آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه از گذشته مورد توجه مردم ما بوده است. معمولا روال اینطور بوده، افراد بعد از یادگیری زبان دوم (انگلیسی) سراغ یادگیری زبان سوم (فرانسه) می‌رفتند. اما امروزه همزمان با آموزش زبان انگلیسی دنبال یادگیری مکالمه زبان فرانسه هستیم.پس اگر دوست دارید با زبان فرانسه و یادگیری آن بیشتر آشنا شوید، مطالعه این بخش را از دست ندهید.


آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در هر دو رده سنی کودکان و بزرگسالان و دوره‌ها مقدماتی و پیشرفته بازخورد مثبت برای همه زبان‌آموزان دارد. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت جوامع از سنتی به جوامع الکترونیک، وجود فضای‌ احتماعی مجازی، همه را ترغیب به یادگیری زبان‌های مختلف به خصوص یادگیری مکالمه زبان فرانسه کرده‌ است. فارغ از این همه دلیل ذکرشده، زیبایی، جذابیت، و غنی بودن زبان فرانسه را نباید فراموش کرد. هرچند ممکن است برخی شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه را سخت تعبیر کنند، اما روز به روز شاهد افزایش تعداد متقاضیان یادگیری مکالمه زبان فرانسه هستیم. نه تنها در کودکان بلکه در بزگسالان در رده‌های مقدماتی و پیشرفته در مجموعه خصوصی زبان طلوع کمبریج نیز هستیم.


چرا می‌خواهیم مکالمه زبان فرانسه یاد بگیریم؟

پاسخ به این سئوال که چرا می‌خواهیم مکالمه زبان فرانسه یاد بگیریم؟ ذهن ما را به این دلایل سوق می‌دهد. زبان فرانسه یک زبان کاربردی در کل دنیا به شمار می‌آید. بیش از دویست میلیون نفر در پنج قاره جهان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. صحبت کردن به زبان فرانسه در 68 کشور و حکومت رایج است. زبان فرانسه دومین زبان پرطرفدار بعد از زبان انگلیسی است. زبان فرانسه رتبه نهم زبان و کاربردی‌ترین زبان در جهان را داراست. فراموش نشود که زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی جزء زبانهایی به حساب می‌آید که می‌توان در هر کشوری فرا گرفت.


پیشنهاد ویژه گروه زبان طلوع کمبریج به زبان آموزان فرانسه:

آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟

پیشنهاد ویژه گروه زبان طلوع کمبریج به زبان آموزان فرانسه با این شرط آغاز می‌کنیم. اگر سطح  یادگیری زبان فرانسه‌ی شما پیشرفتی ندارد، احساس می‌کنید یادگیری زبان فرانسه سخت است، زمان تقویت نقاط ضعف و مشکلات فرا رسیده است. اغلب اوقات زبان ‌آموزان پس از چند ماه سپری کردن دوره‌های سنگین آموزش فرانسه حس می‌کنند که دیگر پیشرفتی ندارند. آنها فکر می‌کنند به حالت سکون یا رکود رسیده‌اند. از دید کارشناسان یادگیری زبان فرانسه، این حالت یک وضعیت طبیعی و نقطه اشباعی در دوره‌های یادگیری زبان است. ما در گروه آموزشی طلوع کمبریج پیشنهاد می‌کنیم، هنگامی که با یکی از این رکودها مواجه می‌شوید، به جای دامن زدن به برخی ناامیدی‌ها، ضمن آگاهی از این که دائمی نیستند، وضعیت حاضر و پیش رو را پذیرا شوید. زیرا یادگیری زبان به صورت مرحله به مرحله است .

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه در آغاز هر دوره‌ی فراگیری زبان فرانسه است، در این دوره بسیاری از واژگان جدید و دستور زبان را در یک برهه زمانی خیلی کوتاه می‌آموزید. سپس به یک رکود می‌رسید و این نشانه ای است که می‌بایست دانسته‌هایتان را برای وارد کردن مفاهیم جدید مرور کنید. هر قدر بیشتر بیاموزید، ساختارهای جدید، مدت بیشتری درخاطرتان خواهد ماند. در دوره های هدفمند آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه، منطقی رفتار کرده و زمان لازم را برای به خاطر سپردن و همانندسازی لغات و ساختارهای ساده زبان در دست بگیرید. هنگامی که به حالت رکود یادگیری می‌رسید اگر  همچنان در دستور زبان‌ فرانسه و واژگان ضعیف هستید. یا اگر در گفتارتان رضایتی را حس نمی‌کنید تلاش نکنید که به سطح بالاتر یعنی دوره‌ی پیشرفته بروید. حالتی را در نظر بگیرید که یک زبان آموز، دستور زبان و گرامر فرانسه و تمرینات حل شده را متوجه می‌شود اما اگر در اصطلاحات شفاهی و مکالمه زبان فرانسه نقاط ضعف زیادی داشته باشد، در دوره آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه و در زمان صحبت به زبان فرانسه از ترس کند بودن روند مکالمه در جمع های گروهی نه تنها حس خوبی نخواهد داشت بلکه پیشرفت‌شان بسیار کند خواهد بود.

ما در مرکز زبان طلوع کمبریج، چهار شایستگی مهارت زبانی خود را (گفتار، نوشتار، قرائت و شنیدار) تحلیل می‌کنیم و نقاط قوت خود را تقویت میکنیم. برای بازبینی مجدد و مرور نکات گرامری و بکارگیری آنها در مکالمه زبان فرانسه‌ و فعالیت‌های شفاهی متنوع، زمان را از دست ندهید. آن چه را که فرا گرفته‌اید را تثبیت و به آن اعتماد کنید. پس با شرکت در دوره آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه یک بار دیگر میزان توانایی خود را در یادگیری این زبان ارزشمند محک بزنید.


آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه

افراد با گذراندن دوره آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه مسلط به این زبان می‌شوند. می‌توانند از بورس تحصیلی دولت فرانسه بهره‌مند گردند. زبان فرانسه با داشتن روشهای آموزشی متفاوت می‌تواند زبان‌آموزان را از دوره مقدماتی تا دوره آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه، از خردسال تا بزرگسال، سرگرم کند. زبان فرانسه زبانی خوشایند و جذاب برای فراگیری است. با شرکت در دوره آموزش مکالمه پیشرفته فرانسه می‌توان به سرعت به سطحی رسید که با کمک آن به برقراری ارتباط پرداخت. فراگیری مکالمه پیشرفته زبان فرانسه در وهله اول لذت یادگیری یک زبان زیبا، غنی و آهنگین را به همراه دارد که آن را زبان عشق می‌نامند. همچنین به عنوان یک زبان تحلیلی است که در ساختار فکر و اندیشه تاثیر می‌گذارد. بطور خلاصه می‌توان اشاره کرد که با شرکت در دوره آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه، روح نقد و انتقاد در شما پرورش یافته، مساله‌ای که امروزه در بحت و مذاکرات بسیار کاربردی و ضروری است.


علت علاقه افراد به آموزش مکالمه زبان فرانسه در ایران

آموزش مکالمه فرانسه

علت علاقه افراد به آموزش مکالمه زبان فرانسه در ایران، را می‌توان چنین بیان داشت: طی سالهای طولانی یادگیری زبان دوم در کشورمان همیشه مورد استقبال مردم بوده‌‌ است. در سالهای اخیر بنا به دلایل زیر علاقمندی افراد به یادگیری زبان دوم یا فرانسه رو به گسترش است:

 • رشد فضای الکترونیکی جامعه
 • گسترش آموزش‌ شهروند الکترونیک از طرف دولت‌ها،
 • دسترسی آسان مردم به اینترنت،
 • کار با اینترنت و محیط وب،
 • وجود شبکه های اجتماعی،
 • سهولت دسترسی جوانان و اقشار تحصیل کرده به منابع علمی و داده‌های خارجی
 • میل بی‌اندازه افراد به مسافرت‌های خارجی و مهاجرت به کشورهای اروپایی و امریکایی     ( فرانسوی زبان)

اما دلایل دیگری وجود دارد که میل به یادگیری زبان فرانسه را از طرف مردم پررنگ‌تر می‌کند. اغلب اساتید مرکز خصوصی طلوع کمبریج طبق نظر زبان آموزان، علت تمایل افراد به یادگیری و شرکت در کلاس‌های خصوصی فرانسه طلوع کمبریج را دلایل زیر بر می‌شمارند:

 • مهاجرت و سفر
 • جذابیت و شیوایی زبان فرانسه
 • علاقه به هنر مدرن
 • آشنایی با فرهنگ جدید، آداب و رسوم و سبک زندگی فرانسوی
 • علاقمندی به یادگیری چندین زبان زنده دنیا به خصوص زبان غنی فرانسه و …

