آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی business

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی یکی از جذاب‌ترین بخش‌های مورد علاقه زبان‌آموزان است که قصد دارند دوره‌ کامل آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را پشت سر بگذارند. از اینرو در این بخش ما نحوه‌ی آموزش و ارائه خدمات آموزشی طلوع کمبریج را برای شما شرح    می‌دهیم.


آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی، یکی دیگر از بخش‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی است. تصور کنید در محیط تجاری‌تان با همتای خارجی خود در رابطه با پیشنهادات کاری مهمی در مذاکره هستید. اگر این مذاکره توسط خود شما به طور مستقیم صورت بگیرد، میزان موفقیت قرارداد خود را چقدر تخمین می‌زنید؟ تا اینکه، مترجم شما در حال ترجمه مکالمات ساده و ابتدایی بین شما و طرف مذاکره کننده باشد.

گروه آموزشی زبان طلوع کمبریج، افتخار دارد که با معرفی اساتید حرفه‌ای نیتیو (native) و داخلی خود در حیطه آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی و کسب کار به زبان انگلیسی، بهترین خدمات و آموزش را به متقاضیان خود اراِیه دهد.
در این بخش، کلاس‌های خصوصی مکالمه زبان ویژه مهندسین، وکلا، منشی‌ها و پرسنل هتل‌ها، مهمانداران هواپیما، راهنمایان تور، و … برگزار می‌شود . ضمنا در سایت طلوع کمبریج مطالب آموزشی مرتبط با بخش آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.


اهمیت آموزش مکالمه زبان انگلیسی در جهان

اهمیت آموزش مکالمه زبان انگلیسی در جهان غیرقابل انکار است، زیرا از آنجاییکه کشورهای زیادی مانند ایالات متحده امریکا، بریتانیای کبیر، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند و کشورهای کارائیب به انگلیسی صحبت می‌کنند، می‌توان گفت: بیش از چهارصد میلیون نفر از مردم کره زمین زبان مادری‌شان انگلیسی است. پس به این نتیجه می‌رسیم که، زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌الملی و زبان اصلی کره زمین محسوب می‌شود.

حدود یک چهارم جمعیت جهان به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. یعنی که حدود 1.6 میلیارد نفر با زبان شکسپیر ارتباط برقرار می‌کنند. با بررسی تولید فیلم‌های سینمایی در دنیا خواهیم فهمید، بیشتر فیلمهای تولیدی صنعت فیلم هالیوود، به زبان انگلیسی می‌باشد. بنابراین اهمیت آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی واضح و روشن است.


نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی در طلوع کمبریج بر طبق برنامه‌ریزی و سرفصل سازی مفاهیم مکالمه تجاری انگلیسی است. ما مطالب مرتبط را بصورت فایل‌های تخصصی آماده می‌کنیم و بطور رایگان در صورت نیاز در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهیم. انتخاب موضوعات آموزشی برحسب نیاز زبان‌آموز و موقعیت شغلی و اجتماعی فرد در کلاس خصوصی هماهنگ می‌شود. هر چند استاد برطبق اصول مباحث آموزشی مشترک که برای همه مشاغل یکسان هستند را جزء برنامه آموزشی ثابت خود قرار می‌دهد. نمونه این تمرین‌های مکالمه در ادامه ارائه خواهد شد. در نهایت، اساتید با کمک کتابها و منابع روز و معتبر و جستجوی متون تخصصی شغل مورد نظر زبان‌آموز ادامه کلاس را مفید و پربارتر می‌سازد تا زبان‌آموز با اعتماد به نفس هرچه بیشتر دوره را پشت سر بگذارد و لذت یادگیری مکالمه زبان تجاری را دو چندان احساس کند.

نمونه تمرین آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

وقتی در دفتر کارتان هستید، با مسائل زیادی روبرو خواهید شد. ممکن است، دستگاه پرینتر دفتر شما خراب شود و مشکلاتی از این قبیل. شما در این قسمت با مباحث کوتاهی ازاین نوع مکالمات و عبارات آشنا خواهید شد:

 

“Do you know what’s wrong with the printer?”               آیا میدانی پرینتر چه مشکلی دارد؟


“Who do we call to report a problem with the printer?”

با چه کسی تماس بگیریم تا مشکل پرینتر را گزارش کنیم؟


“When is the printer going to be fixed?”                            چه موقع پرینتر تعمیرخواهد شد؟


“The printer next to the break room is broken. Where is the other printer?”

پرینتری که در کنار اتاق استراحت است، شکسته است. پرینتر دیگه کجاست؟


“The copy machine is jammed again.”                                   دستگاه کپی دوباره گیر کرده


“The copy machine is broken.”                                                  .دستگاه کپی شکست


“We need to get the copy machine fixed.”

ما نیازداریم که دستگاه کپی تعمیر بشه.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    معصومه

    متن جالبی بود مرسی

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسیآموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسیمکالمه, مکالمه پیشرفتهآموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر english travelingآموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفرمکالمه, مکالمه در سفر