آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر انگلیسی

آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی مثل یک پازل شگفت انگیز است. این پازل با روش‌های منطقی حل می‌شود. حاصل ترکیبات منطقی و شگفت‌انگیز فوق، جملات و پارگراف‌های توضیحی، خواندنی و جذابی است که توسط مدرس تدریس می‌شود. اگر مانند یک انگلیسی زبان به گرامر زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، براحتی خواهید توانست جملات متعددی در زمان‌های مختلف تولید نمایید.
شاید تابحال در یادگیری گرامر، مدرسین زبان در آموزش خصوصی گرامر انگلیسی با چالش‌های زیادی روبرو شده باشند. در این شرایط کدام راه بهتر از این است که افق دیدتان را وسعت ببخشید و شوق یادگیری گرامر را در زبان آموز بیشتر کنید؟ با راههای دیگری را پیشنهاد می‌کنید؟
اما به راستی یادگیری گرامر زبان برای زبان آموزان یا بهتر بگویم آموزش خصوصی زبان انگلیسی تا این حد سخت است یا اینکه در مسیر یادگیری زبان انگلیسی همچنان در گمراهی و سردرگمی به سر می‌بریم؟
آموزش گرامر انگلیسی

اهمیت آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی

به راستی آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد؟ پاسخش چیزی نیست جز اینکه، از دیرباز مورد مطالعه اساتید علوم دستور زبان انگلیسی بوده است. تحقیقات در زمینه اهمیت گرامر زبان انگلیسی از زمان یونان باستان تا رم به چشم می‌خورد. گرامر انگلیسی به عنوان یکی از هفت هنر لیبرال در آموزش و پرورش در قرون وسطی محسوب می‌شد. اگرچه متدهای گرامر زبان از گذشته تا بحال تغییر چشمگیری داشته است، اما با این وجود می‌توان دریافت، چرایی و علت اهمیت آموزش گرامر زبان انگلیسی همچنان پاسخی یکسان دارد.
آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی دارای نکات مهمی است. زیرا با کمک دستور زبان به ساختن جملات و در نهایت تولید کلام می‌پردازیم. این مساله نیز در مورد تمام زبان‌ها قابل تعمیم است. در جایگاه انسانی خود می‌توان مجموعه چند کلمه را در کنار هم قرارداد و مانند یک کودک به جمله سازی اولیه پرداخت. اما اینکه چطور این مجموعه لغات در کنار هم قرار می‌گیرند و جملات را تشکیل می‌دهند، درکش آسان نیست. به همین رو اهمیت دادن به بحث آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی امری اجتناب ناپذیر است. به عبارت دیگر، دانستن گرامر پنجره جدیدی را پیش روی انسان باز می‌کند.

اهداف آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی چه هدفی دارد؟ پرسشی است که در یادگیری گرامر زبان آموزان، همواره مورد توجه اساتید در دوره‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی مطرح است. در این دوره تلاش می‌شود پایه‌های اصلی گرامر مثل آموزش اسم، فعل، و اجزاء تشکیل دهنده‌ی جمله بررسی شود. پست‌های توضیحی، تمرینی، و نمونه‌های آموزشی به روز مرتبط با کتابها و سایت‌های معتبر بین‌المللی که جزء اهداف اصلی بخش آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی است، توسط اساتید طلوع کمبریج جمع‌آوری و ارائه می‌شود.

نیاز ما به آموزش گرامر زبان انگلیسی مقدماتی

واقعا آیا ما به آموزش گرامر زبان انگلیسی مقدماتی نیاز داریم؟ امروزه در میان بسیاری از معلمان زبان انگلیسی این مساله رایج شده که برای یادگیری زبان انگلیسی نیازی به مطالعه گرامر زبان انگلیسی نیست. آنها ادعا می‌کنند شما می‌توانید مکالمه زبان انگلیسی را مانند یک کودک بومی انگلیسی زبان یاد بگیرید. بدون اینکه به قوانین خسته کننده گرامر توجه‌ای بکنید.
به نظر شما این مساله درست است؟ آیا ما به آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی نیاز داریم؟ بهتراست، نگاهی به این ادعا داشته باشیم:

نگاهی کوتاه به رشد زبان در کودکی

کودکان تا قبل از پنج سالگی بدون آنکه گرامر زبان انگلیسی را آموزش ببینند، می‌توانند زبان مادری‌شان را یاد بگیرند. در پنج سالگی دوران مهمی از یاد گیری زبان رخ می‌دهد و مغز انسان در شرایط یادگیری زبان قرار می‌گیرد. تا قبل از آن کودکان تنها با دو مهارت شنیداری و گفتاری زبان را یاد خواهند گرفت. اگر کودک دوران رشد حیاتی خود را به درستی سپری نکند، احتمال زیادی است که نتواند زبان مادری‌اش را به خوبی فرا گیرد.
کودکان از بدو ورود به مدرسه، نوشتن را فرا خواهند گرفت. در این دوران بخش‌هایی از اصول گرامر زبان انگلیسی را آموزش خواهند دید. پس میتوان بیان داشت از ابتدای یادگیری زبان، انسان به گرامر زبان توجه ویژه دارد. با این حال شاهد هستیم خیلی از مردم به گرامر زبان توجهی نمی‌کنند پس با مشکلات عدیده‌ای در محیط اجتماعی شغلی خود روبرو خواهند شد. نهایتا می‌توان تاثیر مهم آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان را در زندگی‌مان احساس نماییم.

نکات آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

با طرح این پرسش که آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی به چه نکاتی می‌پردازد؟ می‌توان بطور خلاصه گفت که این بخش مختص زبان آموزان سطح متوسطه و پیشرفته گرامر انگلیسی است. در این قسمت اساتید مطالب را با بیان روشن و واضح از قواعد پیشرفته زبان انگلیسی و مثال‌های متعدد در قالب زمینه‌های روزمره زندگی و عناوین مختلف بیان می‌کنند. آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی با هدف ارتقاء دانش گرامر و بهبود سطح نوشتار زبان آموزان برنامه‌ریزی شده است.

مشکلات عدم توجه به آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

در صورت عدم بکارگیری اصول اولیه آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی با مشکلات عدیده‌ای و به ظاهر ساده روبرو خواهیم شد:

 • مشکلاتی مثل عدم آشنایی با قوانین نقطه گذاری در جملات
 • عدم توجه به عبارات خاص گرامری
 • آشنایی نداشتن به جملات ترکیبی و پیچیده زبان و …

ضرورت گرامر پیشرفته زبان انگلیسی در شرایط اجتماعی و شغلی فرد

تصور کنید در یک کافی نت با دوست انگلیسی زبان خود در حال چت هستید، دانستن کامل نکات گرامر پیشرفته زبان انگلیسی جقدر ضرورت دارد؟ بله، پاسخ روشن است آنقدر اهمیت ندارد! دوستان شما به اشکالات گرامری‌تان کمتر اهمیت می‌دهند. البته فراموش نکنید، اگر جملات بی‌نقص دستوری بین شما و دوست تان رد و بدل شود، شما او را بیشتر تحت تاثیر قرار خواهید داد.
اما در موارد زیر شما نیاز دارید دوره آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی را پشت‌سر بگذارید:

 • سخنرانی و شرکت در جلسات بین المللی
 • قبولی در آزمون های آموزشی بین المللی
 • مطالعه و خواندن صفحات وب ( وب سایت های تخصصی مرتبط با شغل تان)
 • پر کردن درخواست شغلی و استخدامی ، مهاجرت و …
 • نامه نگاری ، مکاتبات رسمی اداری در فضای شغلی فرامرزی
 • ارسال ایمیل و …
 • پذیرش در مصاحبه های استخدامی وتجاری ….

در هر صورت اگر تمایل دارید زبان انگلیسی را با اعتماد به نفس بالایی آموزش ببینید. براحتی بتوانید مهارت شنیداری یا listening و مهارت گفتاری یا speaking خود را ارتقا بخشید، یادگیری گرامر پیشرفته زبان انگلیسی را فراموش نکنید. حواستان باشد هیچ وقت به افرادی که تاکید دارند گرامر اصل در آموزش زبان نیست توجه نکنید.
برای اینکه بتوانید یادگیری مهارت های شنیداری ( listening ) و گفتاری ( speaking ) زبان انگلیسی را با اطمینان کامل فرا گیرید، آموزش پیشرفته گرامر زبان انگلیسی را همین الان در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج آغاز کنید.

اهمیت آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

اهمیت آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی از نظر طلوع کمبریج به شرح زیر است: گرامر زبان انگلیسی شاخه اصلی دانش زبان عمومی است. با مثالی می‌توان به اهمیت آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی پی برد. ما برای شناخت کامل‌تر از بدن خود به بررسی و مطالعات پیچیده‌ای از جسم انسان نیاز داریم و در این زمینه تحقیقات زیادی انجام می‌دهیم. پس چه بسا بهتر است، برای شناخت کامل‌تر از آنچه قرار است بیان کنیم با تمام پیچیدگی‌های شگفت انگیز زبان انسانی به مطالعه گرامر زبان انگلیسی بپردازیم.
اگر به ماهیت آموزش گرامر زبان انگلیسی پی ببرید، ریشه اصلی پیشداوری‌های زبان شناختی را خواهید فهمید. و مطمئنا این پیشداوری‌ها را تعدیل خواهید کرد. همچنین به راحتی بسیاری از مشکلات زبان شناختی که در افکار عمومی جاری است را ارزیابی خواهید کرد. مهمترین این نگرانی‌ها مربوط به وضعیت زبان و روش تدریس ویژه زبان آموزان غیر انگلیسی زبان و مهاجرین می‌باشد. بنابراین کاربرد عملی دستور زبان برای همه روشن است. همانا یادگیری دستور زبان انگلیسی کمک شایانی به شما می‌کند تا بتوانید به طور موثری از زبان استفاده نمایید.
گرامر زبان انگلیسی مقدماتی یا پیشرفته زیربنای قدرت ابرازگری انسان از خود است. هرچه از این قدرت آگاهی بیشتری داشته باشیم، بیشتر می‌توانیم از مفهوم و کارایی زبان در استفاده از آن پی ببریم. با شناخت از علم گرامر بسیاری از ابهامات در سخن رفع می‌شود و بسیاری از مشکلات مردم در نحوه ارتباط و … رفع خواهد شد.
بسیاری از مردم گرامر زبان انگلیسی را مجموعه‌ای از نکات صحیح و غلط می‌دانند. در حالیکه واقعیت چیز دیگری است. حال این سئوال مطرح می‌شود:

ویژگی آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در مرکز طلوع کمبریج به نکات زیر توجه می‌کند:

 • در کلام‌مان بتوانیم جملات ادبی و بی نقصی بکار ببریم
 • ادبیات جدید و نو تولید کنیم
 • خواندن شعر و ادبیات توام با لذت و میل به یادگیری بیشترگرامر زبان انگلیسی
 • درک صحیح از ساختار دستوری جملات در همه زبان ها و لهجه ها
 • درک صحیح از الگوهای نوشتاری و گفتاری در همه زبان ها

دلیل انتخاب آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

 • آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی به تفسیر و نقد ادبیات می‌پردازد
 • قدرت استدلال زبان آموزان را بالا می‌برد
 • کمک شایانی به رشد مهارت‌های دیگر زبان انگلیسی می‌کند و  روند یادگیری زبان را تسریع میکند.
 • مکالمه انگلیسی کامل‌تر و صحیح‌تری داشته باشیم و در نهایت با گذراندن دوره‌های آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج درک گرامر زبان انگلیسی برای ما اسان‌تر می‌شود.

آموزش خصوصی گرامر انگلیسی

اهداف آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

فراموش نکنید اگر استادی آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی را در طلوع کمبریج خسته کننده و رنج آور توصیف کند مطمئن باشید در کارش اشتباه بزرگی مرتکب شده است اگر مدرس زبان انگلیسی در آموزش زبان بویژه گرامر از شور و اشتیاق برخوردار نباشد، چگونه می‌تواند آتش هیجان یادگیری را در زبان آموزان شعله ور کند؟ چگونه حس لذت یادگیری را ایجاد نماید؟
این داستان را می‌شود با یک مثال ساده بیان نمود. مثلا معلم ریاضی شما هیج وقت نمی‌گوید امروز به درس خسته‌کننده معادلات خواهیم پرداخت.
یک مهندس ساختمان هرگز نمی‌گوید ساختمان شما به فونداسیون نیاز ندارد. شما تنها از کف زمین می‌توانید ساختمان خود را بنا نمایید.
در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج در ابتدا زبان آموزان ما به مدرسین خود اعتماد می‌کنند. در این اعتماد‌سازی نقش مدیریت و کمک اساتید با تجربه ما تاثیر فراوانی دارد. بنابراین :

 • اگر شما تمایل دارید از مقاطع تحصیلی آکادمیک به درستی فارغ التحصیل شوید
 • اگر دوست دارید شغل‌تان را به بهترین نحو انجام دهید
 • اگر می‌خواهید رئیس‌تان را در محیط کاری خود خوشحال نمایید
 • اگر می‌خواهید از خواندن داستان‌های انگلیسی لذت ببرید و به راحتی متون انگلیسی را مطالعه نمایید
 • خواندن گرامر زبان انگلیسی را در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج و وبسایت ما فراموش نکنید

بخش‌های مختلف آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

آموزش گرامر زبان انگلیسی درسایت طلوع کمبریج شامل بخش‌های مقدماتی و پیشرفته می‌باشد، هربخش بطور مجزا به ارایه تمرین و توضیحات مورد نیاز بیشتر کاربران پرداخته می‌شود. تمرین‌ها از جدیدترین منابع معتبر خارجی اعم از کتب به روز و سایت‌های بین المللی تهیه خواهد شد. در این بخش سعی می‌کنیم با حداقل مطالب آموزشی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن حداکثر یادگیری حاصل شود.
برخی از منابع پیشنهادی ما در زمینه آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی عبارتند از:

 •  English Grammar In Use انتشارات کمبریج
 •  Grammar Practice انتشارات لانگمن
 •  Practical English Usage انتشارات اکسفورد
 • New Grammar Time انتشارات لانگمن
 • The Good Grammar Book انتشارات اکسفورد
 •  Oxford Practice Grammar انتشارات اکسفورد
 •  Cambridge Grammar for IELTS انتشارات کمبریج
 •  Longman English Grammar Practice انتشارات لانگمن

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  سمیرا

  متن توضیحی و آموزشی عالی بود
  دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش اشتباهات رایج married در انگلیسیاشتباهات رایج married در انگلیسیگرامر, گرامر پیشرفته, گرامر مقدماتی