آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه conversation

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه و آشنایی با نحوه‌ی آموزش این زبان بحث امروز ما است. اگر دوست دارید در کلاس‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه شرکت کنید. پیشنهاد می‌کنم این پست را بطور کامل مطالعه کنید.


آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه، قدم اول در شروع یادگیری مکالمه و گفتار است. یادگیری صرفا منفعلانه در آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه، زبان آموز را به یادگیری مطلوب و پویا سوق نخواهد داد. مطالعات صورت گرفته نشان می‌دهد، روند یادگیری زبان آموزان در آموزش خصوصی مکالمه فرانسه وابسته به سبک‌های یادگیری زبان است. افراد بر طبق تیپ یادگیری‌شان بر سه دسته تقسیم می‌شوند: شنوایی، بصری، حرکتی یا تیپ تعاملی زبان. بنابراین شناخت تیپ یادگیری زبان آموز در جلسات ابتدایی آموزش مکالمه مقدماتی کمک شایانی به پیشبرد یادگیری او می‌کند.

در ابتدا بررسی چگونگی روند یادگیری مکالمه زبان، کمک زیادی به گامهای بعدی خواهد کرد. با توجه به این نکته که کودک در سنین اولیه رشد بدون توسل به مهارت خواندن و نوشتن و تنها از طریقه مهارت شنیداری قادر به یادگیری زبان می‌گردد به این مهم دست می‌یابیم که مرحله آغازین یادگیری هر زبانی (زبان مادری، دوم و…)در ابتدای امر از طریق گفتار و سپس نوشتار است. بنابراین نحوه تقویت این مهارت، نقش بسیار مهمی را در یادگیری زبان و سوق دادن زبان آموز به سوی یادگیری بهینه ایفا می‌کند. در آموزش خصوصی مکالمه فرانسه، به این دلیل که مدرس با تعدادی زبان آموز و متقابلا با تعداد متفاوتی از تیپ یادگیری مواجه نیست می‌تواند متد آموزشی خود را با توجه به ویژگی های مهارتی، منحصر به زبان‌آموز ساخته و با آشنا کردن وی با مکالمات ابتدایی رایج در زبان فرانسه، آموزش خصوصی مقدماتی مکالمه فرانسه را آغاز کند.


  نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش مکالمه مقدماتی زبان فرانسه و شیوه‌ تدریس خصوصی مکالمه، متناسب با سن و میزان قابلیت و پشتکار زبان آموز متغیر است. واقعا یادگیری بهینه چگونه خواهد بود؟ فرانسویان در امر یادگیری زبان اصطلاح رایجی دارند: “زبان یعنی گوش”.
آنها معتقدند که برای یادگیری و ارتقای سطح زبان دیگر، تقویت و توجه به مهارت شنیداری امری واجب است؛ این امر به نوبه خود مهارت گفتاری زبان آموز را نیز تقویت خواهد کرد.
در این میان کیفیت آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی بسیار مهم است. توجه به روحیه برونگرایی یا درونگرا بودن زبان‌آموز، میزان علاقمندی و تیپ یادگیری او می‌تواند انگیزه فرد را در تقویت مهارت گفتار افزایش دهد. بطور کلی بهتر است مدرسین تکنیک‌های آموزشی را بکارگیرند که متناسب با ویژگی‌های شخصیتی زبان آموز در یادگیری زبان فرانسه باشد.


نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه در طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه در طلوع کمبریج، متناسب با سن، استعداد، وقت و روحیه زبان آموز نسبت به آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی است.
همانطور که می‌دانیم آموزش همراه با سرگرمی و بازی و رقابت، اشتیاق ذهن را افزایش می‌دهد.
در آموزش مکالمات رایج زبانی در سطح مقدماتی می‌توان از ویدیوها، انیمیشن‌ها، فایل‌ آموزشی، پادکست ها و ترانه‌های فرانسه در سطوح مقدماتی نیز استفاده کرد.
از زبان آموز بخواهیم فایل‌های مورد علاقه خود را به خاطر بسپارد تا علاوه بر افزایش مهارت شنیداری، دایره واژگانی خود را وسعت دهد.
دادن امتیازاتی به کودکان و … انگیزه یادگیری آنها را افزایش می‌دهد. استفاده از کتاب‌های آموزشی استاندارد و مطابق روز اهمیت زیادی دارد. مدرس می‌تواند با همگام شدن با زبان آموز در خواندن مکالمات به بهبود تلفظ و گویش زبان آموز کمک کند. در آخر با وجورد شیوه ها و ابزارهای مهم آموزشی که تنها ما به برخی از اسن موارد اشاره کردیم، میتوان به نقش فعالانه زبانآموز در ارائه مکالمات با کمک مدرس به شکل pair work، سبب می‌شود جملات و اصطلاحات بهتر ملکه ذهن زبان آموز شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 4 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    توضیح بدی نبود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش تصحیح در مکالمه زبان فرانسهتصحیح در مکالمه زبان فرانسه La correctionمکالمه فرانسه مقدماتیاصطلاحات کاربردی زبان فرانسه french informal talkingاصطلاحات کاربردی زبان فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتی