آموزش آیلتس در سعادت آباد

آزاده میردار
توسط

آموزش آیلتس در سعادت آباد

محتوای آموزش آیلتس در سعادت آباد

اگر بدنبال آموزش آیلتس در سعادت آباد هستید با ما در تماس باشید. با یک تماس در دوره‌ی آیلتس تضمینی شرکت کنید. با کمک مشاوره و اساتید حرفه‌ای طلوع کمبریج آزمون آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارید.

آموزش کلاس آیلتس در سعادت آباد

آموزش کلاس آیلتس در سعادت آباد را بطور خصوصی در مرکز طلوع کمبریج با مشاوره رایگان بهره ببرید. اگر دوست دارید تدریس خصوصی آیلتس در تهران را با سرعت و کیفیت بالاتری یاد بگیرید و در کنار بهترین معلم خصوصی آیلتس لذت یادگیری زبان را احساس کنید. با ما در آموزش خصوصی طلوع  همراه باشید. ما دوره‌های آموزشی آزمون آیلتس و بهترین منابع آیلتس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کافی است تنها یک تماس بگیرید و از شیوه‌ی آموزش و نحوه‌ی مدیریت ما باخبر شوید. مطمئن باشید حتی برای یک جلسه هم شده دوست دارید کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج را تجربه کنید.

آموزش آیلتس در سعادت آباد و دیگر نقاط تهران را در گروه آموزش خصوصی زبان های انگلیسی و فرانسه در طلوع تجربه کنید. متخصصین ما به دنبال یافتن راه‌های جدید و تخصصی برای حل مشکلات آموزش مکالمه زبان انگلیسی زبان آموزان هستند. در این بین از اساتید حرفه‌ای خود برای برگزاری کلاس‌های تک نفره در محل مورد نظر زبان آموز بهره می‌برد.

آموزش مکالمه زبان با توجه به نیاز زبان آموزان توسط مشاورین مرکز برنامه ریزی می‌شود‌. مشاورین ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان با دریافت نیاز و خواسته زبان آموز از مجموعه و کلاس ها ، برنامه مدون و قابل قبولی با رضایت شما تدوین می‌کنند. کلاس ها در جلسه اول با حضور مدیریت آموزشی مجموعه و استاد مورد نظر برگزار می‌شود. در این جلسه زبان آموز با استاد و نحوه تدریس استاد با نظارت مدیریت، آشنا می‌شود. پس از توافق طرفین و رضایت از کیفیت کلاس خصوصی آیلتس و نحوه آموزش، جلسات آغاز می‌شود.  از جمله آموزش‌های خاص دوره که در جلسه اول رایگان به آن اشاره می‌شود: بخش شنیداری آزمون آیلتس ، اسپیکینگ آیلتس و رایتینگ آیلتس در نهایت آموزش مهارت خواندن آزمون  است. لازم به ذکر است آموزش آیلتس در سعادت آباد کاملا توسط مدیریت و مشاورین نظارت می‌شود. در صورت بروز مشکلات آموزشی و … مدیریت دخالت مستقیم داشته و به حل مساله می‌پردازد.

با تشکر از وبسایت http://www.asemooni.com بابت عکس زیبای سعادت آباد

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برگزاری کلاس آزمون آیلتسکلاس آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTSمحتوای تدریس خصوصی آیلتس تضمینیتدریس خصوصی آیلتس تضمینیآزمون تخصصی IELTS