آموزش خصوصی آیلتس در تهران

آزاده میردار
توسط

آموزش خصوصی آیلتس در تهران

دوره آموزش خصوصی آیلتس در تهران

آموزش خصوصی آیلتس در تهران را در طلوع کمبریج تجربه کنید. اساتید آیلتس با تجربه کافی با کمک جدیدترین تکنیک‌های آموزشی روز کمک می‌کنند تا نمره بالایی در آزمون کسب نمایید.

آموزش خصوصی آزمون آیلتس در تهران

بخش‌هایی از توضیحات اساتید ما درباره امتحان آیلتس را در ادامه مطالعه نمایید. تدریس خصوصی آیلتس در تهران در کوتاه‌ترین زمان با کیفیت متفاوت را نزد ما فراگیرید.

آموزش خصوصی آیلتس 

آموزش خصوصی آیلتس را با توضیح مختصری درباره مهارتهای آزمون شروع می‌کنیم. همان طور که قبلا گفتیم، امتحان آیلتس 4 مهارت writing , speaking ,listening, reading,  را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که کمتر از 3 ساعت به طول می‌انجامد.

دو نوع امتحان آیلتس وجود دارد. آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال. لیسینینگ و اسپیکینگ در هر دو امتحان یکی است. با این حال، موضوع ریدینگ و رایتینگ بسته به نوع آیلتس متفاوت است.

بجز اسپکینگ، 3 مهارت دیگر با هم برگزار می شود. اما امتحان اسپیکینگ بسته به مرکزی که امتحان برگزار می‌شود یک هفته بعد یا قبل از این امتحان تکمیل می‌شود.

در امتحان لسنینگ پس از اینکه شما به 4 گوینده انگلیسی نیتیو گوش می‌کنید، به لیستی از سئوالات جواب می‌دهید.

4 نوع وویس متفاوت در بخش لیسنینگ پیش بینی شده است.

شماره 1: مکالمه دو نفره مربوط به متن روزمره

شماره 2:  یک تک گویی در مورد موضوع اجتماعی روزمره، برای مثال گفتگویی راجع به امکانات شهری یا محلی.

شماره 3: مکالمه ای بین 4 نفر در مورد موضوع تحصیلی یا آموزشی برای مثال مدرس دانشگاه یا یک بحثی در مورد نحوه انجام تکالیف درسی.

شماره 4: یک تک گویی در مورد موضوع آکادمیک مثل سخنرانی در یک دانشگاه.

ارزیاب‌ها بدنبال مدرکی دال بر توانایی شما برای فهمیدن ایده‌های اصلی و اطلاعات واقعی جزئی، عقاید و نگرش داوطلبین، هدف آنها و شاهدی برای یافتن توانایی برای ارتقا ایده‌های شما هستند.

4 بخش با 10 سئوال برای هر بخش پیش بینی شده است. سئوالات طوری طراحی شده اند که جوابها به ترتیب از طریق شنیداری داده می‌شود.

اولین دو بخش با موضوع اجتماعی روزمره طراحی شده است. در بخش اول مکالمه دو نفره مثل برنامه‌ریزی برای یک سفر و بخش دوم تک گویی برای مثال امکانات شهری.

دو بخش آخر هم با موقعیت‌هایی از جمله تحصیلی و آموزشی است. در بخش 3 هم مکالمه بین دو گوینده است. بحثی در دانشگاه و شاید یک راهنمایی توسط یک مدرس خصوصی است. در بخش 4 یک تک گویی با موضوع بحث آکادمیک طراحی شده است.

متن لیسنینگ فقط یک بار گذاشته می‌شود. شامل لهجه های انگلیسی، استرالیایی، نیوزلندی، آمریکایی و کانادایی است.

زمان 30 دقیقه بعلاوه 10 دقیقه برای وارد کردن از برگه اصلی به برگه جواب در نظر گرفته شده است. انواع متفاوتی از سئوالات بکار می‌رود که شامل چهار گزینه‌ای، وصل کردنی، طرح، نقشه، دیاگرام، جدول، فرم، جای خالی و تکمیل بخش خلاصه شده است. در هنگام نوشتن باید توجه کافی به اسپلینگ و گرامر شود. طبیعی است در صورت مشاهده این اشکالات نمره داوطلب کم می‌شود. علاوه بر این، هر سئوال یک نمره دارد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

سئوالات متداول شرکت کنندگان آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTSبرگزاری کلاس آزمون آیلتسکلاس آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS