آموزش آیلتس در شمال تهران

آزاده میردار
توسط

آموزش آیلتس در شمال تهران

محتوای آموزش آیلتس در شمال تهران

آموزش آیلتس در شمال تهران مختص زبان آموزان تهرانی در مناطق 1 و 2 است. اساتید در مجموعه آموزشی طلوع کمبریج در این مناطق اسکان دارند. در کمترین زمان ممکن در محل کلاس خصوصی زبان آموز که در منزل یا محل کار است، حاضر می‌شوند. کسانی که در مناطق پاسداران، ولنجک، فرمانیه، و دیگر مناطق شمال تهران هستند را دعوت به شرکت در کلاس آزمون آیلتس می‌کنیم.

آموزش آیلتس در شمال تهران

آموزش آیلتس در شمال تهران را بطور خصوصی در مرکز طلوع کمبریج با مشاوره رایگان بهره ببرید. اگر دوست دارید تدریس خصوصی آیلتس در تهران را با سرعت و کیفیت بالاتری یاد بگیرید و در کنار بهترین معلم خصوصی آیلتس لذت یادگیری زبان را احساس کنید. با ما در آموزش خصوصی طلوع  همراه باشید.

ما دوره‌های آموزشی آزمون آیلتس و بهترین منابع آیلتس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کافی است تنها یک تماس بگیرید و از شیوه‌ی آموزش و نحوه‌ی مدیریت ما باخبر شوید. مطمئن باشید حتی برای یک جلسه هم شده دوست دارید کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج را تجربه کنید.

آموزش آیلتس در شمال تهران و دیگر نقاط تهران را در گروه آموزش خصوصی زبان‌های انگلیسی و فرانسه در طلوع تجربه کنید. متخصصین ما به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزش مکالمه زبان انگلیسی زبان آموزان هستند. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر زبان آموز بهره می‌برد.

آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه ریزی می‌شود‌. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان آموز از مجموعه و کلاس‌ها، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما تدوین می‌کنند. کلاس‌ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود.

در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت از کیفیت کلاس خصوصی آیلتس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می‌شود.  از جمله آموزش‌های خاص دوره که در جلسه اول رایگان به آن اشاره می‌شود: بخش شنیداری آزمون آیلتس ، اسپیکینگ آیلتس و رایتینگ آیلتس در نهایت آموزش مهارت خواندن آزمون  است. لازم به ذکر است آموزش آیلتس در شمال تهران کاملا توسط مدیریت و مشاورین نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای تدریس خصوصی آیلتس تضمینیتدریس خصوصی آیلتس تضمینیآزمون تخصصی IELTSتدریس چگونه نمره آیلتس بالا بگیریمچگونه نمره آیلتس بالا بگیریمآزمون تخصصی IELTS