آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه conversation

امروز قرار است، درباره آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه ، و نحوه‌ی آموزش آن صحبت کنیم. همانطور که در بخش‌های قبلی گفته شده آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در طلوع کمبریج برگزار می‌شود. شما با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید شانس خود را در یادگیری زبان فرانسه تجربه کنید.


آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه بعد از دوره‌ی مکالمه مقدماتی آغاز می‌شود. در این دوره زبان آموز با توجه به دانش زبان و میزان تسلطش بر مکالمه سنجش می‌شود. با در نظر گرفتن سطح مکالمه و مهارت‌های دیگر زبانی، مدرس هدف زبان آموز را از شرکت در دوره‌‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه جویا می‌شود. پس از نیازسنجی منابع اختصاصی فرد معرفی و آموزش آغاز می‌شود.

 مزیت آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

  • مزیت آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه از این قرار است: بر خلاف کلاس گروهی تمام وقت، آموزش خصوصی مکالمه فرانسه انحصارا به زبان آموز اختصاص داده میشود و بدین ترتیب نقاط ضعف و قوت او به سرعت مشخص می‌شود.
  • آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه ذهن فرد را در کلاس متمرکزتر می‌کند چون تنها مخاطب مدرس است. بنابراین مهارت‌های گفتاری او سریع‌تر تقویت خواهد شد.
  • مدرس در آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته ملزم به تلاش بیشتر برای پاسخگویی به سوالات زبان آموز است.  هدایت مکالمه را جدی تر بصورت تمرین دو نفره پیاده خواهند کرد. در نتیجه مهارت های شنیداری و گفتاری زبانی او با سرعت بیشتری تقویت خواهد شد.

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه بدین شیوه است که مدرس میبایست با در نظر گرفتن رده سنی، سطح زبانی، استعداد، پشتکار، وقت و هدف زبان آموز (مهاجرت. تحصیل و… ) کتاب یا کتابهای مکالمه را با سطح کیفی جهانی و به روز شده و همراه با فایل‌های صوتی معرفی کند.
کتابهایی که شامل اصطلاحات کاربردی و بخش های تنظیم شده و هدفمند باشند. موضوعات آن دامنه واژگانی زبان آموز را افزایش دهد. از مکالمات پیشنهادی استقبال کند و حتی مکالمات تکمیلی را در کلاس بسط داده و در این میان با صبر و ممارست به تقویت مهارت گفتاری و شنیداری او کمک کند. و درنهایت از زبان آموز بخواهد که فایل ها را به خاطر بسپارد و ذخیره واژگانی او را افزایش دهد.


نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه بدین شکل است که  در تدریس مکالمه پیشرفته ابتدا سن زبان آموز و هدف او از یادگیری (تحصیل. مهاجرت. کار) را در نظر می گیرم. سپس تیپ یادگیری او را مشخص می‌کنیم تا در دوره زمانی کوتاهی بیشترین بازخورد را شاهد باشیم.
از آنجایی که زبان آموز در این مرحله سطح زبانی مطلوب و تقریبا بالایی دارد مدرس از او می‌خواهد در کنار مطالعه کتاب‌های مکالمه، موضوعاتی را به انتخاب خود برای کلاس تدوین کند تا در جلسات بعدی در مورد آنها تمرین شود.
در این حالت زبان آموز سطح آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه با اشتیاق بیشتری در پی یادگیری خواهد بود.
پیشنهادانتخاب یک موضوع از میان پادکست ها و مکالمه، پرسش و مکالمه در مورد آنها کاملا بازخورد خوبی دارد.
دیدن بخشهایی از فایل های تصویری بسیار مفید است بویژه برای زبان آموزانی که در تیپ یادگیری بصری جای می‌گیرند.
مدرس با صبوری او را ترغیب میکند که به توانایی‌های زبانی خود تکیه کرده و آنها را قوت بخشد.
به او اطمینان می‌دهد که در این سطح میتواند از دایره واژگانی خود به راحتی استفاده کند و با شنیدن فایل های اخبار ( صوتی رادیویی و تصویری) نظر فرد ر ا در مورد برخی از مسایل روز جهان پرسش می‌شود. بدین ترتیب زبان اموز در زمان کوتاهی می‌تواند با لغات و ساختارها و اصطلاحات زیادی آشنا شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    توضیحات کافی و جالبی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسهآموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفتهآموزش مکالمه در آرایشگاه به فرانسوی french conversation hairstylist clientمکالمه در آرایشگاه به فرانسویمکالمه فرانسه پیشرفته