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، همواره مورد توجه اساتید در آموزش زبان می‌باشد. با توجه به این که فرانسه کشوری پر بازدید در جهان است که سالانه هفتاد میلیون بازدیدکننده دارد و با تسلط به این زبان دیدار از پاریس و تمام نواحی آن و یا نواحی دیگر فرانسه زبان دنیا بسیار خوشایندتر خواهد بود. در ایران علاقمندی مردم به یادگیری زبان فرانسه روز به روز رو به افزایش است. آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر یکی از بخش‌های جذاب و لذت‌بخش در آموزش زبان فرانسه محسوب می‌شود. زبان‌آموز و مدرس هر دو از این بخش لذت خواهند برد. چه بسا مطالب آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر در کلاس‌های خصوصی، تجربه شیرین یادگیری فرانسه را برای زبان‌آموزان دوست‌داشتنی و خاطره‌ساز می‌کند.


 آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه اختصاص به افرادی دارد که شرایط اقتصادی، شغلی، اجتماعی خاص دارند. افرادی که نیاز به یافتن کار، مهاجرت، شرکت در سمینارها و جلسات با همتایان فرانسوی زبان و… دارند. این نوع آموزش‌ها بیشتر مربوط به تاجران، کارمندان شرکت‌های چندملیتی، خلبانان و خدمه پرواز، راهنمایان تورهای خارجی و فرانسوی زبان، افراد جویای کار در کشورهای فرانسوی زبان، هنرمندان و …می‌باشد. بنابراین، گذراندن دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه راهی است تا افراد متقاضی بتوانند مشکلات ارتباطی خود را در محیط شغلی خود هموار سازند و در کسب و کار خود موفق شوند.


نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه کودکان در طلوع کمبریج

آموزش مکالمه زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه کودکان در طلوع کمبریج، با خلاقیت و ابتکار عمل اساتید تدریس می‌شود. تجربه چندین ساله کار تدریس با کودکان، بکارگیری تکنیک‌‌های آموزشی به‌ روز و خلاقانه جزء اصول کاری مدرسین ما می‌باشد. مدرسین مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج با ارائه نمونه اندکی از تکنیک‌های زیر کلاس‌های کودکان را اداره می‌کنند:

 • تدریس مکالمه ربان فرانسه کودکان با استفاده از تصاویر کتاب‌های آموزشی مکالمه و معرفی لغات با اشیاء موحود در کلاس یا منزل یا اتاق کودک
 • استفاده از تصاویر ویژه تدریس زبان فرانسه مانند فلش کارت‌های زبان، و تابلوهای آموزشی
 • طرح چیستان، اجرای پانتومیم به منظور آموزش افعال حرکتی به کودک
 • طرح سئوال از کودک پیرامون مسائل و فعالیت‌ها و خاطرات روزانه کودک، هدف از اجرای این تکنیک ترغیب کودک به طور غیرمستقیم به مکالمه و صحبت کردن می‌باشد.
 • استفاده از عروسک‌های آموزشی (puppet) و داستان‌پردازی با کمک کودک برای بهبود سطح مکالمه زبان فرانسه.
 • یادآوری و مرور درس‌های گذشته با استفاده از بازی و فعالیت‌های بدنی و… .

نحوه آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه بزرگسالان در طلوع کمبریج

آموزش مکالمه فرانسه طلوع

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه بزرگسالان در طلوع کمبریح، از این قرار است که افراد با شرکت در کلاس‌های مکالمه زبان فرانسه، کلاس‌های پویایی را پشت سر می‌گذرانند. در کلاس‌های خصوصی مکالمه زبان فرانسه زبان‌آموز به کمک مدرس نقش فعالی در کلاس دارد. تمرین مکالمات محاوره ای در غالب اجرای نمایشنامه یا role play بین مدرس و زبان‌آموز نقش پررنگی برحفظ عبارات و اصطلاحات کاربردی دارد. استفاده از تکنیک Free Discussion کمک زیادی به تقویت مهارت گفتاری و مکالمه فرانسه خواهد کرد. یکی از نکات مهمی که اساتید فرانسه در کلاس‌های خصوصی رعایت می‌کنند، به کار بستن فیدبک‌های موثر زبان‌آموزان از نحوه اداره کردن کلاس استاد، ارائه مطالب آموزشی می‌باشد. استفاده کاربردی از زبان فرانسه در بخش مکالمات روزمره با تمرین رویدادهای روز داخلی و خارجی جامعه و تطبیق با عبارات و اصطلاحات زبانی، نقش موثری در بهبود مکالمه زبان فرانسه خواهد داشت.


