Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/toloucam/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/admin/import/class-wp-review-importer-gd-rating-system.php on line 86

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/toloucam/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/admin/import/class-wp-review-importer-gd-rating-system.php on line 90

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/toloucam/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/admin/import/class-wp-review-importer-gd-rating-system.php on line 94

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/toloucam/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
آموزش خصوصی زبان فرانسه - آموزش زبان‌های خارجی | طلوع کمبریج

آموزش خصوصی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی زبان فرانسه

دوره آموزش خصوصی زبان فرانسه

آموزش خصوصی زبان فرانسه فرصتی را فراهم می‌آورد تا زبان آموزان در کمترین فرصت با بالاترین بازدهی با مدیریت متفاوت در طلوع کمبریج فرانسه را بیاموزند. آموزش خصوصی زبان فرانسه در مرکز ما با کمک اساتید حرفه‌ای و حتی نیتیو native در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود.


نحوه‌ی آموزش خصوصی زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش خصوصی زبان فرانسه و شیوه‌ تدریس خصوصی فرانسه، متناسب با سن و میزان قابلیت و پشتکار زبان آموز متغیر است. واقعا یادگیری بهینه چگونه خواهد بود؟ فرانسویان در امر یادگیری زبان اصطلاح رایجی دارند: “زبان یعنی گوش”. آنها معتقدند که برای یادگیری و ارتقای سطح زبان دیگر، تقویت و توجه به مهارت شنیداری امری واجب است؛ این امر به نوبه خود مهارت گفتاری زبان آموز و دیگر مهارتها را نیز تقویت خواهد کرد. نحوه‌ی آموزش زبان فرانسه در طلوع کمبریج، متناسب با سن، استعداد، وقت و روحیه زبان آموز نسبت به آموزش زبان است.


آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در هر دو رده سنی کودکان و بزرگسالان و دوره‌ها مقدماتی و پیشرفته بازخورد مثبت برای همه زبان‌آموزان دارد. رشد ارتباطات و تکنولوژی، حرکت جوامع از سنتی به جوامع الکترونیک، وجود فضای‌ احتماعی مجازی، همه را ترغیب به یادگیری زبان‌های مختلف به خصوص یادگیری مکالمه زبان فرانسه کرده‌ است. فارغ از این همه دلیل ذکرشده، زیبایی، جذابیت، و غنی بودن زبان فرانسه را نباید فراموش کرد. هرچند ممکن است برخی شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه را سخت تعبیر کنند، اما روز به روز شاهد افزایش تعداد متقاضیان یادگیری مکالمه زبان فرانسه هستیم. نه تنها در کودکان بلکه در بزگسالان در رده‌های مقدماتی و پیشرفته در مجموعه خصوصی زبان طلوع کمبریج نیز هستیم.

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه، قدم اول در شروع یادگیری مکالمه و گفتار است. یادگیری صرفا منفعلانه در آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه، زبان آموز را به یادگیری مطلوب و پویا سوق نخواهد داد. مطالعات صورت گرفته نشان می‌دهد، روند یادگیری زبان آموزان در آموزش خصوصی مکالمه فرانسه وابسته به سبک‌های یادگیری زبان است. افراد بر طبق تیپ یادگیری‌شان بر سه دسته تقسیم می‌شوند: شنوایی، بصری، حرکتی یا تیپ تعاملی زبان. بنابراین شناخت تیپ یادگیری زبان آموز در جلسات ابتدایی آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی فرانسه کمک شایانی به پیشبرد یادگیری او می‌کند.

آموزش خصوصی  مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه بعد از دوره‌ی مکالمه مقدماتی آغاز می‌شود. در این دوره زبان آموز با توجه به دانش زبان و میزان تسلطش بر مکالمه سنجش می‌شود. با در نظر گرفتن سطح مکالمه و مهارت‌های دیگر زبانی، مدرس هدف زبان آموز را از شرکت در دوره‌‌های آموزش خصوصی مکالمه فرانسه جویا می‌شود. پس از نیازسنجی منابع اختصاصی فرد معرفی و آموزش آغاز می‌شود.

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه یکی از بخش‌های مهم آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه است. در این دوره علاوه بر اینکه اطلاعات اولیه و پایه‌ای مکالمه زبان فرانسه را آموزش می‌بینید. بلکه دانش جنرال و عمومی فرانسه شما نیز تقویت می‌شود. محور اصلی آموزش خصوصی مکالمه تجاری زبان فرانسه حول مطالب مرتبط با کسب و کار و بیزینس شما است. در کنار آن مکالمات روزمره رسمی و تجاری به بحث و آموزش گذاشته می‌شود.

آموزش خصوصی مکالمه در سفر فرانسه

آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر، همواره مورد توجه اساتید در آموزش زبان می‌باشد. با توجه به این که فرانسه کشوری توریستی است و سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می‌کند، توانایی مکالمه زبان فرانسه در دنیا حائز اهمیت است. دیدار از پاریس و تمام نقاط دیدنی آن و یا نواحی دیگر فرانسه زبان دنیا با آموزش مکالمه فرانسه در سفر، بسیار خوشایندتر خواهد بود. در ایران علاقه مردم به یادگیری زبان فرانسه روز به روز رو به افزایش است. دلایل زیادی برای تمایل مردم به یادگیری فرانسه وجود دارد که در مطالب پیشین، در قسمت آموزش خصوصی مکالمه فرانسه در سفر به آن پرداخته شد. اما یکی از دلایل اصلی تمایل مردم به شرکت در کلاس‌های خصوصی مکالمه زبان فرانسه در سفر، مهاجرت و انگیزه سفر مردم به کشورهای فرانسوی زبان می‌باشد.


آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه یکی از بخش‌های اصلی آموزش در سایت طلوع کمبریج است. اگر بخواهیم از نظر اهمیت به زبان فرانسه نگاه کنیم باید گفت این زبان برای اقشار مختلف با توجه به ضرورت و نیاز آنها مساله‌ای پراهمیت است. آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه Grammaire française در رده‌های سنی کودکان و بزرگسالان با ویژگی‌ها و ظرافت خاص خود، یادگیری و آموزش گرامر فرانسه را برای علاقمندان آسان‌تر می‌کند. به جرات می‌توان گفت گرامر و دستور زبان فرانسه یکی از زیباترین بخش‌های آموزشی در یادگیری زبان‌ها در دنیاست. اساتید باتجربه فرانسه در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج تلاش می‌کنند تا با ارائه راهکارهای علمی و تجربی خود و با کمک متدهای آموزشی به‌روز، یادگیری را برای زبان‌آموزان فرانسه توام با تجربه‌ای لذت‌بخش فراهم نمایند.

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه شامل مباحث اولیه و ابتدایی گرامر فرانسه است. شرکت در دوره آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه کمک زیادی به بهبود سطح مکالمه شما خواهد کرد. مباحث آموزشی در این بخش با صرف افعال بودن، داشتن، رفتن و .. ، کاربرد حرف تعریف، ضمایر، اسم،و … میباشد. یکی از مزیت‌های شرکت در دوره آموزش خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه، کلاس‌های خصوصی است. زبان آموز با تمرکز بیشتر در کلاس‌ درس می‌خواند. با نظارت مستقیم استاد ایرادها گرفته می‌شود.

آموزش خصوصی پیشرفته گرامر زبان فرانسه

آموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج شامل بخش‌های گرامر در سطح متوسطه و پیشرفته آموزش خصوصی گرامر زبان فرانسه است. در این قسمت پس از آموزش مقدماتی گرامر، به عنوان مثال، بخش‌هایی مربوط به افعال و ساختارهای فعلی، افعال دو ضمیره، مجهول، ساختارهای غیر شخصی،وجوه modes، زمان‌های آینده temps ،جملات مرکب، و … اشاره می‌شود. این بخش کاربرد زیادی برای متقاضیان آزمون‌های استاندارد دارد. افرادی که برای ادامه تحصیل به کشورهای فرانسوی زبان مهاجرت می‌کنند گذراندن دوره آموزش خصوصی گرامر پیشرفته فرانسه پیشنهاد می‌شود. در مرکز خصوصی آموزش زبان طلوع کمبریج گرامر پیشرفته فرانسه را متفاوت‌تر بیاموزید.


آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

قبل از توضیح آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه لازم هست از اهمیت یادگیری زبان فرانسه صحبت کنیم. نظر به اینکه زبان فرانسه به عنوان یکی از کاربردی ترین زبان‌های دنیاست. متقاضیان زیادی را به خود جذب می‌کند. به نظر می‌رسد، به دلیل فراگیر بودن زبان انگلیسی و قابل دسترس بودن آن یادگیری انگلیسی به مراتب از زبان فرانسه آسان تر است. از آنجاییکه، زبان فرانسه از اهمیت بالایی برخوردار است ( این موضوع در بخش آموزش گرامر زبان فرانسه در حیطه کسب و کار و هنر نیز شرح داده شده است )، همچنین دقت به بخش آموزش خصوصی درک مطلب فرانسه مهارت خواندن از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، توجه ویژه به نحوه تدریس این زبان در حیطه‌ کودکان و بزرگسالان از قابل تامل است. لذا زبان‌آموزان عزیزی که قصد دارند در کلاس‌های خصوصی فرانسه شرکت کنند، ما مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در مرکز ما اساتید باتجربه و تحصیل‌کرده فرانسه با مدارج بالا در همه حیطه‌های سنی آماده تدریس هستند.

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه یکی از بخش‌ دیگری از آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه می‌باشد. مهارت خواندن و درک مطلب در زبان فرانسه یکی از مهمترین و پایه‌ای‌ترین بخش‌های یادگیری این زبان است. در دوره‌های آموزش خصوصی زبان فرانسه و دیگر زبان‌ها از خواندن و درک مطلب به عنوان یکی از موارد بسیار ضروری یاد می‌شود. آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی فرانسه را در طلوع کمبریج در کنار اساتید با تجربه ما فراگیرید.

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه یکی دیگر از بخش‌های آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه است. از آنجاییکه زبان فرانسه زبانی کاربردی در دنیا محسوب می‌شود. همچنین بیش از 200 میلیون نفر در 68 کشور جهان، به این زبان صحبت می‌کنند بنابراین می‌توان گفت زبان فرانسه از جمله پرطرفدارترین زبان بعد از زبان انگلیسی است. با توجه به اهمیت و کاربرد این زبان، آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته فرانسه، دوره‌‌ای مهمی برای متقاضیان ادامه تحصیل به کشورهای فرانسوی زبان می‌باشد. زیرا برای موفقیت در آزمون‌های بین‌ المللی،گذراندن دوره آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته یکی از آیتم‌های کلیدی است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    توضیح آموزش فرانسه مفصلی نوشتید خسته نباشید
    با این توضیحات آموزش خصوصی رو به خوبی مشخص کردید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

تماس مشاوره

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس زبان فرانسه french teachingتدریس زبان فرانسهفرانسهدوره تدریس خصوصی زبان فرانسهتدریس خصوصی زبان فرانسهفرانسه