آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه elemetary reading

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه گامی در جهت ارتقاء دانش فرانسه و تسلط شما بر دریافت مفهوم واژگان در متون فرانسه است. همانطور که در بخش آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه توضیح داده شده، ما قصد داریم با تمرکز بیشتر بر مهارت خواندن و درک مطلب، راهکارهایی برای تقویت آن ارائه کنیم. امیدواریم بتوانیم با این حرکت اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.


آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه elemetary reading

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه یکی از بخش‌ دیگری از آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه می‌باشد. مهارت خواندن و درک مطلب در زبان فرانسه یکی از مهمترین و پایه‌ای‌ترین بخش‌های یادگیری این زبان است. در دوره‌های آموزش خصوصی زبان فرانسه و دیگر زبان‌ها از خواندن و درک مطلب به عنوان یکی از موارد بسیار ضروری یاد می‌شود.

نحوه‌ی آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

نحوه‌ی آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان بدین جهت به منظور آموزش خصوصی درک مطلب زبان فرانسه در کلاس‌ها معمولا این مراحل آموزشی توسط اساتید اجرا می‌شود:

چهار گام اصلی آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

چهار گام اصلی آموزش خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان فرانسه طلوع کمبریج پیاده می‌شود.

گام اول warm up

گام اول warm up یا دست گرمی، است. در این مرحله آماده‌سازی زبان‌آموز قبل از شروع آموزش درک مطلب مقدماتی است. در این قسمت مدرس موضوعی مرتبط با بحث آموزش درک مطلب برای زبان آموز مطرح می‌کند. تا ذهن زبان آموز آماده یادگیری شود.

گام دوم introduction

گام دوم introduction یا مقدمه ریدینگ است. در این مرحله مدرس از زبان آموز می‌خواهد تا پاراگراف اول متن ردینگ را خوانده و سپس عقیده‌اش را درباره این مقدمه که در واقع مهمترین بخش یک متن می‌باشد، بیان کند.

گام سوم short answers

گام سوم short answers یا سئوالات کوتاه، در این بخش سوالاتی که از قبل طراحی شده‌اند روی تخته نوشته می‌شود. پس از تعیین زمان محدود به زبان‌آموز، از او می‌خواهیم تا به سوالات پاسخ دهد.

گام چهارم scanning

گام چهارم scanning است. در این قسمت مدرس از زبان‌آموز می‌خواهد تا متن را یکبار دیگر بخواند و واژگان ناآشنا از لحاظ معنی و تلفظ را هایلایت کرده و سپس درباره معانی واژگان بین مدرس و زبان آموز بحث شود.

گام finalization

گام finalization یا گام آخر، در بخش آخر از شاگردان خواسته می‌شود که درباره آمتن ردینگ یک مقاله کوتاه حاضر کرده و برای جلسه آینده سر کلاس بیاورند.


نحوه برگزاری آموزش خصوصی زبان فرانسه در طلوع کمبریج

گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع کمبریج به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزشی مکالمه زبان انگلیسی متقاضیان خود می‌باشد. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر (منزل یا محل کار) زبان آموز بهره می‌برد. آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان‌آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان‌آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما  تدوین می‌کند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان‌آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت ازکیفیت کلاس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می‌شود. لازم به ذکر است کلاس‌ها توسط مدیریت و مشاورین کاملا نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    ممنون از توضیحات

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

درک مطلب فرانسهتمرین درک مطلب و خواندن فرانسهدرک مطلب فرانسه مقدماتیدوره تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسهتدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه مقدماتی