آموزش زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه طلوع

در وب سایت طلوع کمبریج، تلاش می‌شود تا زبان‌آموزان و کاربران را با مفاهیم آموزشی زبان فرانسه، ازقبیل: آخرین مقالات آموزشی، آشنایی زبان آموزان با تکنیک‌های یادگیری زبان فرانسه، استراتژی‌های یادگیری زبان و مهارت‌های چهارگانه زبان فرانسه و تمرین‌های کاربردی زبان فرانسه آشنا شوند.

عناوین مهم آموزشی زبان فرانسه در وب سایت طلوع کمبریج شامل موارد زیر می باشد:

آموزش مکالمه زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج، در این بخش به مباحث مکالمه زبان فرانسه در زمینه های مختلف از لحاظ تئوریک و نمونه های آموزشی عملکردی مطالب آموزشی ارائه می‌شود. آموزش مکالمه فرانسه به زیر گروه‌های زیر تقسیم می شود:

 • آموزش مقدماتی مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته مکالمه زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه تجاری زبان فرانسه
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه در سفر

آموزش گرامر زبان فرانسه

در سایت طلوع کمبریج دربخش اموزش فرانسه، بخش دیگر به نام آموزش گرامر زبان فرانسه تشکیل شده است. در این فسمت درباره گرامر و دستور زبان فرانسه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطالب آموزشی در اختیار کاربران و زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت. دربخش پیشرفته نیز ابتدا بخش آموزش متوسطه گرامر و دستور زبان سپس آموزش پیشرفته گرامر فرانسه ارائه خواهدشد. بنابراین، این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:

 • آموزش مقدماتی گرامر زبان فرانسه
 • آموزش پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش درک مطلب زبان فرانسه

سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش درک مطلب فرانسه دو سطح، آموزش مقدماتی و پیشرفته درک مطلب زبان فرانسه تقسیم می‌شود. استرتژی‌های خواندن و درک مطلب زبان فرنسه، راهکارهای آموزشی دربهبود مهارت خواندن و درک مطلب در دوسطح مقدماتی و متوسطه – پیشرفته به شکل زیر قابل ارائه می باشد:

 • آموزش مقدماتی درک مطلب فرانسه
 • آموزش پیشرفته درک مطلب فرانسه

نحوه برگزاری آموزش خصوصی کلاس های تک نفره طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر (منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت، آشنا می‌شود . پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز میشود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


زمینه فعالیت مرکزخصوصی زبان طلوع کمبریج

در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج، آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه در حیطه‌های مختلف به صورت دوره‌های آموزشی فشرده‌ و کوتاه مدت برگزار می‌شود . کلاسهای مکالمه با متد جدید توسط اساتید داخلی و خارجی تشکیل می‌شود .

لازم به ذکر است، کلیه کلاس‌ها بصورت تک نفره در محل کار یا منزل زبان‌آموز برگزار خواهدشد.

دوره‌های آموزشی در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج:

 • آزمون های انگلیسی TEF ,IELTS, TOEFI, TOLIMO ,EPT, MSRT, GRE, TCF و …. توسط اساتید متخصص و باتجربه .
 • برگزاری کلاس‌های خصوصی مکالمه برای کودکان و بزرگسال از پایه تا پیشرفته
 • کلاس‌های ویژه مکالمات بازرگانی و تجاری ویژه تجار و مشاغل خاص
 • گرامر و دروس مدرسه و دانشگاه
 • ترجمه تخصصی انواع متون
 • ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
 • ترجمه تخصصی مقالات جهت ارسال به ژورنالها
 • ویرایش تخصصی مقالات علمی
 • ویرایش انواع متون انگلیسی
 • قبول ترجمه کتاب
 • آموزش ترجمه از مبتدی تا تخصصی با بهترین متدهای آموزشی
 • انجام پروژه های کلاسی رشته های مترجمی و ادبیات و آموزش انگلیسی

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  اکرم

  توضیحات خوب و جامعی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه فرانسهمکالمه فرانسه خانه رویایی مامکالمه فرانسه