آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه business talking

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه مختص کسانی است که موفقیت در تجارت و کسب وکار را همگام با ارتقاء دانش زبان فرانسه خود می‌دانند. اگر دوست دارید در کشورهای فرانسوی زبان تجارت جدیدی راه بیاندازید، آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه به خصوص مکالمه تجاری را از یاد نبرید. زیرا فرانسوی‌ها معتقدند عامل مهم موفقیت در کسب و پیشه یک فرد هنر گفتگو و تاثیرگذاری وی بر همتای اقتصادی آن شخص است.


آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه یکی از بخش‌های مهم آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه است. در این دوره علاوه بر اینکه اطلاعات اولیه و پایه‌ای مکالمه زبان فرانسه را آموزش می‌بینید. بلکه دانش جنرال و عمومی فرانسه شما نیز تقویت می‌شود. محور اصلی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه حول مطالب مرتبط با کسب و کار و بیزینس شما است. در کنار آن مکالمات روزمره رسمی و تجاری به بحث و آموزش گذاشته می‌شود.

اهمیت آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

اهمیت آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه از این قرار است: از آنجایی که در فرهنگ فرانسوی‌ها،خصوصیاتی مانند، ادبیات کلامی افراد، میزان تسلط فرد به زبان‌های خارجه به خصوص زبان فرانسه، هوش و ذکاوت، دیسیپلین و رفتار متناسب با فرهنگ فرانسوی را جزء دارایی‌های فردی محسوب می‌شود. لذا شخصی که قصد دارد کسب و کارش را در این کشور یا با فرانسوی زبانان دیگر دنیا آغاز کند، اولین و ضروری‌ترین نیاز فرد به فراگیری زبان فرانسه است.

یکی دیگر از نکات پر اهمیت گذراندن آموزش مکالمه تجاری فرانسه بقول خود فرانسوی‌ها تسلط بر قدرت مذاکره است. چرا که فرانسوی‌ها از مهارت در گفت و گو که نشان دهنده درک اندیشمندانه موقعیت و پیامدهای آن است تحت تأثیر قرار می‌گیرند. مخصوصا در دنیای تجارت نفوذ کلام، تسلط به ساختار جملات و بسیار دلیل فنی دیگر جزء مواردی است که برای شخصی که قصد دارد با فرانسه زبانان تجارت کند، شنیدنش خالی از لطف نیست.


نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه در طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش مکالمه تجاری فرانسه در طلوع کمبریج توسط اساتید باتجربه مرکز دارای ویژگی ‌های خاص خود است:

 • فراگیری کاربرد واژگان و اصطلاحات مربوط به حیطه‌ی کسب و کار
 • فراگیری مهارتهای نوشتاری در زمینه تجارت
 • اجتناب از اشتباهات کوچک و ناچیز و عاداتی که موجب عدم پیشرفت زبان‌آموز می‌گردد.
 • بکاربردن اطلاعات علمی و تخصصی
 • فراگیری برخی مفاهیم پایه‌ای و… در مورد شغل مربوطه
 • بهبود مهارت مکالمه زبان‌آموز با نکات ذکر شده در سر کلاس
 • تقویت روند صحبت کردن و مکالمه زبان‌آموز

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  احسان

  جالب بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش مکالمه تجاری فرانسهآموزش مکالمه تجاری زبان فرانسهمکالمه تجاری فرانسهآموزش پر کردن فرم ثبت نام به فرانسه filling the form in frenchپر کردن فرم ثبت نام به فرانسهمکالمه تجاری فرانسه