن این که با این تبادلات به آنها کمک خواهید کرد تا زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری را نیز که مسلط هستند بهبود بخشید. از سوی دیگر شما می‌توانید دوستان جدیدی بیابید. شرکت در کارگاه‌های آموزشی گرامر زبان فرانسه و نوشتاری کمک شایانی به پیشرفت در فراگیری این زبان خواهد کرد. شرکت در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی گرامر فرانسه به جای به خاطر سپردن لیستی از واژگان و صرف افعالی که فراگرفته‌اید، استاد نوشته شما را تصحیح و غلط ها و مشکلاتتان را برطرف کرده و توصیه‌هایی را برای مرور و یادگیری بیشتر به شما خواهد داد. همچنین این تمرین گرامر فرانسه به شما اجازه خواهد داد که مکالمه زبان فرانسه خود را تقویت کنید زیرا بی آن که توجه خاصی داشته باشید آنها را بسیار ساده تر در ذهنتان خواهید سپرد.


چرا در ایران مردم علاقمند به یادگیری زبان فرانسه هستند؟

آموزش گرامر زبان فرانسه Grammaire française

سالهاست پژوهشگران زبانشناسی، براین باورند، یادگیری زبان دوم، سبب رشد و تکامل مغز می شود. در مغز افرادی که به بیش از یک زبان صحبت می‌کنند، ناحیه خاکستری مغز این افراد  ضخیم‌تر و بزرگتر از ناحیه خاکستری مغز افراد عادی است. نتیجتا، این بخش نورون‌ها و سیناپس های عصبی بیشتری دارد.

در مغز کودکان دو یا چند زبانه، هر دو نمیکره مغز درگیر آموختن زبان هستند، بنابراین کودکان درک عمیق‌تری نسبت به عواطف در استفاده از کلمات و جملات زبان دوم کسب می‌کنند. در بزرگسالان، تنها نیمکره چپ، مسئول فراگیری زبان دوم است و زبان آموزی جنبه عقلانی بیشتری دارد.

دلایل عمده تمایل به یادگیری زبان فرانسه در افراد به شرح ذیل می‌باشد:

 • رشد فضای الکترونیکی جامعه
 • گسترش آموزش‌ شهروند الکترونیک از طرف دولت‌ها،
 • دسترسی آسان مردم به اینترنت،
 • کار با اینترنت و محیط وب،
 • وجود شبکه های اجتماعی،
 • سهولت دسترسی جوانان و اقشار تحصیل کرده به منابع علمی و داده‌های خارجی
 • میل بی‌اندازه افراد به مسافرت‌های خارجی و مهاجرت به کشورهای اروپایی و امریکایی     ( فرانسوی زبان)

اما دلایل دیگری وجود دارد که میل به یادگیری زبان فرانسه را از طرف مردم پررنگ‌تر می‌کند. اغلب اساتید مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج طبق نظر زبان آموزان، علت تمایل افراد به یادگیری و شرکت در کلاس‌های خصوصی فرانسه طلوع کمبریج را دلایل زیر برمی‌شمارند:

 • مهاجرت و سفر
 • جذابیت و شیوایی زبان فرانسه
 • علاقه به هنر مدرن
 • آشنایی با فرهنگ جدید، آداب و رسوم و سبک زندگی فرانسوی
 • علاقمندی به یادگیری چندین زبان زنده دنیا به خصوص زبان غنی فرانسه و …

نحوه آموزش گرامر زبان فرانسه کودکان در طلوع کمبریج

آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه کودکان

در تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه در طلوع کمبریج به کودکان در ابتدا نیازی نیست تمام ضمیرها آموزش داده شود. صرف افعال به اول شخص و دوم شخص مفرد کافی است. ارائه مثال‌های کوتاه داستانی و تصویری از زبان حیوانات و عروسک‌ها حالت جذاب‌تری را ایجاد کرده و نکات گرامری به ناخودآگاه در ذهن کودک جای می‌گیرد.

تکرار، تکرار و تکرار این مثال‌ها کاملا روند یادگیری را تسهیل می‌کند. چون ذهن کودک کاملا باز است، ماهیچه مغزی او را ورزیده ساخته و در یادآوری این افعال به او کمک خواهدکرد. در ابتدا تمامی افعال باید در وجه اخباری آموزش داده شود. اجرای پانتومیم و یا نمایش حرکات تصویری به شکل صامت برای آموزش مصدر به راحتی به یادگیری او کمک می‌کند.


نحوه آموزش گرامر زبان فرانسه بزرگسالان در طلوع کمبریج

گرامر زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه در طلوع کمبریج به بزرگسالان می‌بایست نکاتی را در تدریس در نظر گرفت تا زبان‌آموز به راحتی قادر به تبدیل افکار خود به گفتار یا نوشتار باشد. از آنجایی که دامنه گرامر زبان فرانسه وسیع است، بنابراین در مقایسه با زبان انگلیسی مشکل به نظر می‌رسد لذا به تمرین، ممارست و بردباری بیشتری نیاز دارد.

برخلاف دانشگاه‌ها و موسسات عالی، در مقوله تدریس دستور زبان فرانسه در آموزشگاه‌ها و موسسات خصوصی نیازی به شرح و تفصیل و توضیح زیادی نیست و می‌بایست یک مثال عینی آورده و به همین اختصار بسنده کرد. زیرا زبان‌آموز به فراگیری کلی این همه قواعد که شاید غیر کاربردی هم باشد، نیازی ندارد.

ارائه مثال‌های گوناگون کاربردی در کلاس خصوصی طلوع کمبریج، مرور دروس گرامر، پرسش و تکرار چندباره آنها و دادن تکلیف به زبان‌آموز بسیار موثر است.

همگام شدن با زبان آموز در تبادل جملات و مثال‌ها تاثیر مطلوب‌تری برجای گذاشته و ضمن این که مدرس می‌بایست اعتمادبه‌نفس کافی را در زبان آموز ایجاد کند تا با آرامش و مکث لازم جملات صحیح را به صورت شفاهی ادا کرده و از اشتباهاتی که ناخودآگاه پیش می‌آید احساس ضعف نکرده و با لبخندی، اشتباه خود را فراموش کند.


آموزش زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج

آموزش گرامر فرانسه طلوع

عناوین مهم آموزش خصوصی زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج شامل موارد زیر می باشد:

آموزش مکالمه زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج، در این بخش به مباحث مکالمه زبان فرانسه در زمینه های مختلف از لحاظ تئوریک و نمونه های آموزشی عملکردی مطالب آموزشی ارائه می‌شود. این مطالب آموزشی در کلاس های خصوصی مرکز توسط اساتید داخلی و خارجی تدریس میشود.

آموزش مکالمه فرانسه به زیر گروه‌های زیر تقسیم می شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش گرامر زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج در بخش اموزش فرانسه، بخش دیگر به نام آموزش گرامر زبان فرانسه تشکیل شده است. در این فسمت درباره گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطالب آموزشی در اختیار کاربران و زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت. دربخش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر و دستور زبان سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهدشد. بنابراین، این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش خصوصی مقدماتی گرامر زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه شامل مباحث اولیه و ابتدایی گرامر فرانسه است. شرکت در دوره آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه کمک زیادی به بهبود سطح مکالمه شما خواهد کرد. مباحث آموزشی در این بخش با صرف افعال بودن، داشتن، رفتن و .. ، کاربرد حرف تعریف، ضمایر، اسم،و … میباشد. یکی از مزیت‌های شرکت در دوره آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه، کلاس‌ای خصوصی است. زبان آموز با تمرکز بیشتر در کلاس‌ درس میخواند. با نظارت مستقیم استاد ایرادها گرفته می‌شود.

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج شامل بخش‌های گرامر در سطح متوسطه  و پیشرفته آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه است. در این قسمت پس از آموزش مقدماتی گرامر، به عنوان مثال، بخش‌هایی مربوط به افعال و ساختارهای فعلی، افعال دو ضمیره، مجهول، ساختارهای غیر شخصی،وجوه modes، زمان‌های آینده temps ،جملات مرکب، و … اشاره می‌شود. این بخش کاربرد زیادی برای متقاضیان آزمون‌های استاندارد دارد. افرادی که برای ادامه تحصیل به کشورهای فرانسوی زبان مهاجرت می‌کنند گذراندن دوره آموزش خصوصی گرامر پیشرفته فرانسه پیشنهاد می‌شود.

آموزش درک مطلب زبان فرانسه

سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش درک مطلب فرانسه دو سطح، آموزش مقدماتی و پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه تقسیم می‌شود. استرتژی‌های خواندن و درک مطلب زبان فرانسه، راهکارهای آموزشی در بهبود مهارت خواندن و درک مطلب در دو سطح مقدماتی و متوسطه – پیشرفته به شکل زیر قابل ارائه می باشد:

 • آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه
 • آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

نحوه برگزاری آموزش خصوصی کلاس های تک نفره طلوع کمبریج

آموزش فرانسه طلوع

گروه آموزش خصوصی زبان های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی گرامرو دیگر مهارت‌های زبان انگلیسی و فرانسه متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه ای خود برای برگزاری کلاس های تک نفره و خصوصی در محل مورد نظر(منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش خصوصی زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان طبق خواسته شما از کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی را با رضایت شما تدوین می‌کند. کلاس‌های خصوصی در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز میشود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


زمینه فعالیت مرکزخصوصی زبان طلوع کمبریج

در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج، آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه بطور خصوصی در بخش های مختلف به صورت دوره‌های فشرده‌ و کوتاه مدت برگزار می‌شود .

 • آزمون های انگلیسی و فرانسه TEF ,IELTS, TOEFI, TOLIMO ,EPT, MSRT, GRE, TCF و …. توسط اساتید حرفه ای .
 • برگزاری کلاس‌های آموزش خصوصی مکالمه برای کودکان و بزرگسال از پایه تا پیشرفته
 • کلاس‌های آموزش خصوصی ویژه مکالمات بازرگانی و تجاری ویژه تجار و مشاغل خاص
 • گرامر و دروس مدرسه و دانشگاه
 • ترجمه تخصصی انواع متون
 • ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
 • ترجمه تخصصی مقالات جهت ارسال به ژورنالها
 • ویرایش تخصصی مقالات علمی
 • ویرایش انواع متون انگلیسی
 • قبول ترجمه کتاب
 • آموزش خصوصی ترجمه از مبتدی تا تخصصی با بهترین متدهای آموزشی
 • انجام پروژه های کلاسی رشته های مترجمی و ادبیات و آموزش انگلیسی

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  سمیرا

  توضیح آموزش خصوصی خوبی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش گرامر زبان فرانسه writing grammar Franceآموزش گرامر زبان فرانسهگرامر فرانسه