آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر france travelling

از آنجاییکه کشور فرانسه سرزمین فرهنگ، هنر، و ادب اروپا و جهان محسوب می‌شود. آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر فرصتی برای شما فراهم می‌کند که بتوانید به راحتی از خدمات آموزشی ما بهره‌مند شوید و زبان فرانسه را به آسانی و با کیفیت فرا گیرید. آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در طلوع کمبریج با بهترین اساتید با تجربه مرکز تدریس می‌شود.


آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، همواره مورد توجه اساتید در آموزش زبان می‌باشد. با توجه به این که فرانسه کشوری توریستی است و سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می‌کند، توانایی مکالمه زبان فرانسه در دنیا حائز اهمیت است. دیدار از پاریس و تمام نقاط دیدنی آن و یا نواحی دیگر فرانسه زبان دنیا با آموزش مکالمه فرانسه در سفر، بسیار خوشایندتر خواهد بود. در ایران علاقه مردم به یادگیری زبان فرانسه روز به روز رو به افزایش است. دلایل زیادی برای تمایل مردم به یادگیری فرانسه وجود دارد که در مطالب پیشین، در قسمت  آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر به آن پرداخته شد. اما یکی از دلایل اصلی تمایل مردم به شرکت در کلاس‌های خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، مهاجرت و انگیزه سفر مردم به کشورهای فرانسوی زبان می‌باشد.


اهمیت آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر

اهمیت آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر برای زبان آموزان می‌توان به شرح ذیل نام برد:

  • فرانسه چهارمین کشور دارندهٔ بیشترین میراث جهانی یونسکو در جهان است که به همین دلیل، هر ساله بیش از ۸۳ میلیون توریست خارجی جذب این کشور می‌شوند.

 

  • فرانسه یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که مناطق گوناگونی را در برمی‌گیرد. فرانسه یکی از سه کشوری است که سواحل دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس را دارا می‌باشد.

 

  • با ۷۰ میلیون گردشگر در سال ۱۹۹۸، فرانسه اولین کشور توریستی جهان، بالاتر از اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، انگلستان، چین و مکزیک قرار دارد.


آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در طلوع کمبریج

در کلاس‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر در طلوع کمبریج، شما به عنوان یک زبان‌آموز با کمک آموزش‌های تکنیکی مدرسین با تجربه‌ی ما، سفر به کشور فرانسه و تجربه‌های پیش روی خود را بازبینی خواهید کرد. با گذراندن این دوره و دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه با عبارات، جملات کاربردی مورد نیاز در سفر به فرانسه و کشورهای فرانسوی زبان آشنا می‌شوید. آشنایی با اماکن تاریخی، موقعیت‌های گفتگوی قابل پیش‌بینی، برطرف کردن نیازهای ضروری شما به عنوان یک توریست، عبارات کاربردی در مراکز خرید و خدماتی، فرودگاه و سیستم حمل و نقل و بسیار مطالب آموزشی مورد نیاز یک توریست خارجی، آموزش داده می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    واقعا نیاز شدید جامعه است که مکالمه رو به خوبی و با کیفیت یادبگیرند

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه فرانسه در سفرآموزش مکالمه فرانسه در سفرمکالمه زبان فرانسه در سفر5 نکته کلیدی در سفر به فرانسه 5 TIPS ON WHAT TO DO5 نکته کلیدی در سفر به فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفر