آموزش آیلتس

آزاده میردار
توسط

آموزش آیلتس

دوره‌های آموزش آیلتس طلوع کمبریج

آموزش آیلتس در کدام آموزشگاه بهتر برگزار می‌شود؟ سئوالی که هر روز زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی از یکدیگر می‌پرسند. برای اینکه پاسخ درستی از سوی گروه آموزش طلوع کمبریج دریافت کنید پیشنهاد می‌کنم این پست را بخوانید و با ما تماس بگیرید.


آموزش آیلتس IELTS

آموزش آیلتس در مراکز آموزشی کشور به عنوان یکی از بخش‌های مهم، آموزش زبان انگلسی مورد توجه زبان آموزان است. همانطور که می‌دانیم آزمون آیلتس به عنوان محبوب‌ترین آزمون انگلیسی برای ادامه تحصیل و مهاجرت در سراسر دنیا مطرح است.

آزمون آیلتس یا The International English Language Testing System IELTS، میزان مهارت دانش انگلیسی هر فرد را می‌سنجد. این افراد معمولا قصد دارند به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنند یا در آن کشورها ادامه تحصیل دهند. در آموزش آیلتس 9 رده یا اسیکل برای سنجش سطح مهارت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آموزش آیلتس آکادامیک یا آیلتس جنرال

آموزش آیلتس آکادمیک یا جنرال یکی از سئوالاتی است که متقاضیان برای شرکت در دوره‌های آموزشی از ما می‌پرسند. آزمون ielts در دو مقیاس قابل دسترس است. آیلتس آکادمیک، مختص زبان آموزانی است که قصد ادامه تحصیل یا شرکت در دوره‌های آموزش حرفه‌ای را دارند. آیلتس جنرال ویژه‌ی شرکت افرادی است که می‌خواهند به استرالیا، کانادا و انگلستان مهاجرت کنند. همچنین متقاضیانی که بدنبال گذراندن برنامه‌های آموزشی و تجربی و تحصیل در مقاطع بالاتر در کشورهای انگلیسی زبان هستند نیز به نمره آزمون IELTS جنرال نیاز دارند. پس به آنها پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش آیلتس جنرال حتما شرکت کنند. با گذراندن دوره آموزش آیلتس آکادمیک و جنرال، ارزیابی معتبر و دقیق از چهار مهارت زبان ارائه می‌شود: مهارتهای شنیداری listening، خواندن reading، نوشتن writing و صحبت کردن speaking.

موسسات آموزشی، کارفرمایان، مراکز ثبت نام حرفه‌ای و آژانس‌های مهاجرت اغلب نیاز به تاییدیه‌ای رسمی مهارت زبان انگلیسی هر متقاضی دارند. مثلا برای استخدام در یک شرکت انگلیسی زبان، یا ادامه تحصیل در دانشگاه خارجی شما نیاز دارید تا مدرک ارائه نمایید. اثبات مهارت‌ زبان انگلیسی به عنوان بخشی از مراحل استخدام یا پذیرش در این مراکز ضروری هستند. آزمون آیلتس برای این اهداف به طور گسترده ای مورد پذیرش است.

سالانه بیش از 3 میلیون تست آیلتس در دنیا برگزار می‌شود. این آزمون به عنوان سنجش زبان ارتباطی افراد در کشورهای انگلیسی زبان مورد پذیرش است.

آموزش خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج

طلوع کمبریج

آموزش خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه آزمون ielts با توجه به تمایل متقاضی از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها، سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص آماده‌سازی آیلتس به منظور سنجش مهارت تست زنی زبان آموز در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

.A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 4.86 (7 امتیاز دهی)
نمایش 9 دیدگاه
 • زبان آموز
  afsaneh

  سلام خسته نباشید
  لطفا نمونه سوال ده سال گزشته رو بزارید برای دانلود

 • زبان آموز
  elham

  دوره های آموزشگاهی هم دارید یا فقط تدریس خصوصی دارید؟

 • زبان آموز
  elham

  ممنون عالی بود

 • زبان آموز
  parvin

  عالی بود

 • زبان آموز
  samira

  برای تقویت قسمت نوشتن در این آزمون باید از چه منابعی بیشتر استفاده کرد

 • زبان آموز
  samira

  میشه از هزینهاش بگید؟

  • زبان آموز

   با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید لطفا ! همکاران پاسخ تان را خواهند داد.

 • زبان آموز
  mitra

  سلام خیلی ممنون از مطالبتون میشه بگید دوره های آموزش آیلتس در آموزشگاهتون در سال جاری در چه تاریخهایی است؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره امتحان آیلتسامتحان آیلتسآزمون تخصصی IELTSویژگی بهترین معلم خصوصی آیلتسبهترین معلم خصوصی آیلتسآزمون تخصصی IELTS