آموزش خصوصی زبان

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی زبان

دوره‌های آموزش خصوصی زبان

حتما به دنبال آموزش خصوصی زبان دوم هستید، پس پیشنهاد می‌دهم حوصله به خرج دهید و محتوای امروز را بخوانید تا بیشتر بتوانید با عملکرد و برنامه‌های آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج آشنا شوید.


دوره‌های آموزش خصوصی زبان

دوره‌های آموزش خصوصی زبان دوم  در همه محافل علمی و فرهنگی در ایران و سراسر دنیا بسیار رایج و مرسوم است. زبان آموزان با دسترسی به منابع آموزشی، مراکز آموزش زبان دوم، وب سایت های آموزش زبان‌های خارجی و شبکه های اجتماعی و مجازی همچنین ابزارهای به روز آموزش مثل اپلیکیش‌های آموزشی به یادگیری زبان دوم مثل زبان انگلیسی، فرانسه و … می‌پردازند. ما در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج با هدف ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی و برگزاری کلاس‌های خصوصی در منزل و محل کار زبان آموز؛ خدمات آموزشی مفیدی به زبان آموزان عرضه می‌کنیم. سایت طلوع کمبریج به کاربران ایرانی و زبان آموزان عزیز از سطوح پایه تا پیشرفته خدمات آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.


آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی فرصت در اختیار زبان آموزان است که در کمترین زمان، بیشترین بهره را در آموزش زبان انگلیسی خواهند برد. در حالیکه بسیاری از زبان آموزان در کشورمان تسلط کافی بر نکات گرامری دارند، اما در حقیقت قادر نخواهند بود مکالمه روان و درستی با یک انگلیسی زبان داشته باشند. در واقع، به نظر می‌رسد تنها راه آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط بعضی از اساتید در موسسات حفظ حجم بسیار زیاد مکالمات و تمرین‌های مکرر و طاقت فرسا باشد. ادامه فعالیت و عملکرد ما را در آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج مطالعه کنید.

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی پیرامون گام‌های اولیه speaking و دیگر مهارت‌های زبانی می‌باشد. مفاهیم اولیه مکالمه که نیازهای ابتدایی زبان آموز است را شامل می‌شود. در بحث آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی، مفاهیمی مثل معرفی شخص با استفاده از ساختار ساده زبان، تدریس لغات، معرفی مصوت‌ها، بی‌صداها و آهنگ جمله intonation و phonetics، و مباحث اولیه آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی که در کلاس‌های استاندارد آموزشی بکار می‌رود، در این دوره مورد توجه می‌باشد.

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی، چه هدفی را دنبال می‌کند؟ بیان اهداف مجموعه از راه‌اندازی آموزش رایگان مکالمه پیشرفته و در اختیار قرار دادن اصول آموزشی معتبر توسط اساتید در سایت طلوع کمبریج است. بخش آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته انگلیسی مختص زبان‌آموزانی است که دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی را پشت سر گذاشته و یا متقاضیانی که هدف‌شان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی است. افرادی که در محیط‌ های خارجی به کسب و کار و تحصیل مشغول هستند، را شامل می‌شود. بطور کلی گروه آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در مجموعه ما بدنبال یافتن ارائه راه‌های ساده‌تر تدریس مکالمه زبان و در دسترس قرار دادن منابع آموزشی معتبر به زبان‌آموز است.

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی، یکی دیگر از بخش‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی است. تصور کنید در محیط تجاری‌تان با همتای خارجی خود در رابطه با پیشنهادات کاری مهمی در مذاکره هستید. اگر این مذاکره توسط خود شما به طور مستقیم صورت بگیرد، میزان موفقیت قرارداد خود را چقدر تخمین می‌زنید؟ تا اینکه، مترجم شما در حال ترجمه مکالمات ساده و ابتدایی بین شما و طرف مذاکره کننده باشد. آموزش خصوصی مکالمه تجاری انگلیسی فرصت مناسبی را برای شاغلین، و تجار و حرف مختلف فراهم می‌آورد تا انگلیسی را سریعتر و با کیفیت‌تر بیاموزند.

آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر

آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر بخش لذت‌بخش یادگیری زبان است که زبان‌آموزان در دوره‌ی آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی آن را با شور و اشتیاق فراوانی تجربه می‌کنند. هر چند نباید فراموش کنید که نه تنها دانش مکالمه زبان انگلیسی شما، ارتباطات بین فردی‌تان را در سفر جذاب‌تر و دلچسب‌تر می‌نماید. بلکه شناخت بیشتری از دنیای پیرامون خود در سفر بدست خواهید آورد. آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر را با ما در طلوع کمبریج تجربه کنید.


آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در هر دو رده سنی کودکان و بزرگسالان و دوره‌ها مقدماتی و پیشرفته بازخورد مثبت برای همه زبان‌آموزان دارد. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت جوامع از سنتی به جوامع الکترونیک، وجود فضای‌ اجتماعی مجازی، همه را ترغیب به یادگیری زبان‌های مختلف به خصوص یادگیری مکالمه زبان فرانسه کرده‌ است. فارغ از این همه دلیل ذکرشده، زیبایی، جذابیت، و غنی بودن زبان فرانسه را نباید فراموش کرد. هرچند ممکن است برخی شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه را سخت تعبیر کنند، اما روز به روز شاهد افزایش تعداد متقاضیان یادگیری مکالمه زبان فرانسه هستیم. نه تنها در کودکان بلکه در بزرگسالان در رده‌های مقدماتی و پیشرفته در مجموعه خصوصی زبان طلوع کمبریج نیز هستیم.

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه، قدم اول در شروع یادگیری مکالمه و گفتار است. یادگیری صرفا منفعلانه در آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه، زبان آموز را به یادگیری مطلوب و پویا سوق نخواهد داد. مطالعات صورت گرفته نشان می‌دهد، روند یادگیری زبان آموزان در آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی فرانسه وابسته به سبک‌های یادگیری زبان است. افراد بر طبق تیپ یادگیری‌شان بر سه دسته تقسیم می‌شوند: شنوایی، بصری، حرکتی یا تیپ تعاملی زبان. بنابراین شناخت تیپ یادگیری زبان آموز در جلسات ابتدایی آموزش مکالمه مقدماتی کمک شایانی به پیشبرد یادگیری او می‌کند.

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه بعد از دوره‌ی مکالمه مقدماتی آغاز می‌شود. در این دوره زبان آموز با توجه به دانش زبان و میزان تسلطش بر مکالمه سنجش می‌شود. با در نظر گرفتن سطح مکالمه و مهارت‌های دیگر زبانی، مدرس هدف زبان آموز را از شرکت در دوره‌‌های آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه جویا می‌شود. پس از نیازسنجی منابع اختصاصی فرد معرفی و آموزش آغاز می‌شود.

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه، از آنجاییکه در فرهنگ فرانسوی‌ها،خصوصیاتی مانند، ادبیات کلامی افراد، میزان تسلط فرد به زبان‌های خارجه به خصوص زبان فرانسه، هوش و ذکاوت، دیسپلین و رفتار متناسب با فرهگ فرانسوی را جزء دارایی‌های فردی محسوب می‌شود. لذا شخصی که قصد دارد کسب و کارش را در این کشور یا با فرانسوی زبانان دیگر دنیا آغاز کند، اولین و ضروری‌ترین نیاز فرد به فراگیری زبان فرانسه است. آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه بهترین شرایط یادگیری را برای شما که شاغل هستید فراهم می‌کند. شما با برگزاری کلاس در محل کارتان در حداقل زمان بیشترین بهره را از آموزه‌های خود خواهید برد.

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، همواره مورد توجه اساتید در آموزش زبان می‌باشد. با توجه به این که فرانسه کشوری توریستی است و سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می‌کند، توانایی مکالمه زبان فرانسه در دنیا حائز اهمیت است. دیدار از پاریس و تمام نقاط دیدنی آن و یا نواحی دیگر فرانسه زبان دنیا با آموزش مکالمه فرانسه در سفر، بسیار خوشایندتر خواهد بود. در ایران علاقه مردم به یادگیری زبان فرانسه روز به روز رو به افزایش است. دلایل زیادی برای تمایل مردم به یادگیری فرانسه وجود دارد که در مطالب پیشین، در قسمت آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر به آن پرداخته شد. اما یکی از دلایل اصلی تمایل مردم به شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، مهاجرت و انگیزه سفر مردم به کشورهای فرانسوی زبان می‌باشد.


آزمون‌های تخصصی زبان

آزمون‌های تخصصی زبان در بخش‌های آیلتس، تافل، msrt، gre، و تولیمو در سایت طلوع کمبریج مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به آزمونهای تخصصی زبان می‌توانید به لینک‌های ارائه شده رجوع کنید:

آزمون تخصصی آیلتس

آزمون تخصصی آیلتس آزمونی انگلیسیی است که برای اهداف تحصیلی، مهاجرتی و اشتغال در بیشتر کشورها، مورد پذیرش قرار می‌گیرد. البته به گفته منابع مختلف حدود 9000 مرکز و 130 کشور آزمون آیلتس را پذیرش می‌کنند. سازمان‌های مجری آزمون آیلتس British council و University of Cambridge ESOL استرالیا می‌باشند.

آزمون آیلتس توسط کشورهایی مثل استرالیا و نیوزلند و سازمان‌های انگلیسی بریتانیایی مورد تایید هستند. این آزمون ساختار انگلیسی دارد. دوره‌های آموزش آیلتس به دو بخش عمومی (مهاجرت) یا جنرال و آکادامیک تقسیم می‌شود.

آزمون تخصصی تافل

آزمون تخصصی تافل مهارت متقاضی را در محیطهای دانشگاهی مثل کلاس درس، دانشگاهها و مراکزی که مربوط به محیط‌های آموزشی است مورد سنجش قرار می‌دهد. آزمون تافل در 130 کشور در دنیا پذیرش می‌شود. در کشورهای جهان مهم استرالیا، بریتانیا، و آمریکا و دیگر کشورها پذیرش می‌شود.

سازمان آمریکایی به نام ETS مخفف Education Testing Service، جزء برگزارکنندگان این آزمون می‌باشند. ساختار زبان و accent در تافل American است.

آزمون تخصصی MSRT

آزمون تخصصی MSRT از جمله آزمون‌هایی است که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری در داخل کشور همه ساله برگزار می‌شود. آزمون ام اس ارتی دارای اعتبار ملی و بین‌المللی است. آزمون MSRT میزان سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان مقاطع دکترا را می سنجد. همچنین دانشجویان دکتری که قصد خروج از کشور دارند تا برای دانشگاه‌های خارجی پذیرش بگیرند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. لازم به ذکر است، دانشگاههای وزارت علوم ، دانشگاه های غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد، این آزمون را در زمان مصاحبه دکتری تایید کرده و آزمون msrt را معتبر می‌دانند.

آزمون تخصصی GRE

آزمون تخصصی GRE  جی آر ای که مخفف عبارت Graduate Records Examination است. با هدف ارزیابی توانایی‌ها و اطلاعات فارغ التحصیلان می‌باشد. افرادی که قصد دارند به منظور ادامه تحصیل از کشور خارج شوند و در دانشگاههای ایالات متحده پذیرش بگیرند باید در آزمون GRE شرکت کنند.  همچنین متقاضیان شرکت در مقاطع فوق لیسانس و دکتری در این آزمون شرکت می‌کنند. آزمون GRE تنها به عنوان یک آزمون زبان در نظر گرفته نمی‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    نیلوفر

    چه محتوای مفصلی نیم ساعت وقت لازم داره فقط بخونیش چقدر وقت صرف شده نوشته بشه خدا داند

    خسته نباشید تیم طلوع کمبریج

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش زبان language teachingآموزش زبانآموزش زباندوره آموزش زبان انگلیسی برای نوزادانآموزش زبان انگلیسی برای نوزادانآموزش زبان