آموزش خصوصی زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

دوره آموزش خصوصی زبان انگلیسی English Lg teaching

امروزه آموزش خصوصی زبان انگلیسی به حرفه‌ای فراگیر و قابل دسترس تبدیل شده است. در هرکجا که نگاه کنیم، در دیوارهای تبلیغاتی و بیلبوردهای شهر، فضای مجازی و اینترنت همه جا حرف از آموزش خصوصی زبان انگلیسی است. به راستی چند درصد از ما و همکاران عزیز در حوزه‌ی آموزش خصوصی زبان انگلیسی، میزان رضایت زبان آموزان را از هر نظر جلب کرده‌ایم. در طلوع کمبریج ما بدنبال جلب نظر زبان آموزان خود در تمام سطوح آموزشی هستیم. ما به دنبال رضایت زبان آموز از میزان رشد یادگیری زبان انگلیسی خود هستیم.


آموزش خصوصی انگلیسی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی یکی از مشاغل حساس و بسیار پراهمیت در حیطه تدریس خصوصی زبان می‌باشد. یک مدرس زبان انگلیسی باید به زبان آموزانش بیاموزد که چطور متون  انگلیسی  را بخوانند. چگونه بنویسند و در نهایت به چه طریقی صحبت کنند. تمرین و پرورش مهارت زبان آموز از درک مفهوم متون، مکالمات و شنیده‌ها از جمله وظیفه‌ی یک مدرس زبان در کلاس خصوصی زبان انگلیسی می‌باشد. در امر آموزش خصوصی زبان انگلیسی اساتید با به چالش کشیدن دانسته‌های اولیه‌ی زبان آموزان، آنها را بطور غیر مستقیم وارد عرصه‌ی یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند.


آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی مهمترین بحث آموزشی در حوزه‌ی آموزش زبان انگلیسی است. این بخش اساس کار آموزشی ما در طلوع کمبریج است. ما با کمک اساتید خود در کلاس‌هایمان طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که در پایان، زبان آموز بتواند بهترین پاسخ را از آموزه‌های استاد دریافت کند. تخصص استاد در انتخاب روش تدریس متناسب با شرایط زبان آموز از هر نظر، ایجاد ارتباط قوی و همدلانه بین استاد و زبان آموز و نهایتا لهجه صحیح استاد در گویش انگلیسی از نکات پراهمیت در برگزاری کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی طلوع کمبریج است.

به دلیل اینکه اغلب زبان آموزان از روند کلاسهای پیشین مکالمه خود در مراکز دیگر بنا به هر دلیلی رضایت کافی ندارند، ابتدا مشاورین ما علت عدم موفقیت زبان آموز را با کمک وی در یادگیری زبان انگلیسی، بخصوص بهبود مهارت speaking مورد بررسی قرار می‌دهند. بعد از پیدا کردن علت مشکلات یادگیری زبان آموز، با کمک مشاور و استاد شیوه‌ی آموزشی متناسب با نیازهای اصلی در رشد مهارت مکالمه یا speaking زبان آموز انتخاب می‌شود. استاد با شناخت کامل از شرایط زبان آموز، آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را آغاز می‌کند.

 


آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی

آموزش خصوصی گرامر زبان انگلیسی یکی از مباحثی است که بین زبان آموزان خیلی خوشنام و محبوب نیست. در حالیکه این موضوع تنها یک تصور اشتباه است. اگر مدرسین در حوزه‌ی آموزش خصوصی زبان انگلیسی، در هر حیطه‌ی سنی و سطح بندی زبان آموز، درس گرامر را با تکنیک و ابتکار عمل، اصطلاحا با عشق به گرامر تدریس کنند، هرگز زبان آموزان حس بی تفاوتی و عدم علاقمندی خود را نسبت به گرامر زبان انگلیسی ابراز نخواهند داشت. آموزش خصوصی گرامر انگلیسی در طلوع کمبریج در کنار مهارتهای speaking و Reading و دیگر مهارتهای زبانی، توسط مدرسین با تجربه و حرفه‌ای آموزش داده می‌شود.


آموزش خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی

آموزش خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی یکی دیگر از بخش‌های آموزشی زبان انگلیسی است. اساتید زبان می‌دانند، مهارت درک مطلب یکی از مهمترین و پرچالش‌ترین مهارت‌های زبان انگلیسی است که معمولا زبان‌آموزان در همه سطوح آموزشی در این قسمت ضعف دارند. تکنیک و استراتژی‌های زیادی در این راستا در اختیار اساتید عزیزمان قرار دارد، با بکار بستن این تکنیک‌ها تسلط مدرس بر تدریس به خصوص حوزه آموزش خصوصی درک مطلب دو چندان می‌شود. ساده‌ترین و اولین ابتکار ساده یک مدرس زبان انگلیسی، در انتخاب نوع و موضوع متون انگلیسی در دو حوزه‌ی خوانداری و شنیداری، هماهنگی موضوع با میزان سن، سطح سلایق و روحیه زبان آموز است. در حوزه‌ی آموزش خصوصی درک مطلب انگلیسی این مساله کاملا اجرایی است. با توجه به تعداد کم زبان آموزان در کلاس یا حتی تکنفره بودن کلاس خصوصی زبان، استاد شناخت کافی از زبان آموزان پیدا خواهد کرد و موضوع درک مطلب را مرتبط با علاقمندی زبان آموز انتخاب خواهد کرد. اولین نقطه عطف بین میزان علاقمندی زبان آموز و سطح یادگیری او در مهارت درک مطلب، در همین ابتکار عمل ساده استاد ایجاد شده است. آموزش خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی در طلوع کمبریج را متفاوت‌تر از دیگر مراکز با نظارت دقیق مشاورین آموزشی ما تجربه کنید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    مریم

    آموزش خصوصی زبان انگلیسی توی کلاس برگزار میشه یا توی منزل زبان آموز؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس زبان انگلیسی English language teachingتدریس زبان انگلیسیانگلیسینحوه آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی online English learningآموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسیانگلیسی