آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه advanced france reading

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه به چه نکاتی می‌پردازد؟ دوست دارید از خواندن یک متن به زبان فرانسه لذت ببرید، بدون اینکه مجبور باشید معنی تمام واژگان را بدانید؟ به منظور تقویت مهارت درک مطلب، از امروز می‌خواهیم مطالب مفیدی را برای شما آماده کنیم که در زمینه آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه در سطح متوسطه و پیشرفته باشد.


آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه یکی دیگر از بخش‌های آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه است. از آنجاییکه زبان فرانسه زبانی کاربردی در دنیا محسوب می‌شود. همچنین بیش از 200 میلیون نفر در 68 کشور جهان، به این زبان صحبت می‌کنند بنابراین می‌توان گفت زبان فرانسه از جمله پرطرفدارترین زبان بعد از زبان انگلیسی است. با توجه به اهمیت و کاربرد این زبان، آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته فرانسه، دوره‌‌ای مهمی برای متقاضیان ادامه تحصیل به کشورهای فرانسوی زبان می‌باشد. زیرا برای موفقیت در آزمون‌های بین‌ المللی،گذراندن دوره آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته یکی از آیتم‌های کلیدی است.


نحوه‌ی آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه بدین قرار است: از ابتدای اموزش زبان فرانسه مدرس می‌بایست، مکالمات و تمرین‌های کتاب را با فایل صوتی موجود در کتاب، تکرار کند. با تکرار و بازپخش تمرین‌هایی از این قبیل ذهن زبان‌آموز پردازش شده. همزمان مهارت شنیداری او به شنیدن ریتم و پیوند صوتی واژگان فرانسه عادت کرده و تقویت می‌شود. طوری که خود زبان‌آموز بتدریج از این که توالی واژگان را تکرار می‌کند به وجد آمده و انگیزه او برای فراگیری دو چندان خواهد شد. در پاره‌ای موارد خود او با تمایل فراوان درخواست می‌دهد فایل‌ها و اپلیکیشن‌های صوتی کوتاه و یا مبتدی و متعاقبا در سطوح متناسب با سطح فراگیری را همراه با متن موردنظر دریافت کند.

این‌ نوع تمرین‌ها همگی به تقویت زیر ساخت شنیداری، گفتاری و روان‌خوانی و درک مطلب زبان‌آموز کمک دو چندان خواهد کرد. بنابراین، در کلاس و آموزش خصوصی زبان فرانسه زبان آموز را متقاعد سازیم تا بجای به خاطر سپردن لیستی از واژگان و صرف افعالی که فرا گرفته است، متون کوتاهی که موقعیت و شرایط خاصی را توصیف می‌کند را مطالعه کند. این امر دایره واژگانی کلمات مرتبط را در ذهن او طبقه‌بندی کرده و بی‌ آنکه توجه خاصی داشته باشد آنها را بسیار ساده‌تر در ذهن خواهد سپرد و از آنها نیز برای گفتار استفاده خواهد کرد. زبان‌آموز بی‌ آن که تلاش کند بصورت اتوماتیک ساختارها و کلمات و صرف افعال را سریعا به خاطر آورده و رشد روند گفتاری فرانسه او نیز سریع‌تر خواهد شد.


نحوه برگزاری آموزش خصوصی کلاس‌های تک نفره طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر (منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان‌آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان‌آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می‌شود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    سپاس

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش درک مطلب پیشرفته فرانسهآموزش پیشرفته درک مطلب فرانسهدرک مطلب فرانسه پیشرفتهنحوه آموزش درک مطلب پیشرفته زبان فرانسهآموزش درک مطلب پیشرفته زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه پیشرفته