آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

گذراندن دوره‌‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و یادگیری آن برای شما فرصتی فراهم می‌آورد تا افق دیدتان را گسترش دهید و اثر بهتری از خود بر جای گذارید. آموزش خصوصی زبان انگلیسی در طلوع کمبریج، به شما کمک می‌کند تا استعدادهای پنهانتان را کشف نمایید. شما هر چقدر بیشتر بدانید، بدون ترس از قضاوت دیگران، بهتر می‌توانید درک کنید که از زندگی چه می‌خواهید.

اهداف آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

در ابتدا لازم است، اهداف آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را شرح دهیم. در حالیکه بسیاری از زبان آموزان در کشورمان تسلط کافی بر نکات گرامری دارند، اما در حقیقت قادر نخواهند بود مکالمه روان و درستی با یک انگلیسی زبان داشته باشند. در واقع، به نظر می‌رسد تنها راه آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط بعضی از اساتید در موسسات حفظ حجم بسیار زیاد مکالمات و تمرین‌های مکرر و طاقت فرسا باشد. بدین منظور، در این مقاله، گروه آموزشی طلوع کمبریج تلاش می‌کند، با ارائه خدمات ویژه آموزشی منحصر به خود به رفع مشکلات زبان آموزان بپردازد. هدف از این نوشتار پاسخ به پرسش‌های ذیل می‌باشد:

 1. چرایی یادگیری و آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی و زبان دوم
 2. بیان علل تمایل مردم به یادگیری زبان دوم به خصوص گذراندن دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی
 3. مزایای یادگیری زبان
 4. آشنایی با عملکرد آموزشی و سیاست های اتخاذ شده مجموعه طلوع کمبریج در آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

 آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و تاریخچه زبان

هر وقت به آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و تاریخچه آن فکر می‌کنیم، این نکته یادآوری می‌شود که زبان انگلیسی یکی از زبان‌های هندو اروپایی از شاخه ژرمنی است. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی است و نیم دیگر را وام واژه‌ها تشکیل می‌دهد. بیشتر این وام‌واژه‌ها از زبان‌های لاتین، فرانسوی، بخشی از یونانی و دیگر زبان‌ها وارد انگلیسی شده‌اند. زبان انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به زبان آلمانی باستان داشته است چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست.

به دلیل تأثیر بالای نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و فرهنگی بریتانیا بر جهان پس از سدهٔ هجدهم و تأثیر ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، این زبان در سطح جهان گسترش یافته و به عنوان زبان دوم، زبان میانجی و زبان اداری در بسیاری نقاط جهان کاربرد پیدا کرده‌است. بنابراین با مرور تاریخچه زبان می‌توان دلیل عمده توجه مدرسین و زبان‌آموزان را به آموزش مکالمه زبان انگلیسی را حدس زد.

چرا افراد به آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی علاقمندند؟

پاسخ به پرسشی که چرا افراد به آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی علاقمندند؟ را می‌توان با ذکر دلایل زیر مطرح کرد:

 • مکالمه زبان انگلیسی جهان اطراف من را گسترش می‌دهد.
 • آموزش زبان کمک می‌کند تا از فرصت‌های در اختیار خود بهترین بهره را ببرم
 •  مهارت‌های فردی‌ام را بالا می‌برد.
 • آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی فرصت‌های شغلی، تجاری و مراودات اجتماعی‌ام را بهبود می‌بخشد.

هر چند نباید فراموش کنید که دانش مکالمه زبان انگلیسی شما، ارتباطات بین فردی‌تان را در سفر جذاب‌تر و دلچسب‌تر می‌نماید.

تابحال به این نکته توجه کرده‌اید؟ اگر بخواهید به هر کجا از جهان سفر کنید، مطمئنا با یک انگلیسی زبان مواجه خواهید شد!

زیرا کشورهایی چون بریتانیای کبیر، استرالیا، ایالات متحده امریکا، کانادا، ایرلند، نیوزلند و کشورهای کارائیب را اگر انگلیسی زبان حساب کنیم می‌توان نتیجه گرفت: بیش از 400 میلیون نفر به زبان مادری انگلیسی صحبت می‌کنند . پس به راحتی می‌توان دریافت، زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین الملی و زبان اصلی کره زمین محسوب می‌شود.

آمارها حاکی از آن است، حدود یک چهارم جمعیت جهان به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. بدین معنا که حدود 1.6 میلیارد نفر با زبان شکسپیر ارتباط برقرار می‌کنند. با بررسی تولید فیلم‌های سینمایی در دنیا خواهیم فهمید، بیشتر فیلمهای حاصل تولید صنعت فیلم هالیوود به زبان انگلیسی می‌باشد.

یکی دیگر از دلایل علت علاقه مردم به آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی این است که، اغلب توافق نامه‌های بین‌المللی به زبان انگلیسی تنظیم می‌شود و مکالمه زبان انگلیسی بیشترین کاربرد را در جلسات کسب و کار بین المللی خواهد داشت.

مهارت کافی در مکالمه زبان انگلیسی در آزمون‌های مختلف بین المللی، نه تنها از نمره گذاری خاصی برخوردار است. بلکه با افزایش این مهارت در بهترین دانشگاه‌های جهان پذیرش خواهید گرفت. آموزش خود به تنهایی باعث پیشرفت شخص شما می‌شود اما گذراندن دوره آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد. بنابراین با آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی به مشاغلی دسترسی خواهید داشت که خارج از تصور شما است. شما قادر خواهید بود یک شغل بین‌المللی را مورد ارزیابی قرار دهید. در بسیاری از کشورها برای خرید خانه مورد علاقه‌تان مذاکره کنید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی مزایای بیشماری برای شما به ارمغان می‌آورد. مهمترین این مزایا، از بین بردن موانع فرهنگی است. شناخت از عادات، آداب و رسوم کشورها و جوامع مختلف به شما درک بیشتری از جهان پیرامون‌تان خواهد داد. نتیجتا، آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی کمک می‌کند تا درک بیشتری از یکدیگر داشته باشیم.

بنابراین، در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج با گذراندن آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی به اهداف ذیل دست خواهید یافت:

 1. گسترش جهان اطرافتان
 2. بهره بردن از فرصت های در اختیار
 3. بالا بردن مهارت های فردی و بین فردی بویژه در سفرهای خارجی
 4. موفقیت در کسب و کار بین المللی
 5. قبولی آسان‌تر در آزمون های زبان خارجی
 6. پذیرش بهتر در دانشگاه‌های جهان
 7. دسترسی به مشاغل بین المللی
 8. آشنایی با آداب و رسوم ملل مختلف

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی جزء اولین دوره آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی است. مفاهیم اولیه مکالمه و speaking،را شامل می‌شود مثل معرفی شخص با استفاده از ساختار ساده و ابتدایی زبان، تدریس لغات، معرفی مصوت‌ها، بی‌صداها و آهنگ جمله intonation و مباحث اولیه آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی که در کلاس‌های استاندارد آموزشی بکار گرفته می‌شود، مد نظر در این دوره می‌باشد.

متقاضیان شرکت در کلاس‌های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در صورت تمایل می‌توانند در این دوره با تدریس اساتید حرفه ای طلوع کمبریج آشنا و شرکت نمایند.
قابل ذکراست، در سایت طلوع کمبریج در بخش آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی؛ و پیشرفته بخش اصطلاحات و عبارات انگلیسی به طور مجزا در نظر گرفته شده است .

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی

اموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی به عنوان دومین دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی است. این قسمت مربوط به متقاضیانی است که دوره های مقدماتی را گذرانده‌اند. این دوره از متوسطه شروع می‌شود و به سمت advanced یا پیشرفته ختم می‌شود. زبان آموزان با دایره لغات بیشتر و ساختار پیچیده جمله و گرامر پیشرفته در زمینه speaking آشنا می‌شوند. معمولا متقاضیان آزمون‌های استاندارد در آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی شرکت کرده و این دوره را می‌گذرانند.

در این بخش، به ارایه تمرین و توضیحات مورد نیاز بیشتر کاربران پرداخته می شود. تمرین‌ها از جدیدترین منابع معتبر خارجی اعم از کتب به روز و سایت‌های بین‌المللی تهیه خواهد شد‌. در این بخش سعی می‌کنیم با حداقل مطالب آموزشی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن حداکثر یادگیری حاصل شود.


آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی را می‌توان جزء بخش سوم آموزش خصوصی زبان انگلیسی در نظر گرفت. تصور کنید در محیط تجاری‌تان با همتای خارجی خود در رابطه با پیشنهادات کاری مهمی در مذاکره هستید. اگر این مذاکره توسط خود شما به طور مستقیم صورت بگیرد، میزان موفقیت قرارداد خود را چقدر تخمین می‌زنید؟ تا اینکه، مترجم شما در حال ترجمه مکالمات ساده و ابتدایی بین شما و طرف مذاکره کننده باشد.

گروه آموزشی زبان طلوع کمبریج، افتخار دارد که با معرفی اساتید حرفه‌ای نیتیو (native) و داخلی خود در حیطه مکالمات تجاری و کسب کار به زبان انگلیسی، بهترین خدمات و آموزش را به متقاضیان خود اراِیه دهد.
در این بخش، علاوه بر دوره‌ی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی، دوره‌های ویژه مهندسین، وکلا، منشی‌ها و پرسنل هتل‌ها، مهمانداران هواپیما، راهنمایان تور، و … برگزار می‌شود . ضمنا در سایت طلوع کمبریج مطالب آموزشی مرتبط با این بخش نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .


آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در سفر

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر به عنوان آخرین دوره آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی است. در اینجا لازم است برخی از دلایل کاربردی این دوره را بیان کنیم؟

 •  برطرف شدن نیازهای اولیه هر توریست فارسی زبان در سفرهای خارجی
 •  دسترسی سریع به کلمات و عبارات کلیدی مرتبط با موقعیت‌های مختلف در سفر مثل مکالمات در ایستگاه تاکسی، هتل، فروشگاه، فرودگاه و …
 •  وابسته نبودن به ابزارهای زبان مثل اپلیکیشن‌ها، گوشی، دیکشنری، مترجم و همسفرها و غریبه‌ها برای ترجمه ساده‌ترین جملات و … . بنابراین پیشنهاد می‌کنیم دوره آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر را در طلوع کمبریج در کنار ما تجربه کنید.

 

آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی

گروه آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی طلوع کمبریج، معتقد است: یادگیری زبان انگلیسی یکی از برنامه‌های شخصی و آموزشی هر فرد است که از کودکی تا بزرگسالی فرد را درگیر خود می‌کند. با توجه به حجمه اطلاعات آموزشی زبان و نرم افزارها، اپلیکشن‌ها، و ارائه آنها به بازار آموزشی روز کشور، باز هم می‌بینیم دغدغه یادگیری مکالمه و دوره‌های آموزشی خاص زبان واقعیتی گریزناپذیر است .
گروه آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی طلوع کمبریج تلاش می‌کند، با تکنیک و متدهای به روز خود یادگیری زبان را به طور ساده و عملی و بدون اغراق و تبلیغات غیر واقعی، به همراه اساتید برجسته و با تجربه به آموزش و راهنمایی زبان آموزان عزیز بپردازد.
آموزش در مرکز زبان طلوع کمبریج با برگزاری دوره‌های فشرده و دراز مدت بطور خصوصی برگزار میشود . با توجه به نیاز زبان آموز، کلاسها در محل کار یا منزل شما تشکیل می‌شود . ضمنا در مرکز ما مشاورین با تجربه‌ای فعالیت دارند که قادر به پاسخگویی به پرسش‌های متقاضیان در زمینه یادگیری زبان و برنامه‌ریزی آموزشی خواهند بود .
ما تلاش می‌کنیم با آموزش درست و حرفه ای خود به زبان آموزان عزیز، دریچه‌ای نو از یادگیری زبان را نشان دهیم.


نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی طلوع کمبریج

نحوه‌ی آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی طلوع کمبریج بدین قرار است: ما به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی خصوصی مکالمه انگلیسی متقاضیان خود می‌باشیم. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر زبان آموز بهره می‌بریم. آموزش مکالمه زبان انگلیسی با توجه به نیاز زبان آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما تدوین می‌کند. کلاسها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار میشود. در این جلسه با نظارت مستقیم مدیریت، زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می شود. لازم به ذکر است، کلاس‌ها کاملا توسط مشاورین طلوع کمبریج نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت آموزشی دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  سمیرا

  متن توضیحی و آموزشی عالی بود
  دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی elementary speakingآموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسیمکالمه, مکالمه مقدماتی